Paměťové karty

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lolinb 25. 3. 2017 14:49

Už nám v rodině zhruba po dvou letech zcepeněly ve třech různých mobilech paměťové karty. Nejdou vymazat ani formátovat ani nespolupracují s mobilem. Ví někdo jestli jdou ještě rozchodit!? A jaká je všeobecně životnost paměťové karty? Díky
Lolinb
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 3. 2017 15:30

Reklamace. Kupuj jen ty s delší zárukou. A zálohuj. Nejlépe ihned nebo po zapojení nabíječky.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 25. 3. 2017 16:33

zivotnost pamatovej karty je podla intenzity zapisu, skoro obdobne ako u toaletneho papieru ;)
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 25. 3. 2017 16:52

tak tak, na kartu nespoléhaj, kloud - to je to pravé ořechové v kombinaci se zálohou na ext disk a příp tu paměťovku, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 3. 2017 17:17

zhruba deset vterin trva nastaveni synchro karta vs cokoliv, mega, disk, gdrive atd vcetne toho ze si nastavis rozdilovku..nebo jinak receno incrementalni atd..zbytek je o nevim, neumim, nikoliv nelze..
mne karta vydrzi dyl nez toaletni papir, ten fakt 2 roky zivotnostt nema ,ale rekneme ze problem s fs pro mne neznamena mrtva karta
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 25. 3. 2017 20:09

"mne karta vydrzi dyl nez toaletni papir, ten fakt 2 roky zivotnostt nema"
zniz intenzitu zapisu :)
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 25. 3. 2017 23:48

Mám trochu opačný problém,karta je v háji,nejde naformátovat a chci zničit data,ale bohužel nejdou...na kartu je záruka neomezená,ale nechci to dát na reklamaci,protože jsou tam věci,co nemusí nikdo vidět,jinak vše je zálohované...vyzkoušel jsem všechny software programy a nic...nějaký nápad?
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolinb 26. 3. 2017 06:49

Taky jsem s ní nehnul. Asi jen do šrotu.
Lolinb
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 3. 2017 11:07

Karta se neformatuje..Kartu zkusis omrknout v testdisku, gparted, paragonu, pochopitelne vzdy a vsechno jako samostatny bootovaci live usb.Jdd li o zprovozneni, resis fs, oddily.Jde li o vytazeni dat, pouzijes testdisk.Nicmene diky za lidi s predstavou ze se opravuje formatovanim.Co bych jedl…
redmond je komik :-), karty nepadaj kvuli intenzite zapisu, i kdyz hw a stejne tak fs ho ma omezenej.Nicmene o tom havarie sd v 99 procentech nejsou a omezeni cetnosti zapisu po havarii je nejlegracnejsi rada co jsem kdy slysel
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolinb 27. 3. 2017 07:30

Díky a určitě Zkusím
Lolinb
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků