Místo na OneDrive bude sníženo na 5 GB z 30 GB.

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod phv 14. 6. 2016 06:18

There are some important changes to OneDrive, and we wanted to follow up on our previous email to ensure you are aware of them. On 13. 07. 2016, the amount of storage that comes with your OneDrive will change from 15 GB to 5 GB. We are also discontinuing the 15 GB camera roll bonus.

Jde nějak nahradit OneDrive, tedy kromě přechodu na android.

Mám nastavenou automatickou synchronizaci fotek a videí na OneDrive, používám to několik let, takže dat mám hodně, 25 GB.
Dají se fotky a videa automaticky ukládat jinam? Kam a jak?
phv
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 14. 6. 2016 07:41

To je blbý. já používám onedrive cca 3 roky a mám tam taky cca 25GB dat ze 30GB. dřív někde byl odkaz, kde stačilo kliknout a těch 30 GB zůstalo zachováno, takže jsem tak udělal a to snížení se mě netýká. Ale jak postupovat teď netuším. Nedávno jsem přešel z windows phone na android a tak jsem chtěl něco z onedrive převést na google disk a bylo to peklo. Při stažení více souborů současně ses oubory zazipují, to by nevadilo, jenže místo diakritiky se stáhnou klikiháky. Pokud stahuju po jednom, je diakritika vpořádku.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod djdekl 15. 6. 2016 18:04

A me to dnes nabidlo zvyseni na 130GB :-D Ale na Androidu...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod phv 15. 6. 2016 18:54

Děkuji za vyčerpávající odpověď.
Teď se mě bude lépe spát.
phv
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 15. 6. 2016 18:55

Přesně tak, stačí sledovat weby, MS vždycky udělá nějakou akci, že za nějaký klik nebo něco přidá pár GB, já vystihl 2 akce a mám 230GB a to ještě budu přecházet na galaxy S7, kde dostanu dalších 100GB. Vše většinou na dva roky
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod michal Žilka 15. 6. 2016 18:56

Psali o tom na živé, zkus tam pohledat.
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod xsys 7. 7. 2016 05:46

Existuje služba která synchronizuje libovolny cloudy, mám tak spojeny onedrive a box.com. Funguje to v reálným čase, kdekoliv něco přidáš hned se to objeví na druhým. Nevím teď jméno ale když bude zájem mrknu se doma...

Edit:
tak je to cloudhq https://en.wikipedia.org/wiki/CloudHQ
Naposledy upravil seterwohipikule dne 7. 7. 2016 15:02, celkově upraveno 1
Důvod: edituj
xsys
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků