Xiaomi Mi Band 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Chester111 28. 12. 2018 22:09

Ahojte. Dá sa vypnúť každonočné monitorovanie spánku? Keď dám v menu Analýza kvality spánku a vypnem to tam, aj tak si viem ráno pozrieť, od kedy do kedy a ako dobre som spal. Mám pocit, že to znižuje výdrž batérie na jedno nabitie. Chcem monitorovanie spánku vypnuť, dá sa to? Ďakujem.
Chester111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 12. 2018 14:16

Recenze Xiaomi Mi Band 3: levný sporťák pro nenáročné

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/xiao ... -nenarocne
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 1. 2019 13:10

Mi Band 3 jsem dostal na Vánoce a plná spokojenost. Předtím jsem měl všechny Mi Band předchůdce. Jen dotaz, není nějaká možnost dalšího ciferníku jak jen ty tři co tam jsou?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 1. 2019 13:10

Mi Band 3 jsem dostal na Vánoce a plná spokojenost. Předtím jsem měl všechny Mi Band předchůdce. Jen dotaz, není nějaká možnost dalšího ciferníku jak jen ty tři co tam jsou?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 16. 1. 2019 14:53

existuji tzv. PL mody,ktere pouzivaji jine fonty a tak to vypada malinko jinak.Uplne jine ciferniky pro MB3 nejsou.PL mody a dalsi upravy pro MB3 najdes na geekdoing.com
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 1. 2019 15:01

Díky mrknu.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod wextercz 22. 1. 2019 16:04

Mě tedy ten náramek moc nepotěšil. Hlavně to, že se lehce poškrábe jak je vystouplý ten displej :(
Jinak pokud stále tápete, jestli koupit nebo ne, tak mrkněte na recenzi
https://www.svetandroida.cz/xiaomi-mi-band-3-recenze/?utm_source=mobilmania&utm_medium=tomrucni
wextercz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 26. 1. 2019 19:21

Lupl jsem si na MiBand 3 ochrannou fólií, ale popravdě se mi moc nelíbí. Máte někdo fólii?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 26. 1. 2019 20:30

Ja uz ji uz i sloupl...vubec nedrzela,po par dnech se sama po okrajich zacla zvedat a dostal se pod ni prach.Kaslu na to,holt to obcas skrabnu :(
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 31. 1. 2019 19:09

Dnes aktualizace MiFit a zároveň nový FW do náramku. Není někde přehled co jaký update přináší ?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 5. 2019 21:41

jak se u Xiaomi redmi6 zneviditelní bluetooth? BT mám zapnuto, je viditelný (což nechci) a já nevidím žádné nastavovátko, aby byl zapnutý a neviditelný.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 4. 2020 19:04

Náramky Mi Band 3 a 4 od Xiaomi se nově naučily odemykat notebooky

Podmínkou je nainstalovaný systém Windows 10 ve vašem notebooku
Xiaomi také zapracovalo na přesnosti krokoměru

Na oblíbené chytré náramky Xiaomi Mi Band 3 a Mi Band 4 dorazila poměrně důležitá aktualizace softwaru, o čemž informuje tizenhelp.com. Oba se po aktualizaci naučí odemykat váš notebook, bude stačit pouhé přiblížení. V současnosti bude však funkce omezena na indické uživatele a bude nutné mít v notebooku operační systém Windows 10.

Po aktualizaci byste rovněž měli zpozorovat zlepšení počítání kroků, kdy se Xiaomi snaží eliminovat počítání ve chvílích, kdy skutečně nechodíte. K aktualizaci se dostanete tak, že nejprve aktualizujete aplikaci Mi Fit ve vašem chytrém telefonu. Následně vám bude nabídnuta aktualizace samotného náramku. Samotná aplikace Mi Fit povýší na verzi 4.0.17 a měla by přinést lepší vizuální zážitek. Nově zvládne přihlášení i skrze Apple ID.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucumis.melo 25. 12. 2020 11:32

Jak zapnout náramek, aby se na něm vůbec něco zobrazilo? Zapínací tlačítko prý nemá. Od doby, kdy jsem náramek dostal, je displej stále černý jako uhel, přestože jsem náramek dvě hodiny nabíjel a pak jsem se ho mnohokrát neúspěšně pokoušel spárovat s telefonem (což ovšem nejde - asi právě proto, že je náramek vypnutý).
cucumis.melo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 12. 2020 15:28

Kdyz byl na nabijecce, tak na displeji se neco ukazalo ? Zkus trochu ocistit kontakty na nabijeni a lehce pritlac do nabijecky.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucumis.melo 25. 12. 2020 17:11

Při nabíjení to nic neukazuje - nevím, zda je to chyba, nebo vlastnost. Očištění kontaktů nepomáhá.
cucumis.melo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků