Jak presunout do PC soubory ze zamknuteho telefonu?

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod withdrawal 26. 6. 2016 14:03

Zdravim, mam Lumii 735, ktera je sice funkcni, ale s nefunkcnim displejem (nasledek utopeni) a potrebuji z ni dostat soubory do PC. Kdyz mobil propojim s PC, nacte se sice automaticke prehravani, ale mobil se jevi jako prazdny. Vim, ze jsem mobil musel vzdy odemknout a pak vse slo. Jenze displej je uplne cerny a ja nevim, jak toho docilit. Bude mozne soubory z telefonu zachranit? Veci z SD karty bych asi mohl presunout do PC pres ctecku, ale nevim jak se soubory z interniho uloziste.. Jeste mam jednu otazku a to, zda se daji nejak zachranit kontakty z mobilu? Kdyz prendam SIMku do stareho telefonu, nacitaji se mi jen stare kontakty a spousta novych chybi, coz jsem necekal, protoze jsem myslel, ze se mi v Lumii kontakty automaticky ukladaji na SIM kartu.. :hm
withdrawal
Junior

Odeslat příspěvekod Stein 26. 6. 2016 15:09

Pokud funguje dotyk, tak:

1/Nainstaluj si do PC Project my screen.
2/Spusť Project my screen a na Lumii se naslepo pokus zvolit ano. Viz screenshot, tlačítko s potvrzením je vlevo nahoře.
3/Myší zadej pin.

Kontakty máš ve svém MS účtu.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod withdrawal 26. 6. 2016 17:41

Ty jsi genius, mas u me pivo. Takze i kdybych si pripadne nekoupil Lumii, ale neco s Androidem, tak budu mit stale kontakty na svym MS uctu a pak si je manualne nataham zpet?
withdrawal
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 26. 6. 2016 19:56

i když budeš mit iOS .. každy ma svuj učet kde vždy najdeš své kontakty ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BobTheBuilder 26. 6. 2016 22:23

Nejlepší je dát kontakty ke Googlu, pak s nimi bez problémů pracuje Android, WP/WM i iOS - a telefon můžu mít jaký chci, používat alternativně různé systémy, žádný problém.
BobTheBuilder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod withdrawal 27. 6. 2016 08:08

A to prosim jak?
withdrawal
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 2. 7. 2016 23:33

BobTheBuilder: A to proč? Já používám bez problémů kontakty z outlooku na androidu a otec na iphonu. Obojí se synchronizovalo na pár kliků...

Withdrawal: Návodů na přesun z outlooku do googlu je po internetech poměrně dost. Ale zatím bych to neřešil, to až kdyby něco nefungovalo u nového telefonu (ale jak jsem psal výše, pokud jsou v cloudu pod MS účtem, není problém ani ios či android.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků