Jak dostat z Lumie zvuk budíku?

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SoLaX 26. 10. 2017 15:06

Ahoj,
možná trochu zvláštní dotaz, ale na Lumii jsem si oblíbil jeden konkrétní zvuk budíku a poněvadž přecházím na jiný telefon, rád bych si tam tento zvuk přenesl (asi je to úsměvné, ale opravdu mi dokonale vyhovuje a podobný jsem jinde neobjevil).. Tento zvuk se ale nenachází v žádné běžně dostupné složce a varianta nahrávání přes mikrofon mi nepřijde dvakrát elegantní.

Dá se nějak snadno dostat k systémovým složkám, kde to bude pravděpodobně někde uloženo? Případně by stačilo, kdyby se našla osoba, která ten přístup má (např. přes root?) a mohla by mi tenhle jeden konkrétní zvuk z telefonu vytáhnout a poslat? ;-)
SoLaX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 26. 10. 2017 15:23

Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 26. 10. 2017 16:58

O jakou lumii se jedna? Urvite pujde stáhnout znnetu cely pack...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 26. 10. 2017 19:05

podobny problem, skanibalizuju trochu ten topic

mne se na Lumii libilo vyzvaneni "Balerine" nebo tak nejak... k memu prekvapeni jsem tento ton nikde na jinde nenasel :-( pokud by nekdo vedel jak a kde ho ziskat - mp3 /wav apod... abych si to mohl soupnout do androjda..., byl bych hooodne stastnyy
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 10. 2017 20:06

Mam vyextrahovany veskere vyzvaneci tony z Lumii s W8, W10M TH2 az po AU a W10M CU a FCU, Balerine nikde neni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 26. 10. 2017 23:43

neni mozne, mel jsem lumiu 650 s w10 a bylo to v nabidce vyzvaneni..., napisu matce (ta ho ted uziva) a zjistim presny nazev a napisu ti. Jestli mas vsechny jak rikas, tak citim nadeji.

edit: tak v tom linku od Zivana, to je, jenom v tom packu ma nazev Silver. Ale fakt to pak prejmenovali na "balerínu". O to uz nejde, mam to, ha! ;)
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod SoLaX 27. 10. 2017 07:06

Díky za reakce.. jo, je to Lumia 830 (ale mám pocit, že ho má i žena na L640) a česky se to jmenuje Rozbřesk - při výběru zvuku budíku je až skoro úplně na konci.

-- 27. 10. 2017 08:22 --

Jo, mááám ho! :-]

Dřív jsem ho nějak nedokázal vygooglit a teď jsem ho objevil v ringtone packu L950 (anglicky se to jmenuje Early Chill) - https://nokiapoweruser.com/download-lumia-950-950-xl-ringtones-all-70-in-wma-format/.

Každopádně díky všem za navedení na správnou cestu ;-)
SoLaX
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků