"Outlook pošta" - notifikace zvuk

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 20. 3. 2016 14:27

zdravim,

mam 2 dny W10 na mobilu, (predtim jsem zadne testovaci verze nemel), a postupne se to snazim sprovoznit na komfort level co jsem mel na 8.1 :'( Na 8.1 jsem na postu pouzival (tusim ze) primo ten vestaveny email klient - uz nevim nazev, bud "Email" nebo "Posta"?, ale ne ten outlook co tam byl. Tam mne vsecko fungovalo OK, a ani nevim jak by mne tam (ne)fungoval nize zmineny "Outlook pošta"

Nicmene, ve W10 zustal uz jenom "Outlook pošta", s cimz nemam problem - ta funkcnost mne dostacuje, zasadni problem ale je, ze mne nefunguji zvukove notifikace - "pípnutí" na nový e-mail.

Skrz google jsem nasel tuto debatu: http://forums.windowscentral.com/window ... tions.html
odpoved a reseni jsem nenasel.

Notifikace mam samozrejme zapnute:

primo v samotnem outlooku /nastaveni -> oznameni/
tak i v samotnych notifikacich OS - /system -> oznameni a akce
Obrázek

mam L640, ty wokna aktualizovane na neco jako: 10.0.10586.164, samotny outlook taky aktualni. Neverim tomu ze to nefunguje nikomu...
Ja jsem zkousel vsechno mozne i nemozne, zapinat, vypinat, resety... nic.
---------
Pripadne jiny email klient na doporuceni? Klidne i par korun zaplatim, funkcnost staci zakladni, funkcni notifikace podminkou.
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod jarin222 16. 4. 2016 04:53

Měl jsem stejný problém V Nastavení\Přizpůsobení\Zvuky\Spravovat zvuky aplikací\zapnuty všechny 3 položky Oznámení a také zapnuto oznámení pro aplikaci Outlook pošta. Pokud se nyní ťápne na položku Outlook pošta, tak zde mám zapnutou 1. 2. a 4. položku a zvuk nešel.
Až později jsem objevil nastavení popisované v dotazu. V aplikaci Outlook Pošta\...\Nastavení\Oznámeni jsem zapnul a zahrnul VŠECHNY položky a telefon RESTARTOVAL.
Po restartu začal zvuk fungovat.
Jen doplním, že po aktualizaci na nejnovější W10M jsem provedl obnovu systému BEZ načtení zálohy.
jarin222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 4. 2016 12:27

Presne tak, pokud je pozapinane všude, zvuk jde bez potizi a tento integrovany klient je ok a mnohem lepsi nez v 8.1.Pouzivam ho jak na Microsoft ucet, tak i na seznam apod. Jinak aktualizuj si OS, uz vysel update a 10.0.10586.164 je tedy neaktuální.Aktualni je 10.0.10586.218, zkontroluj si update manualne v nastaveni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 16. 7. 2017 09:36

Přesunul jsem dotaz do vhodnější diskuze.
Naposledy upravil Alex75 dne 16. 7. 2017 09:56, celkově upraveno 1
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 7. 2017 09:48

Používám Android


Pises, ze pouzivas Android, zde je sekce mobilnich Windows..Bylo by lepsi dat svuj dotaz jak ke konretnimu telefonu do sekce s Android telefony.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků