Mi key, pressy nebo jiné řešení

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Alex75 26. 5. 2017 09:33

Ahoj,
prosím o radu. Pro uživatele telefonu Asus zenfone GO potřebuji řešení hardwarového přijímání a ideálně i ukončování hovoru. Hledal jsem v nastavení možnost přijmutí libovolným tlačítkem, ale prostě ji tam nevidím. Napadlo mě, jestli někdo nemá zkušenost s Pressy nebo Mi key atd? Nebo jiný nápad? Děkuji za tipy. Musí se jednat vzhledem k osobní potřebě starého člověka o pevné tlačítko, nic senzorického po displeji. Na tlačítkový telefon ale přejít nemůže. :hm
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 5. 2017 11:41

Zkus pohledat na GP Dialer, který má v nastavení volbu libovolným tlačítkem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 27. 5. 2017 20:15

Díky, zkusím. Opravdu nikdo nemá Pressy, Mikey?
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 5. 2017 04:19

k cemu ? kdysi jsem si ho sam udelal,staci ti 3.5 jack a umet navazat akci.
A ted jak na to bez nej at uz bez mikey nebo 3.5 jacku coz je totez :-)
Tasker - no on vpodstate umi jakoukoliv akci,presnej umi tolik kolik umi uzivatel.
Takze tasker,event - phone - phone ringing - caller - any contact.New task - hardware button - vyber jakej,dejme tomu long pres hardware button - phone action - vyber co - dejme tomu prijem
Pak jeste muzes nastavit prijem hovor zdvizenim a prilozenim k uchu - pracuje to na principu dva senzory - pohybovy a proximity - akce.V tomto pripade prijem.Pokud telefon nema nekterej ze senzoru varianta dve nefunguje.Musi byt nastaveno na oba - pojistka kvuli pocket mode ,neboli v kapse.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků