USB nabíječka co nesrší

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dede 16. 10. 2018 05:00

Zdravím,

chlapi, koupil jsem manželce Huawei a nedá se to nabíjet v ložnici. Když je bez zátěže, tak strašně srší a mě to leze na nervy.
Stejně budu potřebovat nabíječku navíc,..doporučíte někdo nabíječku co je zticha, ikdyž se po ní nic nechce.?

Díky moc.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 16. 10. 2018 06:31

Ahoj, nenapsal jsi o jaký model jde, protože jestli podporuje rychlo nabíjení, tak bych podle toho vybral nabíječku s podporou.
Já mám jen ty nejlepší zkušenosti se Samsung Fast Charge: https://m.alza.cz/samsung-ep-ta20ew-usb ... 91.htm?o=3
Spím od nich 2 metry, takže 100% mohu říct, že jsou naprosto tiché :)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod nerval2 16. 10. 2018 07:26

Pokud chces neco levnejsiho a nevadi, ze je pomalejsi (predpokladam, ze v loznici to bude stejne nabijet pres noc), mohu doporucit tuto. Koupil jsem jich uz nekolik, nejstarsi je snad cca 5 let stara. A vsechny naprosto v pohode. Jak v zatezi, tak v klidu. Nevydaji sebemensi zvuk.
Hama USB: https://www.alza.cz/hama-sitova-nabijec ... 481652.htm
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod dede 16. 10. 2018 11:07

Pánové, díky moc.
Už jsem ten krám málem rozšlápl.

Je to myslím Huawei Nova, ale ten asi rok starý. Nechápu, že k tomu dávají tak šuntovou nabíječku. Mám roky staré nabíječky a žádná ani nehlesne. :(
dede
Junior

Odeslat příspěvekod gomezka 16. 10. 2018 12:02

Máme taky doma 2 nabíječky Huawei a obě pískají a vydávají různé zvuky. Zustala mi doma z předchozího telefonu Samsung nabíječka ETA0U10EWE tak ji používám na nabíjení přes noc. Má jen 700mA tak nabíjení není nějak extra rychlé ale mám ji pár cm od postele a nevydá ani hlásku. Pak máme jestě od tabletu Samsung ETA-U90EW (2A) a je taky naprosto tichá.
gomezka
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 10. 2018 13:15

Já mám ze svých nabíječek asi nejraději Samsung EP-TA20EWE alt. výše zmíněná ETA-U90EW. Jsou malé, rychlé a zatím vše ok.

Jinak, rád bych připomenul, že některé frekvence slyší jen někteří (a některého věku). Já dokonce jen na jedno ucho (pravděpodobně vlivem zánětů středního ucha v dětství).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nerval2 16. 10. 2018 14:12

To je pravda, ze vysoke frekvence, o ktere se tady jedna, neslysi vsichni. Nejlepe je slysi deti a mladi lide. Mne je 30 a tyto vysoke zvuky stale slysim. Prave u mnoha nabijecek, zejmena mimo zatez (po dokonceni nabijeni).
Mam dve nabijecky Huawei (jedna rychlo (2A, 9V), jedna normalni) a jsou OK. Mnou doporucovana levna Hama je taky super. Piskaji mi nejake od Nokii a nove zacala stara od Samsungu Ace 2, ktera driv nepiskala. A nejvic, co jsem kdy slysel, piskal nejaky srac z Alzy znacky Apei.
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod dede 16. 10. 2018 19:15

Tak jsem objednal toho Samsunga a doufám , že v ložnici bude zase klid.....tedy aspoň od nabíječky...
dede
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 16. 10. 2018 19:17

tak asi u nás máme štěstí. 3 roky rychlonabíječky origo lenovo a rok Nokia a nic. obě metr od postele.
pískala jen jedna ze tří z alíku a tak šla do koše.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků