Windows 10 Mobile - podíl na trhu

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stein 23. 8. 2016 18:46

Sejde se Svědek Androidův, Svědek Androidův, Svědek Androidův, Svědek Androidův, Svědek Androidův, Svědek Androidův, Svědek Androidův, Svědek Androidův a vyprávějí si o Windows :D
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 23. 8. 2016 20:22

Kdepak
pouze odborníci konstatovali smutnou pravdu
a ovce mají vatu v uších a růžové brýle a nechtějí nic vědět.

Microsoft | Operační systémy | Mobility
Nová čísla Gartneru: Už si to konečně přiznejte. Telefony s Windows jsou mrtvé
http://www.zive.cz/clanky/nova-cisla-ga ... fault.aspx

Android je stále nejpoužívanějším operačním systémem, a stále roste!

http://androidmarket.cz/ruzne/android-j ... ale-roste/

A sejdou se dlaždiči a další dlaždiči a jiní dlaždiči a budou tvrdit že výše uvedené není pravda.
Zajisté to dorazí nejdlaždič :
htcjirka 31.7.2016 v 11:24
Tak logicky, Android i ve sve posledni verzi je samozasiracim systemem, ktery neustale potrebuje nekolikrat do mesice restartovat, nekolikrat do roka hard reset apod.Ani po tolika letech to neni dospely system.Slepenec a hracka s nazvy sladkosti.Windows Mobile jsou oproti tomu velice dospelym a kvalitnim systemen a tu oceni jen ti nejnarocnejsi a chytrejsi lide.


Stačí se podívat na smartmanii kde se za pravdu banuje, kde ti odvážnější přiznávají že odejdou jinam
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 23. 8. 2016 21:36

Som síce fanúšik WP ale aj ja priznávam ,že toto je koniec. Ja osobne sa vzdávam a keď mi umrie Lumia, pôjdem do androidu (možno do iPhonu). A koniec WP už nijak nezahovoríte... Proste koniec, end, finito...
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 23. 8. 2016 21:56

Reakce na citovaný příspěvek od Egee
Nj ti nejnáročnější a nejchytřejší oceňuji kvalitní systém jako mobilní Windows či Blackberry os a těch osmdesát procent co používá android jsou debilove.....hmm, víš ale ono je plno lidí co maji jiné priority v životě než řešit nějaký telefon a mnoho z nich ani neví jaký os používají, jakou verzi a je jim to fuk, telefon má sloužit jim a ne oni jemu, pokud chodí jak má je jim ukradené že tam mají třeba obstarožní kit kat.

Skutečně kvalitní a moderní systém Jirko http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?style=4&f=213&t=39740&view=unread#unread když jsi tak chytrý jak vysvetlis že po uodatu nejde to či ono...konkrétně zde mají problém na 730/735 s funkčností hotspotu...nevím že by se na androidu toto dělo, ms dělá jednu botu za druhou, stále něco ladiba vylepšuje tak až to nechodí vůbec
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 24. 8. 2016 08:36

Cheetah007

Kdo asi ocenil Steina?
Já jen reagoval na jeho opravdu výživný text. Jen jsem dal slova odborníků k porovnání a ukázal na klauna/lháře z dlaždicového světa který má stále i dnes v podpisech na fórech o mobilech
mantru kterou si opakuje :
Mobilní Windows - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu

Nikde se nevysmívám majitelům jen se bavím jak neustále obhajují systém kterému ujel vlak a častá oblíbená věta když nějaká apk není pro ně já to nepotřebuji stále vyvolává úsměv.
Mnozí kritici androida by si měli vzít do ruky ( třeba v datartu) telefon za víc než 10 tisíc a pohrát si. Odvážnější by si ho mohli v internetovém obchodě koupit a do měsíce vrátit aby poznali co to je mít systém android.
Nikdy jsem si nekoupil telefon pod 10 000.- od dob Nokie. I moje poslední Nokia N8 stála nová přes 10 tisíc.
Je velmi zajímavé že jsem za celou dobu co mám androida jsem neměl problémy s tím či oním - nemám root, neexperimentuji a plně využívám vše co mi poskytuje ten systém od prvních dnů ( S3) - troufnu si napsat plně nahradil symbian a pokračuje v jeho kolejích ( míněno možnosti úprav a podobně)

Proč mnozí majitelé zvažují odchod od dlaždicového systému nám Stein asi nenapíše. Můžou mít vzhled dlaždic i v androidu - naopak to nejde.
Co chvíli čtu u aplikací že nebudou pro dlaždice - smutné, zvláště když to je Nejrychlejší a nejstabilnější OS

26.4.2016
Windows na mobilech jsou dnes mrtvá platforma, přešel jsem na Android

http://www.cnews.cz/clanky/windows-na-m ... na-android
Podívej se Steine co se psalo a kdo to psal .

http://www.mobilmania.cz/clanky/proc-pr ... fault.aspx

Měl jsem Androidy už dříve, ale verze 2.x a 4.x byly nestabilní, ošklivé, zasekané a pomalé. Windows Phone mezitím nabízel eleganci a stabilitu. Pak Android 5.x dost vylepšil uživatelské prostředí a Android 6.x přidal lepší oprávnění aplikací. Začalo se to konečně dát používat.

Vyzkoušel jsi Lumii 950 XL, ale brzy šla z domu. Proč to? Takže LG G4 a teď Samsung Galaxy S7 Edge. Proč zrovna tyhle modely?
Koupil jsem si nejdříve LG G4. Potřeboval jsem pro test rychlý telefon a špičkový foťák, a to G4 splňovala skvěle. Nemyslel jsem si, že u Androidu zakotvím, takže jsem kupoval něco, co bylo hlavně relativně levné splnění požadavků. Až následně, co jsem se rozhodl u Androidu zůstat, tak jsem koupil skutečnou vlajkovou loď – což je momentálně Samsung S7 Edge. Nic lepšího není. Má úchvatný design, je to šperk, vyzařuje emoce.


Nepamatuji že bych četl něco podobné po aktualizaci androida:
https://wmmania.cz/clanek/windows-10-tp ... -a-reseni/

Problém: Používání Bluetooth sluchátek při přehrávání videí způsobuje špatnou kvalitu videa.
Řešení: Používejte kabelová sluchátka.


rada jak cyp :-)
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 24. 8. 2016 13:45

Zbytočné. Stein bude stále hovoriť aký je WP skvelý a ako neumrel...
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 8. 2016 14:29

Bude aspoň do doby dokud ms vývoj nezastaví
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flemo 24. 8. 2016 15:26

Egee píše:Nepamatuji že bych četl něco podobné po aktualizaci androida:
https://wmmania.cz/clanek/windows-10-tp ... -a-reseni/

Problém: Používání Bluetooth sluchátek při přehrávání videí způsobuje špatnou kvalitu videa.
Řešení: Používejte kabelová sluchátka.


rada jak cyp :-)


Len pre poriadok - clanok sa zacina vetou "První verze Windows 10 TP"
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 24. 8. 2016 15:33

flemo
no a ? I kdyby to byla poslední verze tak ta rada stojí za to ..
navíc vypustit do světa polotovar ...
Pokud bych měl auto a nešly stěrače jistě rada použijte hadr by mě potěšila.

Každý z nás dal nemalé peníze aby mu produkt 100% sloužil a ne čekal až se někdo uráčí a vytvoří a pokud dodá tak aby to bylo hotové a ne polotovar.
Oni to před vypuštěním netestovali? Normální je vše ověřit než se pustí do světa něco.
Ty taky pracuješ že a děláš polotovary za 100% plat?

Proč se stále píše o konci dlaždic, proč uživatelé utíkají, proč je stále víc nářků na dlaždice na všech fórech. Proč čísla a statistiky jasně hovoří o tom všem. Ty to nevidíš?
18.8.
https://wmmania.cz/clanek/windows-10-mo ... redstone2/
je jasně vidět jaké chyby byly ...
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bowie 24. 8. 2016 15:43

Mobilní Wokna zemřely ve chvíli, kdy je opustil Chuck Norris současného IT, tedy Luděk Hulán. Od té chvíle jejich prodeje drasticky padají. To víte, když se taková zpráva rozkřikne ... :D
Bowie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 24. 8. 2016 16:49

Naposledy upravil Egee dne 24. 8. 2016 16:51, celkově upraveno 1
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2016 16:50

Bowie: Radek Hulán má bráchu? :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flemo 24. 8. 2016 17:03

Egee, podstatne je nielen "prvni", ale aj "TP" = technical preview. Uplne prvy NAHLAD, ten build bol v praxi uplne nepouzitelny, urceny len na to, aby nadsenci ziskali prvu predstavu o tom, ako bude 10 vyzerat. Takze vytahovat nejaku chybu a pytat sa, ci niekto cosi podobne zazil v Androide, je uplne mimo misu.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 24. 8. 2016 17:59

flemo
ale ono nejde o to co je to za verzi
ale o té radě ... chápeš smysl
Měl bys pravdu kdyby se tam neradilo jak chyby řešit ....

nejsem mimo mísu
podívej si i na ty grafy - bude ti vše jasnější

Bezejmenný.jpg
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 24. 8. 2016 19:39

Já stále nerozumím, proč má tolik lidí co používá jakýkoliv systém radost, když se jinému systému nedaří...to jste vážně tak omezení a chcete monopol jednoho?
To vážně nechápete, že konkurence je motorem pokroku?

Až tu bude jen a jen jeden systém, pak to bude vážně smutné...co bude nutit výrobce investovat víc do vývoje? Přicházet s novými revolučními nápady, když by nebyl důvod odlišit se od konkurence a získat před ní výhodu.
Sám jsem používal Android, WM i WP a klidně bych se nebránil iOS...ani jeden systém neodsuzuji a nepřeji mu konec jako mnozí napříč všemi diskuzemi.
CosiOdvedle
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků