Chytré hodinky - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kvok 22. 1. 2017 22:09

Hodinky jsem dostal, neobjednával jsem je, označení typu hodinek jsem nenašel, podívám se pak pod kryt. QR kód ke stažení aplikace jsem v balení žádný neměl, samozřejmě bych jej využil, kdybych jej našel. Děkuji za tip.
kvok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 22. 1. 2017 22:48

Tak pošli foto, někdy je v menu položka asistent tam by mohl být ten kód.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 23. 1. 2017 09:56

Obrázek
zapojení - kabel KW88
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 26. 1. 2017 00:36

Foto posílám, nic jako asistent v menu nevidím.
Zkusil jsem stáhnou odkazovanou aplikaci. Hodinky jsem sice spároval, ale při připojování napíší Network Access Points of Alcatel Idol 4 not available. V Nastavení v sekci Bluetooth v mobilu sice je checkbox Použít pro přístup k internetu, ale ten po klepnutí na něj zašedne.
Přílohy
IMG_20170126_003512.jpg
kvok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 26. 1. 2017 09:47

Takové jsem nikde v čínských obchodech neviděl. Moc rád bych poradil.
hledal jsem tady
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... em=Android

prostě bez názvu se nikam nepohneme

nejsou to tyto?
Tecomax
https://www.youtube.com/watch?v=loSWTnX1zuY

tady jsem je asi našel
http://www.globalsources.com/NEWS/25-sm ... 072314.HTM

6.obrázek

Obrázek

Tecomax’s TCW-006-7 tak si najdi na internetu manuál.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 31. 1. 2017 09:14

Jen se opakuji
skvělé fórum v ruštině ( prohlížeče umí přeložit) pro KW88
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=768858
Po registraci lze i stahovat soubory - .apk a podobně.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 6. 2. 2017 23:26

Šel jsem na stránky Tecomaxu a hledal jsem podle typu procesoru (AIDA64 ukazuje MT6577), ale neodpovídá žádný model.
kvok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 7. 2. 2017 07:43

Tak do Texomaxu napiš ..
Překladač máš, poslat fotky taky umíš.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ententeak 9. 2. 2017 21:11

zdravím,
chystám se pořídit si konečně taky nějaký ty SW, ale nějak se nemůžu rozhodnout mezi "Huawei Watch" a "KW88", hlavně proto, že se mi nějak nikde nedaří najít žádné srovnání Android Wear vs Android Watch..
Že nebude srovnání s AW2.0 mi je jasný, když to bylo včera ohlášený a vzhledem k tomu, že 0day recenze na LG nevypadají zrovna nejlíp (o ceně a dostupnosti v ČR nemluvě) a Samsung Gear je taky cenou o dost výše, než by se mi líbilo (Gear Fit nechci), rozhoduji se tedy nyní mezi těmito.

Osobně právě vůbec netuším, co od které "verze" systému očekávat, neboť ve svém okolí nemám nikoho, kdo by podobným zařízením disponoval, tudíž nemám ani s čím srovnávat a tak by mě zajímal Váš názor a zkušenosti s rozdíly mezi těmito systémy.

Předem díky.
ententeak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ententeak 21. 2. 2017 18:14

(nějak tu nevidím tlačítko editace, tak zakládám novou odpověď, jestli jsem jenom slepý, tak se omlovám)

Takže nakonec jsem se tedy rozhodl pro ASUS ZenWatch 3 (Gunmetal, kožený pásek) s tím, že jsou ready pro AW2.0 (zatím pro ně ještě nevyšel) (hlavně proto, že mi v práci přidali)
http://www.conrad.cz/chytre-hodinky-smartwatch-asus-zenwatch-3-3-5-cm-1-39-tmave-hneda.k1515209?icc=Search&icn=1515209

První, co mě překvapilo, byla absence českého manuálu, ale pak mi došlo, že Conrad je mezinárodní a Alza hlásí předpokládaný datum vydání na CZ trh na začátek tohoto jara. Ale nějak jsem to extra neřešil, přecijen němčina (v níž byl manuál) ani angličtina (v níž je spousta návodů na internetu) mi problémy nedělá. Krom toho: kdo potřebuje manuál k něčemu, co má tři tlačítka? :D

Zadruhé jsem byl překvapen velikostí. Vzhledem k tomu, že mám vcelku drobnou ruku, tak mi sednou naprosto perfektně.

Po týdnu nošení se s nimi sice stále seznamuji, ale již můžu říct, že jsem s nimi spokojen - jsou moje první, takže nemůžu sroovnávat, jestli jsou v něčem horší nebo lepší, než konkurence. Tak to vezmu v bodech, co mě těší a co mi vadí:

Klady:
+Velikost tak akorát
+Rozlišení displeje (dají se na něm číst eBooky)
+parádní citlivost na gesta
+Aplikace Facer a "PipBoy" téma hodin :D
+Zobrazování VŠECH oznámení na mobilu včetně možnosti je gesty ovládat, pokud mají nějaké volby (v kombinaci s Taskerem smrtící kombinace :tleskani )
+Nechutnají potkanovi


Zápory:
-Když vlezu do nastavení, hodinky mě upozorňují, že "Language is not supported", protože v mobilu mám nastaven výchozí jazyk CZ a hodinky česky neumí.
-instalace aplikací do telefonu a až pak následně do hodinek
-při flashnutí nové ROM do mobilu nutnost uvést hodinky do továrního nastavení, nelze "za běhu" spárovat s "novým" telefonem, se stejnou BT MAC adresou (u BT sluchátek i autorádia jsem s tím nikdy problém neměl)
-Výdrž baterie (ale co jsem četl, prý to je problém jen v prvních dnech)
-Každý se mě ptá, co to všechno umí
-Nepřehledný Obchod Play, co je a co není pro hodinky, případně s podporou hodinek.


Neutrální:
±nechápu možnost WiFi, když se vše řeší s mobilem přes BT (Ale třeba to bude mít smysl, až bude AW2.0 s vlastním Obchodem Play)
ententeak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 21. 2. 2017 18:43

Tak třeba, telefon na Wi-Fi doma, ty v práci s hodinkami na Wi-Fi a notifikace na nich.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ententeak 21. 2. 2017 18:56

i když jsem na domácí WiFi (v jedné síti) a vzdálím se mimo dosah BT, tak mi na hodinkách stejně svítí přeškrtnutý mráček, že nemají spojení.. tak nevím...

Akorát teďka, jak jsem psal to svoje zhodnocení, tak jsem ještě nakoukl do toho německého manuálu, konkrétně na stránku ohledně voděodolnosti (když už v TV zrovna ten zelenej mimozemšťan machroval s voděodolným telefonem ve vaně) a docela mě překvapilo, co je tam napsaný (překlad):

Bezpečnostní upozornění:
- Asus ZenWatch3 splňuje požadavky normy na krytí proti prachu a vodě IP67
- Vaše Asus ZenWatch jsou vodu odvádějící, ale nikoli vodotěsné. Udržujte je suché, nepoužívejte je v blízkosti tekutin a jiných zdrojů vody a kapalin, ve vlhku ani v dešti. Neodkladně je otřete suchým hadříkem, jsou-li mokré nebo vlhké.
- Nepoužívejte ZenWatch ani v blízkosti tekutin obsahujících chemikálie nebo sůl (například mořské vody, koupališť včetně termálních), takové tekutiny mohou poškodit nabíjecí přívodní kontakty.
- Ujistěte se, že jsou hodinky suché, než začnete používat některé jejich aplikace.
- V zájmu vaší osobní bezpečnosti se řiďte pokyny na varovných etiketách...

Tak teď nevím: jak dobře jsou tedy ty hodinky chráněné proti vodě a vlhkosti, když při krytí IP67 by měly odolat i ponoření do 1,5 metru hloubky na půl hodiny?

Edit: dnes mi přišla odpověď z Asusu:

Vážený zákazníku,
hodinky vydrží ponoření do 1m hloubky na maximálně 30 minut, ale nejsou stavěny na potápění a dlouhé vystavování vodě. Proto je doporučováno hodinky osušit po jejich namočení a také před používáním aplikací.
Děkuji.
S pozdravem
Jiri K
Zákaznické centrum technické podpory ASUS
Naposledy upravil ententeak dne 22. 2. 2017 13:09, celkově upraveno 1
ententeak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 22. 2. 2017 12:07

Máš možnost je vrátit když je tam tolik mínusů.
koukal jsem do odkazu který jsi sem dal - no stály hodně .....
Jsem se svými gear3 max spokojen.
http://androidforum.cz/samsung-gear-s3- ... 77830.html
dají se sehnat za podobnou cenu
https://www.alza.cz/trendy/samsung-gear ... oCKVLw_wcB

nebo
https://chytre-hodinky.heureka.cz/samsu ... r-sm-r760/
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ententeak 22. 2. 2017 13:12

Tak ono ani tak nejde o počet, jako spíš o jejich váhu.
Většina těch mínusů je vlastnost systému, ne hodinek. A co jsem četl o AW2.0, tak by jich mělo dost zmizet... Tak uvidíme.
Vracet je zatím nemám v úmyslu..
ententeak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revol 24. 2. 2017 11:21

Tak mi včera přišly hodinky Finow x5 plus. Za 109$, přišly za 3 týdny a celnicí prošly v pohodě. První dojmy jsou super, nabil jsem je naplno a několik hodin si s nimi hrál a o půlnoci měla baterka 27 %.

Jsou super svižné, na ruce se mi líbí, ještě jsem s nimi nezkoušel volat. Zkouším různé aplikace, tak kdyby někoho něco zajímalo, tak se ptejte. Trošku mě mrzí, že padá google kalendář, takže nemůžu synchronizovat události. Prohližeč funguje, Livescore, krokoměr aj. také.

Hodinky mě zatím upozorňují jen na hovory (na mobil), ostatní nefunguje, ale píše to, že to funguje až od Andorid 4.4 a na mobilu mám bohužel 4.3

Škoda, že nefunguje zoom u aplikací, některé, které mají nějaký ovládací prvek v rozích. Na kulatých hodinkách tak nejsou vidět a musí se zvolit neořezané zobrazení a to je pak strašně pidi. Zoom a možnost posouvat se v rámci aplikace, by toto vyřešilo
revol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků