nechtějí uznat reklamaci

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod melipa 23. 11. 2018 10:40

"Doba je zlá..." "mzdy jsou nízké..." "S poctivostí nejdřív pojdeš..."

Máme se nejlépe v historii, mzdy se zvyšují a máme na to kupovat telefony za (deseti)tisíce, které pak reklamujeme. Nesnaž se nám naznačit,že kdybys bral víc peněz, tak nepodvádíš při reklamacíh, podvádíš. Ne, problém je jinde, problém není ve mzdách, ale v chudobě a to morální.
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 23. 11. 2018 11:13

Nejlépe v historii? Proto obyčejný člověk z obyčejné výplaty žije z ruky do huby a je rád že z toho směšného platu zaplatí předražený bydlení a jídlo zatímco dříve měli i ti poslední prachy po zaplacení výdajů aspoň na nějakou zábavu. Problém je v těch propastných rozdílech kde manažer neví co s prachama zatímco většina národa je ráda, že se vůbec uživí zatímco dříve se uživil bez větších problémů každý vocas. Kdyby byla minimální mzda taková aby měl každý na vše potřebné tak bez debat. Beru to podle sebe. Zaplatím nájem, jídlo, 2x zajdu na pivo a můžu zas čekat na výplatu. Že si můžu kupovat drahé mobily a lítat 10x ročně k moři mi je k hovnu když na to nemám. Až budu starej tak ani důchod nebude stát za nic když jako většina lidí u soukromnika mám na smlouvě minimum a zbytek do obálky, takže mi na důchod jde pár drobných a šetřit si nemám z čeho, když jsem rád, že vyžiju. Ale to jsme už trochu odbočili.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 23. 11. 2018 11:40

Ja z O2 dostal zpet 8995,-Kc za S4mini 5 dni pred koncem zaruky... ale predchazelo tomu 2 mesice neustalych reklamaci ohledne SW problemu v telefonu, kterej se v Britexu "nikdy neprojevil"
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 11. 2018 21:31

anonymous, to je zcela jina vec u tebe. Tady hosanek Topes si znicil telefon sam a jako vychcankovi se mu nechce platit. Melipa to napsal a popsal uplne presne, respekt a souhlas.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 24. 11. 2018 08:13

proč tady o něm píšeš neustále pohrdavě jako o vychcánkovi, hošánkovi atd, neměl by ty tvoje posty moderátor smazat? nevyjadřuješ se k tématu a jen urážíš, kdyby kdokoli o tobě napsal že jsi ty vychcánek , a všichni o tobě vědí co jsi za rypálka, tak se budeš vzekat jako malý spratek, tečka, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 24. 11. 2018 08:35

Souhlas a +1. Hlavně pořád mele o něčem, co je bezpředmětné, bo Alza své pochybení uznala a Topes nic platit nebude.. Tečka.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 11. 2018 08:42

Metyn, doporucuju si precist pozorne a pomalu cele tema od zacatku, hlavne pomalu a premyslet u toho.

A sam priznal podvod a také napsal.. cituji

až budou takový mzdy aby člověk nemusel řešit, jak ušetřit, kde co ojebat, čeho využít a koho podvést aby netratil. Doba je blbá a taky se mi nelíbí ale s poctivostí leda pojdeš...


Uz to hovori za vse.

A Metyne, me za vychcanka nikdo oznacit nemuze, nejednam podvodne, nepodvadim pri reklamacich, neojebavam apod. ;-)
Naposledy upravil uiqjirka dne 24. 11. 2018 08:49, celkově upraveno 4
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 24. 11. 2018 08:43

uiqjirka: myslim ze nemas zadny dukazy, takze bych se tak nevyjadroval.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 11. 2018 08:49

Dukazy na sebe poskytnul sam tazajici, takze se tak vyjadrovat budu. A dokonce to tak vidi vice uzivatelu v tomto topicu. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 24. 11. 2018 09:01

uiqjirka: pokud to bylo poskozeno jako na te fotce co tu byla, tak by to asi Alzak videl ne ?

Ja kdyz sem ten muj S4mini asi 4x reklamoval (poprve se zavada pry projevila :-D + pry vymenili celou zakladni desku, pote uz se zavada nikdy neprojevila) byl v TOP stavu, po tom nekonecnym posilani sem a tam byl pekne dodrapanej a obouchanej - takze buhvi jak s tim zachazeji...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 24. 11. 2018 10:20

Prej důkazy :-D Je hezké, že si citoval můj výrok, ale ten byl myšlen obecně. Už asi nemá smysl se vyjadřovat. Reklamace uznána a tím to končí.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 24. 11. 2018 10:48

Tak tak. Na fotce je to jasně vidět, takže jestli to přijímací technik přijal a nevšiml si toho je to jeho vina, nikoliv tvoje a jen blb typu Jiříka by sklapl krovky a caloval, on by Jirka, kdyby ho to postihlo, taky určitě jednal jinak než tu ve své nabubřelosti píše, za mne si to udělal správně, pokud si necháme s*át na hlavy bude to jen horší a horší.
roy1
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků