Přechod z Windows Phone 8.x na Windows 10 Mobile

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radek_03 23. 3. 2016 21:49

MrFail, Musíš doinstalovat, pak najdeš v doplňcích.
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 24. 3. 2016 11:44

hotovyrado píše:Ale žádný oficiální systém NEEXISTUJE!

To opravdu neexistuje žádný oficiální aktualizační systém? Mně se do L925 v průběhu doby nainstaloval Denim, před ním snad Cyan a v žádném programu Insider jsem nikdy nebyl a ani jsem tuto aplikaci nikdy neměl nainstalovanou. Prostě po vydání aktualizací až můj mobil přišel na řadu, tak mi tyto aktualizace nabídl ;-). To jako i majitelé Lumií, pro které update na W10 už je nebo bude, se musejí kvůli aktualizaci na W10 registrovat do Insideru a instalovat tuto aplikaci?
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 3. 2016 12:39

Insider není žádný Trojský kůň proboha!!! Pokud chceš mít aktuální OS, musíš vejít do programu Insider, v opačném případě Ti (alespoň prozatím) zůstane WP8.1
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 24. 3. 2016 15:02

hotovyrado: Tak ještě jednou a snad naposled :). Nezajímá mě žádný program Insider nebo v současnosti dostupná verze W10 v rámci tohoto komunitního testování apod.
Chtěl jsem jen prostě vědět (a píšu to tu již počtvrté), zdali W10 na Lumii 925 vyjde OFICIÁLNĚ, tj. přes standardní aktualizační cestu OTA, stejně jako Denim, Cyan aj. (Nastavení > aktualizace telefonu > zkontrolovat aktualizace) a jak je to popsáno třeba zde pro L735 https://www.microsoft.com/en-us/mobile/ ... areupdate/ (a nikde se tam o nutnosti Insideru nepíše).
Už jsem si sám vygooglil, že pro L925 (a také L920 a L1020) tolik slibovaná a OFICIÁLNÍ aktualizace na W10 pravděpodobně nebude (viz např. http://mspoweruser.com/microsoft-not-pl ... e-upgrade/) a asi nebudu jediný, koho tato zpráva nepotěšila. Nemyslím si, že je MS se svým mobilním systémem v takové pozici, aby si mohl dovolit se vykašlat na doposud loajální zákazníky svými planými sliby. Pokud pro mou L925 update na W10 nakonec nebude, tak se svět nezboří a dochodím s WP8.1, ale šance, že i příští mobil bude Lumia s OS od MS dramaticky klesne.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 3. 2016 15:58

OFICIÁLNÍ je jen slovo, verze OS vydávající se za oficiální je jen jedno z dostupných Insider sestavení, funkčně je to identické!! Navíc se vůbec neaktualizuje FW, takže pokud někdo lpí na "oficiálnosti" verze OS třebaže je to jen o tom slovíčku, tak sorry, ale je pozér.... Užij si WP8.1, jsi to Ty kdo přichází o vychytávky W10M, notabene přes WDRT se vždy můžeš k tomu svému "oficiálnímu" Denimu vrátit... ale chápu, že tlachání od klávesnice je jednodušší...
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek_03 24. 3. 2016 16:28

ziki, Ty budeš nejspíš značně natvrdlý. Insider je OFICIÁLNÍ program od Microsoftu. W10 mobile jsou naprosto stejné ať jsou naistalovány pomocí Insideru, nebo bez něj. Pro přístroje které oficiálně upgrade nemají, nicméně jim Microsoft zcela legálně možnost upgradovat nabízí. Co by ještě pro tebe mohl udělat? Dokonce, protože je to LEGÁLNÍ, nepřijdeš ani o záruku.
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 3. 2016 16:59

OFICIÁLNÍ je jen slovo, verze OS vydávající se za oficiální je jen jedno z dostupných Insider sestavení, funkčně je to identické!!


Bohužel blafeš jako vždy, ac se ciselne jedna o shodu, ofiko "neinsider" verze byla ještě upravovana, takze insider 164 a ofiko 164 verze není jedno a to same.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 3. 2016 17:15

lžeš, sestavení jsou identická
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 3. 2016 17:59

Mě ofiko verze jede lépe než Insider verze. Ale asi je to jen pocit :)
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 3. 2016 18:09

hotovyrado píše:lžeš, sestavení jsou identická


Ciselne ano, obsahove bohužel ne.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 3. 2016 18:56

ziki píše:...Chtěl jsem jen prostě vědět (a píšu to tu již počtvrté), zdali W10 na Lumii 925 vyjde OFICIÁLNĚ, tj. přes standardní aktualizační cestu OTA...

Nedostane.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ziki 24. 3. 2016 22:06

dejvidek: Ačkoli jsem si nakonec svou zde několikrát zopakovanou otázku zodpověděl sám, tak díky za konečně první skutečnou odpověď odpovídající na můj dotaz :tleskani.

radek_03 píše:ziki, Ty budeš nejspíš značně natvrdlý. Insider je OFICIÁLNÍ program od Microsoftu. W10 mobile jsou naprosto stejné ať jsou naistalovány pomocí Insideru, nebo bez něj. Pro přístroje které oficiálně upgrade nemají, nicméně jim Microsoft zcela legálně možnost upgradovat nabízí. Co by ještě pro tebe mohl udělat? Dokonce, protože je to LEGÁLNÍ, nepřijdeš ani o záruku.

Bez urážky, ale jak u blbých na dvorku. Člověk se zeptá, jak to bude s OFICIÁLNÍM (ne Insider) updatem na W10 přes standardní cestu OTA (a dotaz ještě několikrát zopakuje) a stále se mu dostává ta samá písnička - Insider, Inside, Insider... :roll:. Nikde jsem nepsal, že by program Insider nebyl od MS, nebo že by instalace W10 přes něj byla nelegální či se dotazoval na záruku. Ale co je na tom k nepochopení, že nechci instalovat aktualizace přes Insider, ale až OFICIÁLNÍ cestu přes standardní update? Prostě jsem už vyrostl z instalování různých Alfa, Beta nebo RC verzí softwaru a instaluji jen finální verze. A jestli je už Insider verze W10 pro L925 tak suprová a odladěná, tak proč ji MS už nenabídne k updatu i standardní cestou jako pro L640, L735 aj.?
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 25. 3. 2016 06:19

Kdo chce ten hledá způsoby, kdo nechce ten hledá důvody,,,
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hyky 25. 3. 2016 07:52

Když chceš něco oficiálního ,proč se ptáš na fóru.Zeptej se Microsoftu
hyky
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 3. 2016 08:21

Nejhorší asi jsou kopírované/opakované příspěvky.
hotovyrado píše:Kdo chce ten hledá způsoby, kdo nechce ten hledá důvody,,,

Na sdělení MS, kdo dostane a nedostane, se opakovaně něco doplňuje a co víc, nikdy nic závazného s termínem či obsahem.
Poslední vyjádření je k x20 řadě jasné.
Nic nebude, a mně to už po tak dlouhém čekání ani nevadí :-)
Edit textu s odkazem.
Naposledy upravil anonymni dne 25. 3. 2016 10:47, celkově upraveno 1
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků