Sledování trasy gps online

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirka mz 20. 9. 2018 08:58

Měl bych jeden takovej dotaz. Lze nějak jednoduše vyřešit trasování například při cyklo nebo běžeckým závodě? Teď jsem měl možnost zúčastnit se jedné akce jako doprovod, a tam bylo sledování řešeno přes nějakou firmu... Ale fungovalo to tak nějak ne moc dobře. Lze to vyřešit nějakou aplikací kde bych viděl aktuální polohu v mapě? Nebyl by problém ani koupit nějaký gps tracker, ale s tím že bych chtěl vidět aktuální polohu v mapě?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 20. 9. 2018 21:17

https://glympse.com/

Nedávno jsem tak sledoval doma na PC coby telefonická podpora kámoše při jedné soutěži, bych měl přehled, kde zrovna jsou. Oni mi poslali link (platil jen necelý den) formátu tuším něco jako https://glympse.com/xxyyzz , a já viděl v mapě přesouvající bod, kde se pohybují. Refresh nevím, koukal jsem na to jen občas, víc o tom nevím :-)
Asi bych o tom mohl od té posádky zjistit víc, to až příští týden. Ale možná je vše jasný z těch jejich stránek a z app.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 20. 9. 2018 23:08

No a něco co by bylo jen pro soukromý účely?
Aktualizace polohy nemusí být vyloženě po vteřinách stačí minuty...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 21. 9. 2018 12:23

Takových GPS Trackerů existuje celá řada...jen na Alze je výběr z několika desítek.
Nicméně pořizovací cena není konečná suma...aby se odesílala tobě data o poloze, musí takový tracker mít GSM modul a sim kartu...takže se platí měsíční poplatky.
U většiny co jsem hledal, ceny za měsíc jsou od cca 100kč výše podle počtu sledovaných zařízení atd. atd.
Technicky to není žádný problém, zvládne zprovoznit i úplný lajk.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 21. 9. 2018 13:20

Nevim presne, na co to potrebujes, ale treba takovy Endomondo ma funkci sledovani v primym prenosu.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 21. 9. 2018 17:19

Zatím zkusím to edmondeo, třeba to bude to co hledám.
jirka mz
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků