Fitness náramek s displayem ??

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 6. 2018 14:48

re: Tazz1
U kruhoveho treningu celkem urcite, nikoliv porad ale po kazdem stanovisti.. Nehlede na to ze alt. software, moc fajn mimochodem, umi napriklad nastavit proměnné co ti zahlasi.No a mas smulu s timto vytvorem, tim displayem je potencial zabitej.. Hodi se na jedine xiaomi miband, ze zavibruji kdyz prijde zprava.Alternativni soft umi - kdyz prijde email od kontaktu treba prace, obsahujici slovo ktere definuji, naramek umi vyhodit text, a co dve zmacknuti posunovat text.Super, jeste tak kdyby na to bylo videt :-)O nekonecnych problemech s jejich origo fw, se nema cenu zminovat.Proste Xiaomi, delame to levne ale s masarkama o kterych mlcime.
Myslenka nositelnosti je aby jste netahali telefon z kapsy a zakl. info videli na displayi, natocim ruku, vidim.Pokud display je hruza a des , bohuzel, ta zakladni myslenka je mrtvá.Čím víc oooo tim spiš ti řekne že zgarb je zgarb, ses nadsenej protoze v zivote nemels v ruce treba garmin ..Jenze tam je cena jinde, miband je hracka co si rika fitness naramek..O tom ze meri podle plotu, to je jenom takovej bonus..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 6. 2018 15:46

Máš docela problém s tím, co je myšlenka nositelnosti. Pokud chceš všechno vidět, pořiď si hodinky. Mě stačí vědět co mi přišlo a od koho. Jako chtít od náramku při jeho velikosti, aby zobrazoval vše, myšlenka hodná mistra. Apropos, co pořád mumláš o nějakém alternativním softu? Copak je problém a chyba náramku, že používáš něco jiného? Také používám k plné spokojenosti kombinaci MiFit a MiBand Tools. Ale kvůli tomu, že mi něco neposkytne originál soft, zavrhnu celý náramek? Opět myšlenka hodná mistra. Základem je, že jsi nepochopil koncept náramku a pak se samozřejmě cítíš "podveden". Hele, taky mě štve, že nemám v mobilu vodotrysk, ale ci nadělám.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 4. 6. 2018 16:04

Pro oooooooooo:
No ale o tom ten náramek snad je, jak sám píšeš. Stojí do 1000kč a do té ceny umí co umí. Pro tebe to je kepl co nestojí za řeč, ale lidé ho kupují po celém světě a kupují i nástupce, to znamená že s ním jsou asi spokojeni. Máš lepší tip do 1000kč?
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras3 4. 6. 2018 16:47

Gear Fit 2 používám hned od uvedení na trh a až na malou výdrž (cca dva dny se zapnutými notifikacemi, 15 km během a 90 minut fitkem) a absenci 3rd party aplikací je to super věc. Za 2k seženeš na bazoši i novej.
Má to krásnej displej a po posledních updatech i použitelný fitness appky.
Ondras3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 6. 2018 17:30

A jak vypadá na přímém slunci ten Gear Fit? Stejně jako displej mobilu?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 6. 2018 18:37

Rozhodne na nej vidis dobre :-) Ma navic nekolik urovni jasu a otaceni.Miband nevidis NIC, fakt nic.Neni mi jasny proc ma potom display, protoze pokud na display nevidim je tam na dve veci, na ho.no a na nic.Jo soudruzi k ciny k nemu davaji reminek z nehoz samovolne samotny telo vypadava, nez dojdes dom muzes ho jit hledat, driv nebo pozdej, takze musis ihned koupit jinej reminek.Neuveritelnej sunt po vsech strankach mimo vydrze a bonusu ip67.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 6. 2018 19:29

Ty budeš mít asi specifický pařátek, mě nikdy nevypadl, naopak drží naprosto jistě. To budou asi ty kruhové tréninky :-) . Jinak jsou velmi vtipné ty poznámky o slunci. Podobně nevidíš ani na většinu hodinek nebo telefonů. Ale zacloním rukou a hle, světe div se...vidím :-) . A určitě nikdo tady netráví na slunci ani desetinu svého času a určitě po tento čas má na starost jiné aktivity jak čučení na náramek. A to opravdu není problém zaclonit. Pokud jsi oooooooooooooooooo tělesně postižený, pak to samozřejmě problém je a omlouvám se za svoji necitelnost.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 5. 6. 2018 08:26

No, on to ooo.... možná cupuje až moc, ale má v podstatě pravdu. Dvojku mám, mají i dva-tři kolegové z práce. Zrovna jeden jej minulý týden přestal nosit, jelikož tělo mu z řemínku začalo samovolně vypadávat a to jej nepoužívá ani půl roku. Prostě řemínek povolil a tělo v něm nedrží. Co se týká slunce, pak je také v podstatě pravda, že za přímého slun. svitu na display není nic vidět. Ano, když před něj zacloníš rukou, trochu to pomůže, info přečteš, ale já osobně na něm stejně moc nevidím, nebo se musím různě natáčet, natáčet rukou, nebo dát ruku hodně před obličej. Dvě největší výtky ze strany ooo.... se tak zakládají na pravdě a i já mám obdobné zkušenosti.
Jinak je samozřejmě náramek po funkční stránce vynikající a po nějaké době prodeje za skvělou cenu.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 6. 2018 09:03

Ty vado tady to jede :D ..

Tak naramek se odklada na konec Červenec / Srpen dneska jsem si koupil listky na koncert za penize na naramek :D :D :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 6. 2018 09:46

Zumzumzum, to je defraudace! :D za tohle dostaneš na Borech náramky hnedle dva :D :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cenger11 5. 6. 2018 12:58

Tak alespoň budeš mít čas si pořádně vybrat když to odkládáš. Já používám jeden podobný tomu xiaomi. Mě to stačí nejsme tak náročný. :D
Cenger11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 6. 2018 14:29

Nick Cave:
Koncert byl silnejsi nez fitness naramek :D to vis... ♫

Cenger11: To jo to teda.. :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 6. 2018 14:35

o ten Xiaomi Mi Band 3 je docela zájem :)

https://gizchina.cz/2018/06/05/naramek- ... rezervaci/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 6. 2018 16:21

miband3 bude mit super prodeje stejne jako miband2.200 dolaru za hodinky nebo naramek je totiz pro cilovku už hodně.Proto nehrozi ze by ho v prodejich prekonaly gear atd.. o kvalite to neni ani omylem
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 5. 6. 2018 17:25

Kdo chce, kvalitu vidí, kdo chce hejtovat, bude stále plácat nesmysly.
Tazz1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků