LG G Flex 2 - Je to vážně tak poruchový mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Exelzior 14. 7. 2017 20:50

Dneska ráno, když jsem si v posteli četl na mobilu článek v prohlížeči, tak mi najednou mobil zhasl a restartoval se a kdykoliv se mi načte tapeta a UI systému, tak se zasekne, restartuje a furt takhle dokolečka, prostě nekonečnej bootloop, kterej nejde zastavit, dokud se nevybije baterka. Co jsem tak vygooglil, tak je to poměrně častá závada u tohoto telefonu a dalších LG G(x) zařízení, která se týká něco se spojem procesoru nebo tak nějak.

Fajn, mobil jsem zabalil a zahájil reklamaci na CZC, kde jsem ten mobil originálně koupil. Schválně jsem se na jejich stránkách podíval po nějakém jiném telefonu do 7000Kč, jenže když jsem se dostal k telefonům co stojí pod 5000, tak tam na mě vybaflo pomalu padesát použitých LG G Flex dvojek, které tam zabírají pomalu dvě stránky.
Normálně když se tam objeví nějaký použitý mobil, tak je tam max 2-3x jenže flex dvojek je tam pomalu na dvě stránky.

Poslední dobou jsme si všiml, že se mi někdy na chvilku zakousl a hned zrestartoval, obzvlášť když jsem zapnul foták a teď skončil s nekonečným bootloopem... Sotva rok a půl jsem ho měl... To by asi vysvětlovalo, proč ten mobil na svojí dobu byl vybaven a výkonný jak jinej mobil za 15000Kč, ale stál pouhých 6700Kč.

Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto mobilem? P.S. Co by byla dobrý alternativa do 7K?
Exelzior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dusan182 15. 7. 2017 01:40

LG phony mam rad ale postupne ztracim duveru a trpelivost...
Mel jsem:
LG G2: 2x na reklamaci vadna gps a problem s fotakem
LG GFlex: pujceny kdyz jsem mel G2 na reklamaci a za 2 mesice sel na reklamaci Flex taky kvuli displeji
LG G5: po pul roce sla na reklamaci, tento tyden se mi vratila ve stredu z reklamace (nefungovala gps, blbnul mikrofon). V patek jsem G5 odnesl na reklamaci opet (gps negunguje porad, ctecka otisku uvolnena a zajela pod zadni kryt, kryt cocky fotaku upatlany od otisku prstu zevnitr, rozstipene PCB, kt. spojuje vysuvnou bradu tel. se zbytkem tela.
Koupeno a reklamovano v CZC, tel. se mi vratil z 1. reklamace vic dojeb*ny nez kdyz jsem ho tam daval.
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 15. 7. 2017 08:22

Mamce jsem koupil Flexa 2 v lednu 2016. Takže teď je starej 19 měsíců a vše ok. Asi záleží také na tom, jak se k tomu člověk chová. A u flexa je velký riziko studených spojů kvůli tomu, že je zakřivený. Podle mě na to má vliv, že ženská ho nosí v kabelce a my v kapse od kalhot, kde je jiné pnutí.

Dobrá alternativa do 7k je podle mě pořád Nexus 5x 32GB https://mobilni-telefony.heureka.cz/lg- ... 791-32gb/#
Naposledy upravil kamil2268 dne 15. 7. 2017 08:39, celkově upraveno 1
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 15. 7. 2017 08:28

Já osobně mám flex přes 2 roky a další 3 jsou v rodině od CZC vánoc, což je rok a něco a vše zatím v pohodě. Za ty prachy je to super telefon.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 15. 7. 2017 09:01

Flex odešel po roce na bootloop. 3 reklamace a pak vraceni penez. Ted mam V10 a zatim drží.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků