Funkční micro usb kabel

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2016 09:11

Je mozne, ze vsechny ***** kabely, co ty datove linky maji, tak poznat jdou, to nerozporuji. Ale co kabely co vubec datove linky nemaji, ze.
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 12. 2016 09:13

Možná by stálo za to si to po sobě číst.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 12. 2016 10:40

ach jo… evlo, adb neni jedina servisni vec..dal ti napovidat nebudu, nudi mne to.Takze asi takto, kabelum fakt nechybelo vubec nic :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fanys72 5. 12. 2016 10:44

Zdravím všechny zájemce o kvalitní USB kabel pro připojení nabíječky a mobilního telefonu.
Na inzertním portálu Bazoš.cz je nabídka takového USB kabelu, který má i LED displej. Tento
ukazuje jaké je nabíjecí napětí a hlavně jaký je nabíjecí proud. Má délku 1metr! Já jsem si jej koupil a nabíjení telefonu/SG Note 4/ je nesrovnatelně lepší-rychlejší než s původním USB kabelem dodané nabíječky výrobcem uvedeného telefonu.
Za uvedenou cenu tohoto USB kabelu je to super vyřešeno a s nabíjením nemám žádný
problém. Maximální spokojenost.
Přílohy
Dat.-nab.kabel s LED  01.jpg
Naposledy upravil fanys72 dne 5. 12. 2016 18:13, celkově upraveno 3
fanys72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mangalica 5. 12. 2016 11:03

Máte někdo zkušenost se značkovými kabely z Číny (Vention, UGreen)?

Po několika nedobrých zkušenostech s těmi neznačkovými mám právě Vention a zrovna prochází zkouškou ohněm (používají ho děcka, který jsou schopný zničit cokoliv). Vypadá solidně, ale až čas ukáže (řeším teď spíš mechanickou výdrž, než dodávané proudy).
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2016 21:12

evlo píše:Kdyz je to idiot, tak mu to napisu. Uklini se, prosimte.

Bohužel mám pocit, že se ve svém posouzení druhého velmi často pleteš. Navíc k tomu neužíváš výrazové prostředky, které jsou při mezilidské komunikaci v rámci rozumně myslících bytostí běžné.

Všichni kolem Tebe jsou lháři a minimálně idioti. Ono by to chtělo zaměřit kritickou notu sám na sebe - alespoň občas.

Pokud budeš pokračovat v načatém stylu povýšeneckého chování s vulgárním výrazivem, přijde odezva. Adekvátní a rychlá. To není vyhrožování, ale konstatování skutečnosti, která se prostě na běžných fórech v podobných případech děje.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinn_k 28. 3. 2017 16:06

Kabel dělá hodně, ale nepřeceňoval bych ho. Já osobně používám kabely Avacom DCUS-MIC a jsem spokojen. Prý mají zesílené napájecí vodiče a já tomu i věřím. V práci jsme to testovali na labo zdroji a šlo přes něj 3,5A a nijak se neroztekl. Na běžné používání v pohodě, do tabletu přes něj leze 2,4A, do mobilů při použití normální nabíječky leze tak 1,8A, pokud použiju nabíječku s výstupem 5,3V tak i přes 2A. Záleží hodně na kvalitě nabíječky, pokud ti telefon vezme 1A a napětí je 4,6V pak ti žádný kabel nepomůže.
martinn_k
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků