2x Zkrat nabijecky SAMSUNG ETA-U90EBE - proč?

Když nenajdete vhodnější přihrádku...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod quinter 24. 10. 2018 20:23

Ahoj, manzelka ma telefon Redmi Note 3 od Xiaomi.
Odesla ji orig. nabijecka, tak jsem koupil 2A nabijecku od SAMSUNGu uvedenou v nazvu tematu.
Uz dvakrat do mesice odesla, proste prestala nabijet. Pochopil bych, kdyby odesla jednou, vadny kus atp. Ale dvakrat? Nejedna se o opravenou tu samou nabijecku. Pri reklamaci jsem dostal novou.
Nabijecka odesla pri nabijeni v jine zasuvce. Jednou doma, jednou ve vlaku. Takze zasuvkou to neni.
Nevite kde by mohl byt problem? Nabijecka byla dodana bez kabelu. Nemohlo by to byt kabelem? Nebo nemohlo by to byt tim, ze orig. nabijecka nejspis (podle casu do upleho nabiti) byla 1-1,5A?
quinter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 25. 10. 2018 07:15

Bilou variantu U90EWE jsem dostal k tabletu Samsung a dokoupil jsem si v ruznych akcich cerne U90EBE. Nabijim s tim v podstate vsechno co jde, mobily od starych Samsungu, Lumie, svoji Moto G5 Plus, cinsky UMI a vsechno mozne, co prinesou navstevy a chteji nabit. Vsechny ty nabijecky pat let funguji bez problemu, maximalne se pri prenaseni poskodi kabel, zacne nabijet pomaleji, tak vymenim a jedu dal.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 10. 2018 19:34

Podobna zkusenost. U90EWE jsem zakoupil trikrat a dve jiz odesly, prestanou nabijet. Odpad.
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 830 , Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9
uiqjirka
Pokročilý

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor