Natáčení videí na WP , W10 mobile apod.

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 3. 2017 18:37

Zdravím. chtěl bych se zeptat na jednu speciální otázku. Když natočím nějakým windows phonem video. Tak jak se mi uloží jaký to bude mít název. WP_ .... chápete mě někdo?
Když natočím video androidem tak tam je snad video_ .... nebo vids_ ... apod. Pokuď natočím foťákem video tak ( jako digitálním nebo zrcadlem ) tak video začíná nějak DSC , MOV_ MVI apod. Dosuď jsem neměl možnost si pohrát s žádným WP telefonem takže nevím nemám s tím žádné zkušenosti. A ani nevím jak bych toto vygooglil. Tak proto se ptám moc děkuji.. :))
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 22. 3. 2017 20:02

Zajímavá otázka :) Asi bude záležet na aplikaci, ale microsofťácké je to skuteně WP_... například konkrétně WP_20160605_12_29_18_Pro.mp4. Nevím jak ti poradit, něco můžu natočit. Jinak bych normálně vyhledal lumii xxx na youtube s přídomkem video nebo test. Je tam sice nějaká komprimace, ale pro přibližnou představu by to stačit mohlo.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 3. 2017 21:34

To mi takhle staci. A jenom WP_ .. a nebo treba i jinak nevis?
Ja jsem si myslel ze WP ale nebyl jsem si jisty.. :) Ď. Moc kouknu na YTbe.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 25. 3. 2017 12:36

To ti neřeknu, protože používám jen standardní fotoaplikaci. Ale u všech modelů, co jsem měl v ruce (lumia 730/735/1020/1520/930) jak s WP8, tak WP10 (lumia camera VS její náhrada bez suše nazvaná Kamera) mám video uložené se stejným názvem. Jen někdy chybí na konci to "pro". Ale myslím, že se najde jen minimum lidí, co by zkoušeli točit jinou aplikací.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 3. 2017 13:02

re:zumzumzum :jenom technicka k tomu co pises ,kdyz natocim video s androidem bude mit…
pletes se, v drtivy vetsine app je v advanced uzivatelska volba v niz zvolis co chces mit.No a ty default zalezi na jedinym, co danej vyrobce ma pro video za app ktere dal priznak system, takze i u default to mnohdy uvidis moznost libovolneho znaceni, tudiz pokud by ses ridil jenom timto o nejaky jistote nelze mluvit
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 25. 3. 2017 19:19

zumzumzum píše:Zdravím. chtěl bych se zeptat na jednu speciální otázku. Když natočím nějakým windows phonem video. Tak jak se mi uloží jaký to bude mít název. WP_ .... chápete mě někdo?
Když natočím video androidem tak tam je snad video_ .... nebo vids_ ... apod. Pokuď natočím foťákem video tak ( jako digitálním nebo zrcadlem ) tak video začíná nějak DSC , MOV_ MVI apod. Dosuď jsem neměl možnost si pohrát s žádným WP telefonem takže nevím nemám s tím žádné zkušenosti. A ani nevím jak bych toto vygooglil. Tak proto se ptám moc děkuji.. :))

Podívej se třeba na flickr. Tam jsou tagy podle EXIFu a najdeš tak příslušný tf.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 25. 3. 2017 19:46

Tak tagy (doplněné uživateli) na flickru budou, ale exif u videa nikoli. Nepopírám, že bych sám podle názvů souborů ukázková videa nevyhledával.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků