Chytré hodinky - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 3. 2017 17:05

XWatch EX16 - chytré hodinky s extrémní výdrží
http://dotekomanie.cz/2017/03/xwatch-ex16-chytre-hodinky-za-rozumnou-cenu-extremni-vydrzi/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 6. 3. 2017 18:29

To jsou semismartwatch, nezobrazí notifikace, pouze ikonou upozorní, že se něco děje.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vozeh 10. 3. 2017 10:19

Ahoj,
vybírám hodinky s androidem a jde mi o výdrž. Co jsem hledal na internetu vypadá to následovně:

Lemfo LEM5 - tragická vydrž, nepoužitelné, 8 hodin pokud je skoro nepoužívám
KW88 - při štěstí celý den na BT notifikace
Finow X5+ - čas, notifikaci a občas kouknu na nějakou appku -> 2 dny (zkušenost uživatele revol)
No.1 D5+ - dobrá výdrž, den by měl být v pohodě

Máte někdo zkušenost s K9 3G a obyčejnými No.1 D5 co se baterie týče?
Také přemýšlím, jestli vůbec jde plný android využít. Nechci hdinky jako náhradu telefonu, ten stejně budu nosit u sebe. Pokud za cenu lepší výdrže nešáhnou po nějakých Android Wear.
Dík :-)
vozeh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 10. 3. 2017 10:22

„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vozeh 19. 3. 2017 11:43

Tak nakonec pořízeny DM368, dojmy sepíšu až po týdnu používání. Zatím instaluju aplikace a zkouším co a jak, takže výdrž nic moc... :-D
Hodinky vypadají docela hezky a kvalitně (velikostí a váhou jako Samsung s3 frontier)

Zatím aplikace, které se osvědčily (vše na google play):

Back Button - gesto na hodinkách nefunguje vždy tak, jak má, tahle malá appka to řeší (uvidíme co baterka)

Join by joaoapps - přeposílá notifikace z telefonu do hodinek přes data (lze odpovědět na zprávu, na messenger bez nutnosti instalovat tyhle aplikace do hodinek)

Settings Search - prostředí hodinek nedovoluje dostat se ke všem nastavením androidu, tahle aplikace to řeší
vozeh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revol 30. 3. 2017 07:55

Zdravím Vás, po měsíci používání hodinek Finow x5+ jsem se rozhodl je poslat do světa. Hodinky jsou super, rychlý a dělají přesně to, co mají, 1GB RAM atd.. Jistě je znáte. Důvod prodeje je, že jsem chtěl zkusit chytré hodinky po náramku Miband, ale bohužel jsem si zvykl na to, že baterka vydrží. U hodinek to teď vypadá tak, že je zapomínám nabíjet, takže když si je chci vzít, jsou vybité. Výdrž něco přes jeden den holt není pro mě, ale pokud si zvyknete je dát na noc nabít, tak budu sloužit, jak potřebujete. Celkem jsem je měl na ruce cca 6x. Kdyby někdo měl zájem koupit, tak prodávám ZDE
revol
Junior

Odeslat příspěvekod jajajaj 11. 4. 2017 15:30

Zdravím,
měl jsem v ruce zatím troje chytré hodinky (náramky) a sepsal jsem na ně recenze.
Xiaomi MiBand 1S (dnes už zastaralé, ale velice levné)
Xiaomi MiBand 2
U Watch U8 (dnes už opravdu levné, ale také dávno překonané)

Nejvíce se mi líbily Xiaomi MiBand 2 ... Dozvěděl jsem se, kolik je hodin, kolik kroků jsem udělal, notifikace běhaly jak po másle a vydržely 20 dní. Co víc si přát a které hodinky toto dnes překonají...
jajajaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod morki 12. 4. 2017 19:09

Ja mam Asus vivowatch a sem spokojen, nejlepsi je displej sice neni barevny ale za to je spickove videt na slunci. Mam ho spojen s iphone 6s a vydrz je 10 dnu. Notifikace na tom funguji super
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 16. 4. 2017 14:52

Ahojte, chtěl bych se s Vámi poradit.. Měl jsem MS Band 2 a pro mě byly naprosto ideální. Bohužel praskl řemínek a reklamace. Nový model nemá cenu, praskne stejně a s reklamací je u MS velký problém. Tak hledám náhradu. Víceméně nejdůležitější (a také důvod proč hodinky chci) je aby měl sledování tepové frekvence. To je pro mě podstatné (především díky zdravotním důvodům a vlastnímu klidu). Band 2 mi tepovku měřil prakticky pořád v pravidelných intervalech, co jsem četl, tak skoro všechny hodinky/náramky měří pouze na vyžádání (mohu se mýlit, proto zde píšu). Můžete mi doporučit nějakou fajn náhradu za Band? Nosím oblek, košili s kravatou a tak nějaké vyloženě sportovní (Garmin) nepřipadají v úvahu (i když třeba Garminy patří k tomu nejlepšímu na trhu). Nosím i hodinky s automatickým strojkem, takže může být i pouze náramek s notifikačním displejem. Sledování času není priorita. Moje tipy:
- Sony Smartband Talk (ten nemá monitor srdce)
- Sony Smartband2 (nemá displej, ale budiž, zase mu chybí senory bandu, ten jich měl přes 11)
- Xiaomi Mi Band 2 (rozporuplné hodnocení na Alze - chvála vs. velmi tvrdá kritika)..
- Fitbit Charge 2 (nemá GPS)
- Samsung FitGear2 ( prý nepřesné měření všeho i slabší výdrž)

Mám Galaxy S7, co se funkcí týká, tak ocením krokoměr, GPS na tůrách (zanesení trasy do mapy), sledování převýšení, ušlé vzdálenosti....., spíše chodím než vykonávám nějaký sport, výjimečně zajdu na brusle, golf, takže přehršel sportovních funkcí neočekávám. Ideálně bych hledal tak okolo šesti tisíc, pokud by to za to stálo, tak i více.. Popřípadě ví se o nějakých novinkách, na které by se vyplatilo čekat?
Matuji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2017 23:16

Chytré hodinky Garmin Fénix 5X a 5S
http://m.mobilmania.cz/garmin-fenix-5-v ... /a-1338438
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 5. 2017 06:49

re :Matuji
kup si moto 360 ,vzhled i zpracovani u ty druhy serie dobry,ten problem s naramkem je minulost
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jinryd 24. 5. 2017 08:41

Mám také G S7, a k němu jsem si pořídil hodinky Galaxy S2 a musím říci paráda. Tepovka se dá nastavit na občasná (cca po 2 hodinách) nebo intenzivní. V každém případě to ale žere baterku. Ač se říká, že hrudní pás je přesnější, není na tom snímač na S2 tak špatně. S2 sice nemá vlastní GPS, ale jakmile zadáš na hodinkách chůzi tak automaticky ti spustí GPS na mobilu a všechny data potom vidíš na SHealth.
Pokud máš klasické hodinky a stačil by ti chytrý náramek, potom bych uvažoval o Garmin Vivosmart3 (recenze říkají, že je výborný)
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 6. 2017 23:52

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minimus 4. 6. 2017 08:42

Zdravím, dospěl jsem do bodu, kdy jsi chci pořídit Smart Band nebo SmartWatch. Bohužel nemám žádné zkušenosti. Číst umím, ale "klasické" rezenze nemám příliž oblíbené. Dávám přednost dlouhodobým zkušenostem. Proto bych Vás chtěl požádat o vaše zkušenosti, dojmy. Vlastní GPS nutná, limit ceny cca 4000 Kč. Předem díky za rady a postřehy.
minimus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 6. 2017 18:56

Chytré hodinky od Alcatelu v prodeji za 4tis.
https://mobilenet.cz/clanky/tcl-movetime-smartwatch-dorazily-na-tuzemsky-trh-stoji-4-tisice-33154
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků