Chytré hodinky - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ShaneZB 17. 1. 2017 23:51

Ahoj.
Mám naivní představu, že lze zajistit, aby se, při příchozím hovoru, volající zobrazil na hodinkách a hovor mohl probíhat přes HF. Ale když hodinky spojím s telefonem, aby zobrazovaly číslo a bylo možno přijmout hovor, tak HF současně připojit na telefon nelze a na hodinky taky ne, protože asi nezvládnou víc spojení.

Existuje nějaké spojení HW nebo SW, které by požadovanou funkčnost umožnilo?
ShaneZB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 18. 1. 2017 09:40

Nepíšeš o jaké hodinky jde.
Jinak lze mít mobil spárovaný s HF v autě i hodinkami současně - mám to tak nastavené.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 18. 1. 2017 14:04

No jo, ale to mu na hodinkách neukáže kdo volá. Tedy pokud jde o hodinky ze kterých jde volat.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M.BoBo 18. 1. 2017 19:01

U mě to fungovalo najednou. Rozuměj v autě telefon sparovany s multimediálním systémem i hodinkami (nejprve Alcatel Watch, později jsem povýšil na Huawei Watch W1). Příchozí hovor byl notifikovan na obou zařízení. Hodinky ukazovali volajícího a vibrovali, v autě bylo na displeji incoming a jméno volajiciho. Hovor jsem mohl vzít tlačítkem v autě a v pohodě vyřídit.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 18. 1. 2017 19:09

Jo, takhle to funguje u hodinek, které nemají vlastní možnost telefonování přes hodinky. Hodinky s HF, pokud je telefon připojen na jiné hf, neidentifikujì volajiciho.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod revol 19. 1. 2017 14:58

Celkem se mi líbí DOMINO DM368 a přemýšlím, že si je pořídím. Máte nějaký tip na jiné za srovnatelné peníze (cca 100-150$)? Jaké je na nich ochranné sklíčko? Gorilla glass to asi nebude, ale je tam něco odolného? Mám hubenou ruku, takže hledám spíš menší hodinky - u těchto se píše, že jsou 5x5 - je to v reálu opravdu tak? Líbí se mi i Lemfo LEM5, ale ty dle Gearbest mají 6,2x5,3, což už je moc na moji ruku. Je 512 MB RAM dostačující? Děkuji za každou reakci, která pomůže v rozhodování.
revol
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 19. 1. 2017 16:09

Malé hodinky nedoporučuju, není na nich toho moc vidět. Když už, tak velké. V každém případě je ale doporučuje vidět v reálu a vyzkoušet si je. Mám osbně zkušenosti s dvěma chytrými hodinkami a vedou u mě ty starší Sony SmartWatch 2, tedy až na způsob nabíjení a výdrž. Novější - od Asusu (byly to nějaké ZenWatch, číslo si nepamatuju) mě totálně zklamaly a navíc se rozbily. Nakonec jsem dospěl k názoru, že pro Smart Watch ještě čas nenastal a přešel jsem zpátky k "hloupým" multifunkčním hodinkám, které jsou řízeny radiovým signálem, nabíjejí se ze Slunce a jsou z titanu (a umí takové věci, jako kalendář, světový čas, budík, stopky atd). Pro "chytré" mobilní činnosti používám mobily či tablety.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod revol 20. 1. 2017 08:08

Ještě jsem narazil na FINOW X5 Plus, ale nenašel jsem o nich žádnou uživatelskou recenzi. Líbí se mi na nich větší baterka a 1 GB RAM. Nemáte je někdo? A teď které? Moji favoriti jsou zatím X5 plus vs. DM365
revol
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 20. 1. 2017 09:01

Tady je celkem vyčerpávající recenze těch Finow https://youtu.be/dO9NWFzso9g
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod revol 20. 1. 2017 10:05

Díky za odkaz, pár videí jsem viděl (toto zrovna ještě ne), ale všechny jsou takový to „first review“, zkoušel jsem najít někoho, kdo je aspoň pár týdnů používal a nic. Trochu se bojím těch značek, které jsou spolehlivější a které ne. Na Domino tady pár lidí psalo, že jsou fajn. Teď jsem si porovnal Benchmark a Finow vyšlo o dost lépe, tak je asi zkusím.
revol
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 20. 1. 2017 10:44

Tak to zrovna first wiev není, já bych do nich šel, zase nestojí tak moc a když se ti nebudou líbit, určitě je hravě pošleš dál a ještě vyděláš.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod revol 20. 1. 2017 11:01

OK, dík, po práci na video kouknu. Ještě se zeptám zkušených nakupujících na Gearbest. Překvapuje mě, že je prodává jen jeden prodejce. Na ebay nakupuji poměrně často, občas na Ali, ale na Gearbest jsem ještě nikdy nic nekoupil. Jaká je šance, že mi to chytí celnice? U jiných hodinek tu píšete, že přišly v pohodě bez DPH, nevím, jak tady? Ve FAQ se ho někdo ptá, zda může uvést cenu 16$ a na to odpověděl, že nemůže, tak jsem zvědav. Jinak předpokládám, že garance je podobná jako na Ali, kdyby mi náhodou hodinky nepřišly, tak mi vrátí peníze?
revol
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 20. 1. 2017 11:09

Více o hodinkách DOMINO
http://androidforum.cz/kw88-lemfo-domin ... 77630.html
Na GBest nakupuji často a vše bylo vždy OK ( bez poplatků - cla a podobně)

EDIT
)viděl jsem dnes hodinky DOMINO - Lemfo LF16 na Sbazaru a Bazoši)

DOMINO - Lemfo LF16 jsou stejně velké jako Samsung Gear 3 - takže možnost dát třeba v Datartu hodinky na ruku pro kontrolu jak to bude vypadat.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 22. 1. 2017 16:57

Zdravím,
dostaly se ke mně hodinky, na kterých je obyčejný Android 4.0. Mají slot pro SIM kartu a microSD, ale já bych je radši používal pro čtení notifikací z mého běžného telefonu (Android 6) a jeho vzdálené ovládání (hudba, spoušť fotoaparátu apod.). Nevíte o aplikaci / aplikacích, které by mi to umožnily?
Děkuji za tipy.
kvok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 22. 1. 2017 20:14

Nepíšeš jaký typ / název hodinek - u každého balení je QR kód ke stažení aplikace do mobilu - následně se spárují a vykonávají potřebné. Existují i aplikace
třeba
https://play.google.com/store/apps/deta ... tion&hl=cs
Pokud je v hodinkách android - stahuj a instaluj z Googleplay .
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků