Vyskakovací okna se zdělením viru

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod davson 2. 9. 2017 09:33

Taky mne občas vyskočí okno se sdělením máte 4 viry. Ale asi to bude jen reklama, abych si stáhl nějaký antivir.
Já jsem si ještě nestahoval žádnou aplikaci antivir. Mám mobil xiaomi redmi 4X. Asi bude mít ale nějaký Avast antivir nainstalovaný v základu. Když kliknu na aplikaci optimalizace, tak je tam i antivirus s databází Avast.
davson
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 9. 2017 11:39

Ani se nedivam na dalsi posty.Zadny vir to neni, je to script ktery te vede k stazeni malware, nebo k prokliku z nejz ma autor nakej ten cent.Nechce se mi to hledat, nekde ve foru mam prispevek s vlastni tvorbou, protoze mne uz v diskuzi nebavila natvrdlost ludi co nechapou ze vir pro android neexistuje, max malware.To ze pro laicke zjednoduseni se oznacuje jako vir kdejaka blbost je jina vec.Vir na dane architektzre - linuxove jadro , nejde nakodovat.Jde nejruznejsi skodlivy kod v soucinosti s uzivatelem propasovat, neco bez jeho soucinosti, ale vir urcite ne.
Spis by mne znepokojovalo co za koniny sem odsouhlasil ze scriptik vyhazuje okno.On muze delat neprijemnejsi veci a to mnohem.Na samo se to zapomente.K cinosti potrebuje opravneni s pristupem na net, mimo dalsich.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků