Slyším volajícího bez přijetí hovoru

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz




Odeslat příspěvekod Reku 19. 3. 2015 11:42

Tak to tady máme Návštěvníky a expedici Adam 2015 :-)
Při expedici Adam 1984 šli na staré nefunkční černobílé televizi kanály barevně a chytil všechny programy světa. ;-)

-- 19. 3. 2015 11:46 --

Jinak si tipuju buď odposlech nebo chyba sítě.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 3. 2015 12:09

Kdysi jsem pracoval mezi lidmi kteří také slyšeli hlasy druhých kteří vůbec nebyli poblíž. Byla ta taková vila v pěkném areálu v Praze Bohnicích. :D

-- 19. 3. 2015 12:16 --

Ještě mě napadá, že by to mohla být nějaká chyba, kdy sice telefon částečně hovor spojí, ale neodešle o tom informaci do sítě, druhá strana pak o přijetí hovoru neví.

Kdysi v začátcích Oskara, se mi opakovaně stávalo, že mi krátce po sobě volala různá čísla, zvonilo to jen velmi krátce a byla to různá čísla. Na některá jsem volal zpět a druhá strana vůbec o nějakém volání mého čísla nevěděla.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Klátinoha 2. 8. 2015 16:32

Rád bych se přidal, ze servisu O2 mi dali náhradní telefon - Lumii 610, také slyším co se na druhé straně děje aniž bych ztlumil hlasitost nebo přijmul hovor. Stává se to v 60% případů. Někdy telefon nezačne ani vyzvánět a rovnou slyším co se na druhé straně děje. Zkoušeli jsme to i doma. U mne zmeškaný hovor, na druhé straně nepřijmuto a ve výpisu (vodafone) žádné poplatky za hovor... :shock:

-- 2. 8. 2015 18:08 --

Pokud bude mít někdo zájem o vyřešení tohoto "problému, mohu odeslat odkaz na YT kde jsem celou situaci nahrál. Vážně by mně zajímalo jak to funguje a jak toho účelně docílit.
Klátinoha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danarr 2. 8. 2015 17:49

Vzácně se to stávalo u starých nokií - že by to dělaly lumie slyším poprvé. Pointa je, že při určité kombinaci nastavení (a především vyzváněcího tónu) čeká přijímající telefon nějaký multimediální obsah a použije zvuk který jde do mikrofonu. Je to prdlý ale je to možný - linka v síti mezi těmi čísly je vytvořena tažke operátor to nepozná...
Danarr

Odeslat příspěvekod tslaný 2. 8. 2015 18:46

Je to slyset obousmerne? Takze by slo telefonovat zdarma?
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Danarr 2. 8. 2015 18:59

Není - je to vlastnost/bug telefonu příjemce související s vyzváněním - volající nevyzvání
Danarr

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 8. 2015 11:18

Automatické přijetí hovoru?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 3. 8. 2015 15:18

Volající a volaný jsou na stejné síti nebo je to volání mezi jinými sítěmi? (Umím si představit technicky že to možné je, i když je to z pohledu standardů chyba telefonu.)
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klátinoha 9. 8. 2015 14:49

Zvuk z mikrofonu volajícího lze slyšet při jakémkoliv vyzvánění, ať volá z jakéhokoliv operátora. Když vyzvánění zlumím - tlačítkem hlasitosti, tak slyším pouze a neskutečně zřetelně jen co snímá mikrofon volajícího...

-- 9. 8. 2015 15:52 --

a doplnil bych, že z volaného telefonu jde slyšet normální tón čekání na příjmutí hovoru

-- 9. 8. 2015 15:52 --

a je to jednosměrné, ostatní mne neslyší
Klátinoha
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod ivet83 1. 9. 2015 10:45

Blbost to teda není. U mne se děje úplně to samé - nikdo mi to nevěřil, jsem ráda, že to má i někdo jiný. A když se mi to stane před někým, kdo mi nevěřil, tak čučí jak puk.
I u mě je jedno jaký operátor, děje se to, i když mi volají ze zahraničí.
Pro oooooooooo: nezlob se, ale toto je trošku nevhodný post, my se snažíme zjistit, co proč atd... když neumíš vysvětlit, tak nejlíp shodit zadavatele dotazu? no divné..
Přítel si myslí, že je to odposlouchávané a tel. funguje jako vysílačka (ale jako "příslušník" PČR je možná pracovně deformovaný) tak kdo ví..
ivet83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 9. 2015 16:28

Je to totální blbost a konspirace jako blázen.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků