VR Brýle k telefonu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod romved1 30. 4. 2018 19:10

Chtěl bych se zeptat. Mám nový telefon LG V30 a chci na něm vyzkoušet Virtuální realitu.

Koupil jsem si v obchodě Brýle Zion VR (které budu pravděpodobně vracet), jenomže za tu cenu nemají "Ovladač" na ovládání ve VR, nemají žádný QR kód (takže je ani nemohu nastavit jak např cardboard), jsou mi nepohodlné při používání (hlavně plast tlačící na nos a musím si při nasazování sundávat vlastní brýle), telefon mi z toho vyskakuje (párkrát jsem měl vážně strach aby mi nevyskočil na zem a nerozbil se), nejdou mi tam zapojit žádné sluchátka a obtížně se telefon zasouvá do VR brýlí (navíc konstrukce vypadá levně celoplast).

Chtěl bych poprosit o doporučení kvalitních a dobrých VR brýlí k 6 palcovému telefonu LG, do kterých by se snadno nasazoval telefon (i se sluchátkami), byl by k tomu v balení ovladač a abych se mohl v klidu pohodlně ponořit do VR světa. V cenové kategorii bych se chtěl vlézt do cca 900 korun (Zion VR mě stál 700 a mám pocit že v česku na trhu jsou dostupnější daleko lepší VR Brýle v podobné cenové kategorii).

Celkově sám jsem ohledně VR světa lajk, takže kdyby byly i rady co dál, neskutečně by mi to pomohlo + aplikace a hry na VR.

Můj telefon je "VR Ready", zdali to pomůže.

Děkuji za případné rady a odpovědi.
romved1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romved1 2. 5. 2018 15:13

Aspoň za nějaké zkušenosti s VR bych byl rád :/
romved1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků