Arvato Services Stochov- zkušenosti s reklamací

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 10. 2018 15:24

Jasne, servisaci mu znicili displej, ktery uz znicen byl.. :roll:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip.111 24. 10. 2018 14:59

Tak tu máme pokračování s Nokií a Arvatem... Předně prosím experty na černé fleky a tupé rány, ať si založí vlastní vlákno, toto se jmenuje zkušenosti s reklamací Arvato. Pro ty, které to zajímá: Konzultovat jsem to se soudním znalcem, který mně doporučil dát telefon zpět na reklamaci s tím, ať uvedou kde a jakým způsobem je telefon mechanicky poškozený. To jsem udělal, telefon tedy odnesl zpět do O2 s tímto textem připojeným k reklamaci. Telefon se po 2 týdnech vrátil s tím samým protokolem - mechanické poškození, oprava jedině za úhradu cca 19.000 (od minule zlevnili :-) ). Na moje poznámky ani dotazy Arvato nereagoval. Telefon tedy putoval k soudnímu znalci, který vyloučil poškození (pouze pomocí mikroskopu, rozdělat jej bohužel nesmí) Příští týden pošlu žádost (spolu s tímto posudkem) na centrálu O2, kde budu žádat o smířlivé odstoupení od kupní smlouvy. Pak dám zase vědět..
filip.111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 10. 2018 18:47

Aneb, znicil jsi telefon a ted kolem sebe kopes jak male dite. Soudnich znalcu je mraky a posudek od nej neni nic smerodatneho a kolikrat ani pravdiveho. Dnes dela soudniho znalce kazdy jouda.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 24. 10. 2018 19:13

Filip.111: a ten flek tam tedy byl už když se zasílal telefon poprvé na reklamaci, nebo nebyl? Ale vyjádření servisu chápu - displej se může poškodit přestože jeho krycí vrstvy jsou naprosto v pořádku. A stačí i třeba větší tlak v kapse, náraz...ani si člověk nemusí všimnout.
Kdyby tam byly pouze pruhy, tak by to mohl být vadný flex nebo i panel, ale takhle je to nepravděpodobné. Vypada to vážně na mechanické poškození, toť můj názor.
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip.111 25. 10. 2018 08:17

Je mně to právě celé divné, proto se v tom šťourám.. Jednoho krásného rána (zrovna těsně před odletem na dovolenou) vidím po probuzení na displeji malinký flíček a u něho 2 čáry (vertikální+horizontální). Po pár dnech na dovolené to dělalo i takovéto psí kusy, kdy displej různě blikal, tmavnul, světlal:
https://www.horak.cx/nokia-displej.jpg
Po cca 14 dnech se displej umoudřil a zůstal "jen" ten flek, který se pořád zvětšuje a ty 2 čáry.. Bral jsem to jako jasnou věc, že to po dovolené prostě nechám v záruce vyměnit a jede se dál, proto jsem to nijak dál nefotil a neřešil.
filip.111
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků