Chytré hodinky / náramek

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaulik 1. 4. 2019 12:06

Ahoj,

hledám chytré hodinky nebo náramek s cenou přibližně 2 tisíce.

Požadavky:
Nejsem náročný uživatel, nemám to na žádné extra sportování, ale hlavně na notifikace a budík. Rád bych, aby byli vodotěsné a nemusel bych je sundávat před každou sprchou. A s delší výdrží. Minimálně týden? Jestli je to reálné.

Měl jsem Mi Band 2 a z velké části mě stačil.. ale bohužel už je přes 2 měsíce na reklamaci a nevěřím, že se mi vrátí. Mi Band 3 se mě moc nelibí designem (to vypouklé tělo).

Snažím se to pročítat a zkrátka nevím. Docela se mě zamlouvají Xiaomi AmazFit Bip nebo AmazFit Cor 2.

Děkuji za každou radu.
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 4. 2019 12:10

Xiaomi AmazFit Bip neee :/
AmazFit Cor 2 by šel. A koukal si na: Honor Band 4 ^_^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 1. 4. 2019 13:06

Jasná volba Bipy, výdrž minimálně 25 dnů a více, integrovaná gps.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tazz1 1. 4. 2019 15:01

Bohužel Honor se svými Bandy nesahá Xiaomi ani po kotníky. Osobně používám MiBandy už léta od verze jedna každý typ až po dnešní 3. Také jsem si myslel, že po dvojce si na trojku nezvyknu, ale rychle jsem si zvykl. Bipy jsem také zkoušel, ale za mě již velké a na co já potřebuji už i zbytečné. Takže pokud něco malého, pak bych šel do MiBandu 3, pokud se Ti nelíbí nebo chceš i něco navíc, jsou Bipy skvělá volba.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 4. 2019 15:23

No ja jsem cetl kdysi recenzi na Xiaomi AmazFit Bip a kdyz jsem videl ty - (minusy) ugh..
Nejak me to přešlo a přešel jsem k jinýmu :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 1. 4. 2019 17:23

zumzumzum píše:Xiaomi AmazFit Bip neee :/
AmazFit Cor 2 by šel. A koukal si na: Honor Band 4 ^_^


Můžu se zeptat, proč by jsi AmazFit Bip nedoporučil?
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 1. 4. 2019 18:03

A jaké to byly mínusy a kde ta recenze byla ??? Každopádně než nějaká pochybná recenze, je lepší vlastní zkušenost, že :-) ?
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 4. 2019 18:11

Taky jsem chtěl něco kvůli notifikacím, nejdřív jsem měl MiBand 2 a pak se pořídil Amazfit Bip a za tu cenu jsem spokojen. Výdrž asi měsíc, teď aktuálně 83 % , nabito před 6 dny.
Perfektní je displej na slunci, spousta ciferníků i v češtině.
Přílohy
20190401_191042.jpg
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 4. 2019 19:22

Tazz1: No byla to recenze tady na mobilmanii. :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaulik 1. 4. 2019 22:41

Rozhodně děkuji za všechny odezvy. Vše to čtu a ano, Bip mě lákají hodně i kvůli výdrži. Cor 2 mě zaujal, že má NFC.. Ne že bych to nutně potřeboval, to vůbec ne, ale baví mě takové hračičky :D. Zatím stejně vede Bip.

Takže jestli ještě náhodou někdo nepřijde s něčím jiným.. asi skončím u Bipu.
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 1. 4. 2019 23:56

K čemu nfc? Platit s tím mimo činu nejde.
@zumzumzum recenze na mobilmanii byla ale kladná, s něčím se ti tvé linky popletly.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Drekeross 4. 10. 2019 12:48

Zdravím, potřeboval bych poradit slušné sluchátka tak kolem 5 tisíc. Mobil mám s Androidem, tak něco co s tím bude dobře pracovat. Hodinky by měly sloužit na zobrazování hlavně volání, sms a upozornění. Dost často necítím vibrace v kapse, tak bych to chtěl vyřešit tímto způsobem. Za každé tipy budu rád.
Drekeross
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 4. 10. 2019 13:43

Tak sluchátka nebo hodinky? :D
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Drekeross 8. 10. 2019 12:19

Samozřejmě, že hodinky :D Nevím de se tam vzaly ty sluchátka.
Drekeross
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumukrad 8. 10. 2019 12:55

Za mě Samsung s3 frontier... Teď jsem je někde viděl za 4444. Mám je cca rok a jsem maximálně spokojený. Sice už nejsou nejnovější ale pořád udělají hodně parády.. Provozují z Xiaomi a všechno šlape jak má... Vydrž mám cca 3 dny(nepoužívám GPS ani měření tepu)... Jediná vada je, že nejsou vodotěsný, sice jsem někde četl, že se s nimi normálně sprchuji, ale já bych to neriskoval.
rumukrad
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků