folie nebo tvrzene sklo na ochranu displaye?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ztomikz 23. 10. 2015 19:32

posledni dobou pouzivam a doporucuji uz jen sklo, na druhou stranu neni sklo jako sklo na S5 jsem mel sklo s ciny a doskabane jak sfina ted mam asi mesic s alzy CELLY sklo a luxus zadny skrabanec sedi luxusne, takze urcite SKLO
ztomikz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roda 25. 10. 2015 11:45

A ja mam sklo z Číny a bez škrábanců :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 25. 10. 2015 11:53

No jasně, ono to sklo od CELLY je taky z Číny, jen Celly na něj přihodí 200% marži.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod webbilovec 27. 1. 2016 14:01

Já se teda ke sklům z Číny nepřikláním. Měl jsem 3 přímo z Číny a 2, které jsem koupil v Česku. Ani jedno nevydrželo déle než dva týdny. Sebemenší pád byl pro sklo konečný. Až sklo, které jsem si koupil na *** mi vydrželo asi rok a to je co říct na mé hrubé zacházení s mobilem. Klíče v kapse nebo pád z motorky na asfalt není problém :D Myslím, že za těch 250 to stojí, než pak platit tisíce za nový displej.
Naposledy upravil Fíla dne 31. 1. 2016 14:21, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn reklamní odkaz
webbilovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bjack 27. 1. 2016 15:12

A ještě tu o Karkulce prosím! Webbilovec, píšeš, že sklo z tebou doporučovaného webu ti vydrželo asi rok, přitom dle živnostenského rejstříku je tento subjekt aktivní až od 7.5.2015. Ale chápu, že nějaké self-promotion na webu musí do začátku být ;-) Jinak sklo z číny je totéž sklo, které tady někteří "prodejci" nabízejí s 1000% i vyšší marží :D
bjack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webbilovec 28. 1. 2016 10:20

Každý má svůj názor :-) Ať si každý sám vyzkouší a hned uvidí :-)
webbilovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 28. 1. 2016 12:35

webbilovec píše:Já se teda ke sklům z Číny nepřikláním. Měl jsem 3 přímo z Číny a 2, které jsem koupil v Česku. Ani jedno nevydrželo déle než dva týdny. Sebemenší pád byl pro sklo konečný. Až sklo, které jsem si koupil na *** mi vydrželo asi rok a to je co říct na mé hrubé zacházení s mobilem. Klíče v kapse nebo pád z motorky na asfalt není problém :D Myslím, že za těch 250 to stojí, než pak platit tisíce za nový displej.

Nespamuj, sklo má při pádu pohltit energii a rozbít se, je to jako deformační zóny u auta, nejde o výdrž...
Naposledy upravil Fíla dne 31. 1. 2016 14:21, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn reklamní odkaz v citaci
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webbilovec 28. 1. 2016 19:24

Lepší, když je dost kvalitní na to, aby se při každém pádu nerozbilo...
webbilovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riki 28. 1. 2016 20:33

Hlupák nebo neznalý koupí sklo z tebou doporučovaného webu(proč asi) a normální člověk si ho koupí za desetinu ceny(kde asi) a je to úplně stejné sklo...tak si běž mazat med kolem pusy jinam...a smajlíky si vezmi sebou...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 28. 1. 2016 20:38

Náhodou, to s tím nožem nebo s tou sešívačkou, se mi líbilo.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 1. 2016 20:50

webbilovec píše:Já se teda ke sklům z Číny nepřikláním. Měl jsem 3 přímo z Číny a 2, které jsem koupil v Česku. Ani jedno nevydrželo déle než dva týdny. Sebemenší pád byl pro sklo konečný. Až sklo, které jsem si koupil na *** mi vydrželo asi rok a to je co říct na mé hrubé zacházení s mobilem. Klíče v kapse nebo pád z motorky na asfalt není problém :D Myslím, že za těch 250 to stojí, než pak platit tisíce za nový displej.

Spamovani ma i nechteny SEO efekt, zcela opacny nez zamyslis.Napriklad pravidelne komentare ze danej web je podvodnej, zasila zbozi pozde a majitel je spammer co nema na normalni reklamu, navic preposilac z ciny ti moc dobrou reklamu neudelaji.. :-D
A k tvymu spammu se budou automaticky takovy komentare ve vyhledavaci prirazovat..
Naposledy upravil Fíla dne 31. 1. 2016 14:22, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn reklamní odkaz v citaci
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bjack 29. 1. 2016 07:59

Patriku, Patriku, tak si to přiznej, že jsi jenom přeposílač skel z Číny a nespamuj tady. Možná dobrý "podnikatelský" záměr, ale tak před 5-6 lety a ne dnes.
bjack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 1. 2016 09:53

Osobne si myslim ze by to slo, s rozumnou nabidkou, tzn. nejenom skla, rozumnou cenou, rozumnym stylem a nejakou pridanou hodnotou ktera spociva v necem vic nez kliku na buy a navyseni ceny.Sam jsem prodal hromadu blbinek z ciny ale vzivote by mne nenapadlo udelat si web a spamovat fora jako fiktivni zakaznik danyho shopu :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmil 2. 2. 2016 15:50

Tak jsem si přečetl celé vlákno a nestačím zírat o čem jste schopni se dohadovat.Každý nosí svůj founek dle zvyku a najde tisíc důvodů,proč je to ten nejlepší způsob.A bojovat za něj do krve s ostatníma.Osobně jsem vyzkoušel jak folie,tak Gorilu.Nakonec se mi nejvíce osvědčilo flipové pouzdro.
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 2. 2. 2016 18:57

nepochopim jednu vec kazdej druhej rika jak si kupuje top model a pak ho da do tzv sprcky nalepi na to sklo atd ja tedy jsem v te sorte ze priplatim za top model ale nenapadlo by me ale necim zabit stylovy telefon ....Dneska jsou povetsinou z polykarbonatu ci kovu a nepochopim proc mam na GG3 a vyse lepiit nejakej nesmysl :shock: Jako sorry jestli nekomu pada atd at si koupi nejakej odolnej a ne smarta.Me osobne se za poslednich 18let nepodarilo rozbit jedinej telefon mimo nejakych reklamaci za ktery jsem nemohl a to ze jsem kolikrat jezdil hrebikem po displeji ci kobercakem abych ukazal ze to opravdu nejde poskodit ci poskrabat
d.d.t33
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků