BT reprák s nfc – bude fungovat s jakýmkoliv telefonem?

Když nenajdete vhodnější přihrádku...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Paulette 22. 11. 2017 10:04

Ahoj, chystám se pořídit příteli k vánocům bt repráček, našla jsem na něj dobré recenze i doporučení. Má nfc, tak se chci jen optat, zda to bude fungovat s jakýmkoliv telefonem. Díky P
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2017 12:13

Bude fungovat s jakýmkoli telefonem po připojení přes BT, některé telefony se ale hůře párují, ale to zjistíš přimo v ,,akci''
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paulette 24. 11. 2017 13:35

Takže musím nejdřív koupit a pak doufat ?? :) ani podle tipů by to nešlo nějak „vydedukovat“ ?
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2017 13:43

Když koupíš v eshopu, tak máš 14dnu na odzkoušení, pokud nebude vyhovovat, můžeš ho vrátit
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roy1 24. 11. 2017 14:16

Bude fungovat s jakýmkoliv telefonem s BT profilem A2DP, tedy s víceméně každým chytrým a řadou hloupých, neměj obavy.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 11. 2017 16:30

Mám LAMAX Beat Street ST-1 a hraje to jak kráva :D
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Paulette 28. 11. 2017 09:59

Ale ten street nemá nfc, ne?? Já už mám právě vyhlídnutý sounder od lamaxu, vypadá dobře, jen mě zajímalo jak je to s tím nfc.
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 28. 11. 2017 11:16

A na co bude to nfc potřebovat,když to jede přes bluetooth?Ten telefon samozřejmě musí také mít nfc.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod Paulette 8. 12. 2017 14:42

No tak to je kvůli rychlejšímu spárování, ne? Není to primárně důvod proč ho kupuju, ale tak když už ho má tak mě to zajímalo.
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alžbětina 23. 1. 2018 10:49

Jak hraje, jestli už ho máš? díy
Alžbětina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 23. 1. 2018 11:36

Přes NFC, jak si mnozí myslí, se žádná velká data ani audio nepřenáší...jde jen o jednodušší první spárování.
Jakmile si svůj telefon s bluetooth spárujete s jakýmkoliv BT zařízením ať už pomocí NFC nebo bez, tak pak už nikdy nic dál nastavovat nemusíte.

Sám nejvíc doporučuji BT repro od JBL Charge 3 https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... charge-3/#
Je v mnoha barvách, vydrží na rozumnou hlasitost skoro až 20 hodin a je vodotěsný.
Nehledě na to, že co po audio stránce se mi líbí ze všech do cca 4000kč nejvíc.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Paulette 25. 1. 2018 12:42

Tak to víš, že jsem na charge3 taky koukala, ale bohužel cenově byl výš než jsem chtěla. Pořídila jsem lamax sounder on je dost podobný (vzhledem). Ale cenově přijatelnější a přítel je s ním spokojen.
Paulette
Kolemjdoucí