Synchronizace kontaktů

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ivanka311 28. 10. 2018 11:24

Dobrý den všem. Prosím Vás o radu, pořídila jsem si nový Huawei P20 Lite, vše se mi povedlo úspěšně nastavit a na kontakty (viz. prtscr.) Potřebuji aby měl jednotlivý kontakt fotografii a melodii, která se bude zobrazovat při volání a vyzvánění bude různé. Myslím, že mám vše nastaveno, nicméně v praxi to nefunguje, vyzvánějí všechny kontakty výchozí melodií a bez fotografie. Zkoušela jsem již zobrazit pouze kontakty z telefonu, či jen z googe účtu, nefunguje žádná varianta a to ani po restartu. Má někdo podobnou zkušenost? Díky, Ivana
Přílohy
45061446_312992326164438_5941923684481499136_n.jpg
Ivanka311
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Myčoken 22. 2. 2019 19:40

V poslední době mě u telefonu Xiaomi Mi Max 3 "zlobí" synchronizace kontaktů na účtu Google. Ostatní položky, jako třeba kalendář, disk, gmail, chrom se synchronizují bez problému, kontakty a poznámky keep se často nesynchronizují ani po manuálním příkazu.
Myčoken
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 3. 2019 18:39

Od nového roku se mi nezobrazuje nic v seznamu hovorů - historie volání - blbé je to když nestihnu hovor nevím kdo volal ... akorát je tam číslo 1 atd. jako počet zmeškaných. Někdo zkušenost? Používám seznam telefonní seznam z Google ...
blackwork
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků