Neznámý doplněk k mobilu...

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Smutnik24 1. 11. 2018 17:32

Dobrý den lidi, prosím vás, jsem naprosto nešťastnej a chtěl bych vás moc požádat o pomoc... Mám již dlouho mobil HTC Desire 200.

A časem se mi k němu již opotřeboval tento doplněk. Já jsem žil několik let v hloupé nevědomosti, že se to nazývá prostě ponožka na mobil, ale ať hledám na internetu jakkoliv úporně, tak jsem stále nepřišel na ten správný název... je to ponožka na mobil, kapsička na mobil, kryt na mobil, obal na mobil,pouzdro na mobil? Chtěl jsem si objednat ten samý kus, akorát nový... ale narazil jsem prostě na to, že nevím, jak se ta neznámá věc má jmenovat...

Děkuji komukoliv kdo tohle dokáže vyřešit, případně kdyby mi ten dotyčný hodil i odkaz na nějakou stránku, ze které se to dá objednat, tak bych mu byl minimálně do konce roku vděčný, a jen tak bych na to nezapomněl.

PS: Já si opravdu myslel, že se to jmenuje kapsička nebo ponožka na mobil, ale očividně se to jemnuje nějak jinak a je v tom obrovský rozdíl... Vypadá to jako černá "ponožka", kde je táhlo nahoře, a díky tomu ten mobil z té "ponožky" vytáhnu. Ale vyhledávače nechápou, co po nich chci, tak se to možná jmenuje mobilní htc vysunovací jednotka, nebo nevím jak...
Smutnik24
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 11. 2018 17:47

Zasouvací pouzdro na mobil?
Oficiální název to nemá, každý si to může pojmenovat jak chce.

Podle mě bude nejlepší navštívit větší prodejnu s mobily, Electroword, Datart nebo třeba i Globus a Tesco a podívat se na univerzální pouzdra. Na takový telefon by mohly být za výprodejovou cenu.
myšpulín
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mas0n a 9 návštevníků