Problém s M-Platbou na Google play

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qperry 6. 1. 2018 12:54

Zdravím,

mám problem s M-Platbou na google play. Ještě v úterý jsem nakupoval normálně přes přímou fakturaci operátora, ale včera jsem se trošku hrabal v nastavení, že tam něco poupravím a možnost platby přes operátora jsem odstranil. Chtěl jsem ji dnes znovu přidat, ale nikde se mi tato možnost nenabízí. Zkoušel jsem to přes účet na google playi i přes účet na netu (centrum plateb atd.), ale možnost platit kreditem nikde není. Nevíte, jak ji znovu přidat?
qperry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2018 13:36

Zkus další platbu, pokud ji máš u operátora aktivní, měla by se takto zaktivovat, v Google účtu m-platba přidat nejde
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qperry 6. 1. 2018 13:48

Jakou další platbu? Mám ji aktivní, ale když dám u nějaké aplikace "koupi", tak tam ta možnost už není. Ještě včera jsem ji tam měl, než jsem ji odstranil z těch možností. A najednou nejde přidat, takže nevím kde je chyba.
qperry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2018 13:52

Zkus jinou simku jiného operátora, jestli máš možnost
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qperry 6. 1. 2018 15:13

Zkusil jsem a bohužel bez změny.
qperry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2018 17:13

Já tím martyriem koncem roku taky prošel, kdy po jedné neúspěšné m-platbe jsem tyto platby odebral z Google účtu a pak zjistil,že už nejdou přidat. Následně jsem tedy přidal jako platební prostředek platební kartu, ale m-platba se mi tam pořád neobjevovala, tak jsem odebral platební kartu a zrušil na Google účtu veškeré platby, došel mi e-mail, že tímto krokem pujde obnovit platby až za měsíc od zrušení plateb a to nákupem některé služby na Google Play. Což se nakonec podařilo, ale ne hned, musel jsem několikrát, a současně se mi obnovily i m-platby
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qperry 6. 1. 2018 19:34

Aha, skvělý no. Tak tohle budu brát jako poslední řešení.. Pokud to nevadí, tak bych se rád zeptal, jak si to zrušil? Abych zas něco nepodělal náhodou.
qperry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2018 19:44

Sám už nevím, občas jsem v tom účtu cosi zkoušel, až najednou se mi to podařilo obnovit - možná už se na to v Mountain View nemohli dívat a zapli mi platby :)
Problém je také, že jim není kam napsat, email přijde jako Noreply
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků