Slyším volajícího bez přijetí hovoru

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ivet83 18. 3. 2015 23:13

Prosím je zde schopný mi někdo vysvětlit následující situaci?
Zvoní mi telefon... volající slyší vyzváněcí tón, já slyším zvonění.. hovor nepřijmu ani nezruším, ale zvonění vypnu, telefon stále "vyzvání" (nyní už s vypnutým vyzváněním), volající stále slyší vyzváněcí tón a já slyším dění na druhé straně (straně volajícího).. slyším co říká, slyším, že zakašle, poznám, že jede v autě... Čím to je?
Nejsem si jistá, jestli se to děje ve 100% případů (telefon většinou hned přijímám), je možné, že ano, jen pro hlasitost vyzvánění neslyším to dění na straně volajícího.. Každopádně se to děje asi pokaždé, kdy u příchozího hovoru pouze vypnu zvonění (ne hovor).
Podotýkám, po vypnutí zvonění (otočením telefonu displejem proti stolu třeba a následným otočením zpátky) se již nedotýkám telefonu ani hovor nijak nepřijmu! Není nastaveno žádné automatické přijímání hovoru, jednoduše mám poté na displeji nepřijatý hovor.. volající o ničem neví a kdybych na to dnes neměla dva svědky, tak mi nikdo nevěří..
Čím je toto možné?
Asi se odpovědi nedočkám, ale kdyby náhodou.. :) díky
ivet83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 18. 3. 2015 23:22

Výborná funkce, tu bych nerušil… :D Teď vážně: jaký máte telefon?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ivet83 18. 3. 2015 23:24

Jojo většinou to všechny pobaví, při představě, co se člověk může všechno dovědět.. :)
Nokia Lumia 610
ivet83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 18. 3. 2015 23:31

Tovární nastavení - hard reset jste zkoušela?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ivet83 18. 3. 2015 23:40

Nezkoušela, ani se o to pokoušet nechci :) Nejde mi o to zrušit tuto "funkci", spíš objasnit důvod, proč se toto děje. Na netu jsem našla jeden stejný (a taky neobjasněný) případ u x-perie mini, nějak se mi nezdá, že by to mohlo být telefonem - přístrojem jako takovým.. Nechápu, jak se vůbec může stát, že telefon sám přenáší zvuk od různých volajících.. Může být telefon třeba nějak napíchnutý? Je fakt, že osoba, která měla tento telefon přede mnou, byla v úzkém kontaktu s jedním člověkem, co se dopouštěl trestné činnosti.. Možná je to scestné, nerozumím tomu..
ivet83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 19. 3. 2015 06:58

Hmm, zajimave, zajimave. Ale pockej, az se dozvis neco, co jsi slyset nechtela. S tim budou jenom problemy. :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 19. 3. 2015 07:38

konspirace .. vsechny telefony toto umi a oni nas kdykoli odposlouchaji a u tebe se to provalilo :-D :-D
nebo mas čarodejne schopnosti a lide budou chtit s tebou na hranici upalit :-P :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek_03 19. 3. 2015 08:16

není to žádný zázrak, je to blbost majitele telefonu který ani neví že si nastavil: "automaticky přijmout hovor", u některých telefonů se samo aktivuje např při použití hands free
Naposledy upravil radek_03 dne 19. 3. 2015 08:21, celkově upraveno 1
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 3. 2015 08:20

Možná by stálo za to si ten úvodní příspěvek přečíst.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radek_03 19. 3. 2015 08:25

možná by stálo za to si uvědomit, že jiná možnost nepřichází v úvahu, než že ten na druhé straně automaticky přijal hovor a neví o tom, technicky je to nemožné aby byl hovor nepřijmut a přesto slyšet, dojde k tomu snadno v autě, neslysite zvonění a po třech zazvonění se hovor automaticky přijme, je to jasné?
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 3. 2015 08:29

Taky se mi to nezdá, vypadalo by to jako chyba v síti a zároveň v telefonu, ale vyloučit se nedá nic. Vždyť je to jen technika.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ivet83 19. 3. 2015 08:50

Radku díky za reakci, oceňuju tvoji snahu poradit, ale možné to opravdu je. Volající o tom nemají ani ponětí, když jim to neřeknu. Nesežrere jim to peníze/minuty, a já mám na displeji nepřijatý hovor. Prostě to tak je, taky mi to hlava nebere
ivet83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lumcak02 19. 3. 2015 08:54

Takže má nastaveny automatický příjem hovorů? To je přece hloupost, to by poté slečna neměla na telefonu viditelný nepřijatý hovor.. Opravdu by mne zajimalo, kde je zakopaný pes, ze by nova funkce Wp7.8? :)
Lumcak02
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barmuska 19. 3. 2015 09:41

Ahoj :) Taky se mi to stalo, když jsme doma volali prarodičům. My jsme ale volali jim a oni to nezvedali. My měli Huawei Ascend G300 a prarodiče takový ten telefon pro seniory (jako Alighator) :D. Oni žádnou funkci automatického přijmutí hovoru fakt nemají...A jelikož špatně slyší, doslova jsme slyšeli slovo od slova pořad co jim běžel v televizi.
barmuska
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 19. 3. 2015 10:57

Asi staříčci v něčem jedou. Buď dřív prodávali topný olej, nebo si teď pěstujou marjánku v květináči (nebo možná dokonce volili Schwarzenberga!), a BIS (KGB) to ještě nemaj vychytaný a utíká jim to i jinam :-)
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 19. 3. 2015 11:07, celkově upraveno 1
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků