Apple Watch - jaké vybrat?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Matuji 18. 11. 2017 17:57

Zdravím, po tom co jsem byl nespokojený s S7Galaxy jsem jej vyměnil za iPhone 8. Ke Galaxy jsem měl Gear Fit 2, se kterými jsem byl maximálně spokojen, za mě 10 z 10! Ale bohužel s iOs si nerozumí. Hodinky sparuji, vše funguje, ale za cca pár minut mi hlásí, že se odpojily, telefon je nevidí, nejde se připojit. Každopádně uvažuji, že bych si koupil Apple watch, ale zvažuji jakou verzi.

Osobně bych šel do Series 2, ale není problém s podporou, updatem SW, když již nejsou v prodeji? (netuším, možná se ptám na blbost, ale napadá mě to).

Series 3 mě odrazují kvůli LTE, tohle nepotřebuji a údajně to moc žere baterku.. Může mi někdo zkušenější poradit, jestli je má úvaha naprosto špatná, popřípadě v čem, a jestli jít teda do Series 2 (Proč ano/ne?) nebo spíše jít do Series 3 (opět proč ano)? Díky.. 8-)
Matuji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itsme 18. 11. 2017 21:38

Rozhodně nové series 3, kvůli novým sensorům, výkonu a výdrži. Ty nové mají výdrž naopak delší. LTE verze se v ČR neprodává protože ji žádný český operátor nepodporuje a to ani na roaming. Takže obavy nehrozí.

Prodává se jen s1 a s3. Series 2 jedině někde jinde ve výprodeji. Ten rozdíl v ceně není takový aby stálo za to kupovat něco jiného než ty nejnovější.
itsme
Junior

Odeslat příspěvekod Matuji 22. 11. 2017 22:58

Aha! Děkuji za výbornou odpověď.
Matuji
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků