mazanie fotiek z kniznic

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mrto 31. 7. 2017 13:49

Moto G5+, android7

po pripojeni fonu k pc a importe fotiek sa mi zobrazuju aj fotky, ktore som davno vymazal a v galerii telefonu sa nenachadzaju, ako sa toho zbavit? dik
mrto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 7. 2017 15:36

Mne se ukazuji i ty ktere jsem smazal a ktere byly nafoceny digitalnim fotakem.Protoze to mam tak nastaveny a sprahnuty s cloudovou sluzbou.Ponevadz kristalove koule dosly, lze rict jenom jedno, tezko rict jak co mas nastaveny a s cim spojeny at uz v pc, nebo mobilu.Tuplovane kdyz to nevis ty sam, protoze samo se to ,se preklada jako, hele to sem nevedel ze kdyz kliknu, nebo naopak nekliknu na toto ze to bude delat to co nechci.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrto 31. 7. 2017 21:30

dik za vycerpavajucu odpoved :) ale telefon je fungl novy, jedine co som spravil, je prihlasenie sa do goglu, zalohovanie a synchronizacia fotiek vypnuta, vsetko co som dokazal, som uz pri spustani fonu pozakazoval...
ked raz kua vymazem fotku, tak chcem aby bola vymazana a nie aby som robil dizertacku nad tym, do kolkych priecinkov to vyvojari este bez mojho vedomia poprepajali
mrto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 8. 2017 04:03

Tys mel v ROM google foto jiz predinstalovany ?To vubec totiz neni pravidlem a uz vubec ne s priznakem system.
Vlez tam a podivej se co tam vidis.Pokud neco, oznac a smazat kopii ze zarizeni.
Pochopitelne over i veci typu nahledy, ty musi jit pryc taky
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků