Chytré hodinky - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 7. 2017 23:35

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klamerka 22. 7. 2017 21:04

Dobrý den

Rád bych si pořídil chytré hodinky a tak nějak vnitřně se pokouším zdůvodnit si tuto investici. Velmi dlouho jsem používal pouze telefony se systémem WM a WP, ale zde se ani nerýsovala podpora hodinek. Nyní již nějakou dobu používám Android a v nabídce jsou subjektivně hezké modely chytrých hodinek.

Zhruba chápu hlavní nevýhodu těchto zařízení a to výdrž. Dále ale uvažuji, proč takové zařízení chtít a rád bych se zeptal těch, kteří již hodinky mají a používají.

Když pominu to, že jsem hračička a chtěl bych je na hraní, chtěl jsem hodinky ze dvou důvodů.
1) Často se pohybuji ve výrobě a tedy v hlučném prostředí. Když mi v tuto chvíli někdo volá, telefon neslyším a vibrace v kapse kalhot neregistruji. Nevím, jestli hodinky vibrují, ale předpokládám, že mě upozorní třeba rozsvícený displej.
2) Dříve jsem měl v autě HF, která měla jen tlačítko pro příjem hovoru a bez displeje, kde by se mi zobrazil příchozí hovor. Moc jsem chtěl jet v autě a ihned při zavolání vědět, kdo mi volá a zda je nutné ihned brát. Tento parametr se samozřejmě zrušil tím, že mám jiné auta a ve všech mám HF s displejem a vše je zobrazeno na jejím displeji.

Ze zdravotních důvpdů mě nenapadá nic. Nepotřebuji měřit tep, ani počet kroků a podobně. Mohu tedy poprosit, zda jste při používání nenarazili na něco, co vám nošení hodinek zpříjemňuje?
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 7. 2017 07:40

Behem tydne tak desetkrat necham lezet mobil na cizim stole atd.. :-)
Jakmile se odpoji od mobilu,zacnou mi vibrovat,takze se vracim pro mobil.
Plus vibraace sms,vibrace hovoru,pro mne klicova vec.Zbytek jsou veci co jsou nepodstatny drobnosti,cas+vibrace to je to kvuli cemu sem je kupoval.To nabijeni preziju,jednou za x dni hodina na nabijecce.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 16. 8. 2017 16:09

Kdyby někdo sháněl zadní kryt k No1D6 - zde lze zakoupit
http://www.buyswear.com/no-1-d6-back-co ... nline.html
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 11. 2017 00:33

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tealc_EU 4. 11. 2017 12:09

Mám objednané Lemfo LEM6 a chtěl bych si rovnou přikoupit náhradní nabíjecí puk (nabíjecí podložku) Jeden si chci narvat do tohoto dřevěného stojánku

( https://www.aliexpress.com/item/2-in-1- ... d1da&tpp=1 )

Co si o něm myslíte? Máte někdo něco podobného? Jak jste s tím spokojení?

Ten budu mít doma. Jeden cestovní a jak se znám tak jeden náhradní :-D Nevíte náhodou někdo kde by se to dalo sehnat ? Nějaký třeba universální ? Na Alli ani na GB jsem zatím nenašel :-(
Danny:Amazonky údajně unášely muže,aby se snimi mohli pářit.
Jack:Ty myslíš,že...by potřebovali...nás tři ??
Danny:No doufám,že ne...
Jack:Ale,Danny...znáš mě...rád pomáham lidem...
Danny:Oh,boze!
Tealc_EU
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veribr 10. 11. 2017 10:11

Zrovna som ich kúpila, tak som zvedavá. Kúpila som ich pre dieťa, takže dúfam, že naplnia očakávania. Pre mňa je to zbytočnosť.
Naposledy upravil Reku dne 10. 11. 2017 12:41, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn odkaz (reklama)
veribr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 12. 11. 2017 09:43

„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2017 05:21

Misfit Command, chytré hodinky s roční výdrží
https://svetandroida.cz/misfit-chytre-h ... 7812987404
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minimus 23. 11. 2017 23:58

Zdravím, může mi někdo poradit SmartWatch s android na ANDROID PAY?? Nejlépe "čína" cca 120$??
Popřípadě má někdo zkušenost s Android PAY přes SmartWatch?? Díky
minimus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikesak663 24. 11. 2017 11:37

Dobrý den,

chtěl bych si koupit hodinky Domino DM368. Zajímá mě jak je to s notifikacemi? Funguje to tak, že když používám FB messenger na mobilu tak mi notifikace do hodinek nechodí? Měl jsem už jedny, kde notifikace chodili i když jsem zrovna byl na messengeru a bylo to dost otravné, tak mě to zajímá.
Děkuji.
Mikesak663
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2017 17:24

Recenze TCL Movetime Smartwatch MT10G
http://www.fony.sk/clanky/13327-tlc-mov ... y-standard
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Draper130 29. 11. 2017 18:04

Jaké máte zkušenosti s hodinkami Lemfo LF16?
Draper130
Junior

Odeslat příspěvekod Tealc_EU 6. 12. 2017 12:23

Ahoj lidičky. Jsem v android hodinkách úplný začátečník. Teď mi přišly hodinky Lemfo LEM6 a moc bych prosil o nějaký návod (a tipy na zajímavé aplikace) jak je nastavit.

Tedy hlavně jak do nich dostanu nové cifrníky. Myslel jsem že si stáhnu nějakou aplikaci z GooglePlay tam si vyberu nějaký ciferník a dám nastavit ale zřejmě to nebude tak jednoduché. :-| Proto bych moc prosil o nějaké základní info jak na to od Vás co už máte svoje zkušenosti.

Stáhl jsem si aplikaci z návodu Watch Helper ale tam si jen nastavím notifikace bez nějakého aktivního propojení abych mohl "na dálku" třeba odpovědět na sms. A další doporučenou aplikaci Lemfit ale tu nějak nechápu :-( Vůbec netuším jak ji nastavit :-( Udělám si registraci a přihlásím se. Pak to chce přidat zařízení. Jak oskenuji QR přidá mi to další "osobu" co se zobrazuje na mapě jako další osoba. Příjde mi to jako nějaká aplikace na sledování pohybu členů rodiny.

Taky bych potřeboval poradit jak je nastavím abych mohl přes hodinky ovládat přehrávač hudby z Honoru9. Tedy abych mohl posouvat nebo pozastavovat poslouchané skladby poslouchané přes aplikaci Hudba v MT (a taky Spotify) a přes BT sluchátka z mobilu aniž bych musel vytahovat mobil.

Moc děkuji za rady, návody a tipy od Vás zkušenějších :-)
Danny:Amazonky údajně unášely muže,aby se snimi mohli pářit.
Jack:Ty myslíš,že...by potřebovali...nás tři ??
Danny:No doufám,že ne...
Jack:Ale,Danny...znáš mě...rád pomáham lidem...
Danny:Oh,boze!
Tealc_EU
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejvala89 8. 12. 2017 11:24

Ahoj, pořídil jsem si nové hodinky KW99, novější model oproti KW88. Ze strany výrobce je doporučována aplikace WiiWatch. Používáte ji pro synchronizaci s hodinkami nebo používáte jinou? Máte nějaké doporučení, která appka by byla s těmito hodinkami KW88 nebo KW99 kompatibilní? Díky
ondrejvala89
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků