folie nebo tvrzene sklo na ochranu displaye?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BullitStar 1. 1. 2015 19:06

Kazdy nema penez na rozhazovani a kdyz si proste koupim drahej telefon tak chci aby mi vydrzel zachovalej co nejdele. Take nosim telefon v kapse u dzin ci bunde, ale proste i o tu latku se tam neco udela. A nikdo nema neomylne ruce a muze mu telefon proste omylem vyklouznout atp. Proste mam telefon pro mne drahej a proste chci aby byl dlouho jako novej. Uz jen kvuli pripadnemu prodeji kdyz budu menit za novej. A sorry, ale myslim, ze i kdyz je to spotrebni elektronika tak by jsme se k tomu meli chovat celkem slusne. Teda pokus v praci nevydelavam 150 tisic mesicne....
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod Beavers 1. 1. 2015 19:22

Co tady pořád plácáš takové bláboly? Mám ti už potřetí opakovat, že telefon používám běžným způsobem a všechny tři vypadají jako nové? I pro mě to nebyly levné přístroje, první dva po 10 000 Kč, třetí "jen" necelých 5000. Kdo tady mluví o tom, že se ke spotřební elektronice chovám neslušně? Měl bys vidět třeba moje domácí vybavení elektronikou. I po desítkách let stále jako nová. A to nic neobaluju do nějakých fólií. Prostě to používám a vydrží mi to.
Jak se ti může poškrábat v kapse sklo?! Ledaže tam máš diamantovej prach, anebo běžnej bordel z ulice. A jak to máš s hodinkami? Taky si je polepuješ fóliema? :shock:
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 1. 1. 2015 19:31

havířů znám habakuk, brusiča diamantů ani jedného, bab znám take moc - ale dyž sa občas lidem podívám na mobil třeba v putyce lebo gdekoli inde, tož ruku do ohňa bych nedal za to, že ty displeje sů bez škrábanců, aj u bab, keré majů kabelky, já na nokii 620 nic nalepené nemám a jeto v poho, zato na lg po céři je fólia přes rok a ten nosím do práce aj po stavbách ale žeby sa fólia odlepovala tož to né, je vidět, že dyby tam nebyla tož to skélko asi poškrábané bylo, záleží "kus od kusa" jak sa gdo stará, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 1. 1. 2015 19:37

No sorry, ale proste folie, bumpery atp maji sve opodctnatneni. Je to muj nazor a hotovo, Ty mas zase svuj a nebudu Ti ho vyvracet. A to ja se chovam velice slusne, ale treba u minuleho mobilu jsem mel doma sundany kryt a zrovna v tu dobu mi mobil syn vzal se stolu a skrabl s nim o zed..... Myslis, ze se takova nehoda muze stat jen me? Asi ne, ze? Vzdy vse nemuzes ovlivnit sam a nahody a nehody se deji. A jak uz nekdo napsal, radeji jednou za ctvrt roku nalepim novou folii pro to aby to vypadalo perfektne a neresim. Investice par desitek korun jednou za x mesicu je dobra kdyz vim, ze proste display bude vypada jako novy i po roce.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 1. 1. 2015 19:38

Ja mam poskrabane i ty pitome hodinky a to maj mineralni sklicko se safirovym potahem znacka Wenger a to se k nim chovam slusne. Do prace radsi nosim tedko GShocky. Kde je sklicko opravdu fest zapustene a uz i tam mam skrabanecek. Holt delam v praci kde prach lita vzduchem a je to holt kovovy prach i klasicky pisek. Ja se bez folie neobejdu. V kanclu bych se nejspis obesel, ale kdyz jedu na kola tak tam take ne. V lete prasne prostredi dela sve a ciste ruce pokazde nemam. Toz asi takhle a telefon mi z ruky 3 roky nevypadnul takze gramlave ruce nemam. :)
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 1. 1. 2015 19:43

Beavers vem avoje 2 nebo kolik mas telefonu a vyfot vzdy display bleskem a pak se na vyslednou foto koukni.... A muzes to ukazat i nam ostatnim, zda tam nemas vlasecnice. :-)

Nicmene nahoda je blbec a je lepsi te nahode predchazet a mit tam tu blbou folii za par penez.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod Beavers 1. 1. 2015 19:59

A můžeš mi říct, proč bych to dělal? Neřeším to, pouhým okem nic nevidím a nemá mě co trápit, i kdyby tam vlásky byly. Nevidím je a to nejsem slepej, kdyby sis chtěl rýpnout. Nebudeš tomu asi věřit, ale i ve svém věku opravuji hodinky. Na čtení mám brýle 1,5 dioptrie, silnější už jsou příliš silné. Jak říkám, tvoji bystrozrakost ale postrádám a možná tím pádem nemusím být ve stresu, že mám nějakej škrábaneček.
Beavers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shandorek 1. 1. 2015 20:01

Vy se tu hádáte o hovnech a chudákovi jste moc nepomohli :D
Samsung Galaxy S10 // Sony A7R III + Sony 85mm f1.4 GM + Tamron 17-28mm f2.8 + Sony 50mm f1.8// Lenovo Legion 5 Pro - Ryzen 5 5600H/ 16GB RAM/ RTX 3060/ 2x 500GB NVMe SSD/ 16" IPS QHD displej
Shandorek
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 1. 1. 2015 20:02

Vubec nejsem ve stresu, jen rikam, ze v nahode se muze prihodit i neco horsiho nez vlasecnice a to by me uz proste mrzelo.

Shandorek vsak ja uz tazateli odpovedel:-) hned v prvnim prispevku;-)
Ted uz jen zalezi zda si tazatel vybere si telefon trochu ochranit a nebo se spolehne na slusne zahazeni pri kterem se nehoda i tak muze prihodit.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 1. 1. 2015 20:16

no já myslím, že sa mu pomohlo habaděj, výsledek je takovýto - dělaj si aj třebe suché vrby, kup alebo nekupuj si co chceš, jedn radí toto, iný toto, co vjec poradit? co hlava to názor. Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod VencaD 1. 1. 2015 20:17

Beavers píše:A můžeš mi říct, proč bych to dělal? Neřeším to, pouhým okem nic nevidím a nemá mě co trápit, i kdyby tam vlásky byly. Nevidím je a to nejsem slepej, kdyby sis chtěl rýpnout. Nebudeš tomu asi věřit, ale i ve svém věku opravuji hodinky. Na čtení mám brýle 1,5 dioptrie, silnější už jsou příliš silné. Jak říkám, tvoji bystrozrakost ale postrádám a možná tím pádem nemusím být ve stresu, že mám nějakej škrábaneček.

to, že tam něco nevidíš, neznámená, že to tam není ;-)
Přítelkyně nedávno prodávala rok starý telefon, neměla na něm nikdy žádnou fólii, jen silikonové pouzdro, mobil vždy nosila v kapsičce v batohu a nic jiného tam něměla, nedělá v prašném prostředí atd... když jsem jí mobil připravoval na prodej byl displej plný vlasových škrábanců, které za normálních okolností nebyly ani vidět ;-) Když pošokzení není běžně moc vidět neznamená to, že to není poškozené, nepleť si prosím pojmy z dojmy :pozor
VencaD
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 1. 1. 2015 20:34

A slovni prujmy :)
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 1. 1. 2015 21:02

Přesně tak! Na každém mobilu se udělají mikro škrábance. Stačí pořádně vyčistit display zhasnou ho a pořádně posvitit na něj žárovkou. Mam note 2 s gorilou a hned jak jsem zjistil skrabanecek tak jsem dal folil. Folie leskla stala 140 Kč a vydržela 1,5 roku. Jak jednou uvidíš skrabanecek tak už přitahuje oci. Ted si objednam z Číny sklo stoji 50 Kč. Ten kdo říka že tam nic nemá tak je Buď slepý nebo má tak špinavý display. :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 1. 1. 2015 21:28

No 300,- zase nikoho nezabije, odpustí si pár piv či balíčku cigaret.....
http://www.euronics.cz/ochranne-sklo-co ... 1/p380646/

Toto je jen příklad - než pak litovat

na ebay
http://www.ebay.com/sch/Screen-Protectors-/58540/i.html

jenom příklad opět ....nakupovat lze snadno i platit VISA kartou ...

Ceny jsou zajímavé .....
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webbilovec 8. 10. 2015 08:12

Já nevím jak vy, ale já používám tvrzené sklo na 5S už dva roky a nemůžu si stěžovat. Myslím, že bez něj bych měl displej dávno pokřupaný :-D Koupil jsem ho asi za 250 na *** tak se kdyžtak mrkněte.
Naposledy upravil Fíla dne 31. 1. 2016 14:21, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn reklamní odkaz
webbilovec
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků