Chytry naramek. Jaky?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirka mz 2. 9. 2018 19:23

Používáte někdo nějaký chytrý náramek? Zvažuji nějaký pořídit. Zatím to vidím na Xiaomi 2ku nebo 3ku... Máte ho někdo?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 9. 2018 20:06

Používám aktuálně MiBand 2, předtím MiBand 1 a 1s a chystám se v blízké budoucnosti na MiBand 3. A podotýkám plná spokojenost. Telefon už mám jen v tichém režimu. Veškeré notifikace jen do náramku.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 2. 9. 2018 20:19

A co všechno umí, nebo spíš co je reálně využitelný?
Chtěl bych aby uměl notifikace, krokoměr, monitoring spánku, měření tepu...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 2. 9. 2018 20:24

Kvůli velké vydrži doporučím Xiaomi Amazfit bip. Je to taková vylepšená verze mi bandu2. Má vše co požaduješ + vestavěnou gps, výdrž až jeden měsíc.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 9. 2018 21:29

Jenže s cibulema na ruce se špatně spí. A zapni si GPS a zapomeň na výdrž srovnatelnou s MiBandem. Nicméně zpět k MiBandu. Je třeba si stáhnout lepší apku jak třeba Mi Fit (ten je však pro základ také třeba a já mám do něj ještě spárovanou váhu od Xiaomi). Používám českou apku MiBand Tools a plná spokojenost. Takže komplet notifikace, kroky, vzdálenost, kalorie a chytrý budík (vzbudí v dobré fázi spánku). No a dp toho samozřejmě základ jako je čas a datum. Srdeční tep téměř nepoužívám. Jinak výdrž v řadu týdnů.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 2. 9. 2018 22:04

No normální klasický hodinky používám, na spaní je nesundávám... Chtěl bych proto spíš jen nějakej náramek. Asi to vypadá na ten MiBand 3
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 2. 9. 2018 22:49

To tazz1 ano zapomeň na výdrž srovnatelnou s mi bandem, je prostě lepší, GPS jede jen při trackingu sportovních aktivit, spotřeba cca 4% za hodinu. A neboj zkušenost mám s oběma, výdrž je u bipů prostě lepší.
Pro Bipy hovoří i čitelnost displeje, čím víc slunce tím je víc vidět, na mi bandu na slunku nevidíš nic.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tazz1 3. 9. 2018 05:22

@roy1 neboj, rovněž mám zkušenosti s oběma. A pokud na obou jedeš na maximu, je výdrž obdobná. Samozřejmě, pokud Bip šetříš, projeví se větší baterie. Ale potom, proč si ho pořizovat, že? Ale souhlasím s tím displejem. Na přímém sluníčku neuvidíš na MiBandu skoro nic. Ale jak jsem psal, každé zařízení má jinou cílovou skupinu. Já nepotřebuji GPS na ruce, nepotřebuji si na ruce nic číst, na to mám mobil. Já jen potřebuji vědět, že mi něco přišlo a co, případně, že někdo volá a kdo a v neposlední řadě chytrý budík. A to celé v malém, neobtěžujícím podání na ruce s nabíjením v řádu týdnů. A na to je MiBand ideální. A tak znělo i zadání.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 3. 9. 2018 14:18

Přesně tak, chci náramek, ne hodinky. Asi fakt vezmu ten MI Band 3 sice je trochu větší, líbil by se mě nějakej víc "placatej", ale za tu cenu a s tou výdrží asi není co řešit.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 3. 9. 2018 17:14

A co MiBand 2 ? Je placatější a splňuje asi vše co jsi psal. Třeba pro začátek, dneska se dá sehnat za babku. A pak třeba přejdeš na trojku a nebo kdo ví, třeba k Bipu.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 3. 9. 2018 17:28

Taky je to možnost, fakt je že stojí asi polovinu, a umí vše co chci...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 9. 2018 18:34

Tu 3 vem tady https://m.gearbest.com/smart-watches/pp ... d=15550416 největší výhoda proti 2 je IP 68, což se u sportovního náramku může hodit.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka mz 3. 9. 2018 19:07

To ta 2ka nemá?
jirka mz
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků