Přechod z Windows Phone 8.x na Windows 10 Mobile

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hotovyrado 25. 3. 2016 08:30

ziki píše:..... jsem už vyrostl z instalování různých Alfa, Beta nebo RC verzí softwaru a instaluji jen finální verze.

Mám obavu, žes ještě nevyrostl...

Takže pro ty natvrdlejší než natvrdlé.... Verze W10M, která se označí slovem "oficiální" je vždy nějaké insider sestavení. Když šla na pulty L950, byl v něm jako "oficiální" OS tennýž "Insider" soft, který byl v danou chvíli k mání. Totéž nyní u této vlny aktualizací. Nejedná se o žádné Alfa verze. Jeden by se Tvé rádoby argumentaci zasmál, ale ubohost je vždy spíše k pláči.

Pokud Ti jde o slovíčkaření nebo o to, že kvůli "Insider" instalaci musíš udělat dva kliky a jeden restart navíc tak jsi v mých očích jen pozér, případně hňup který se pouze rád lituje...

Mimochodem, kdo Ti závazně slíbil update 3 roky starého modelu na W10M? Vždyť v době uvedení L920/925 jsi ještě ani nevěděl, že nějaké W10 budou!!! Máš ten "slib" v manuálu, na Kupní smlouvě, na krabičce? Měl bys ubrat na sebevědomí a přidat na soudnosti - neodvažuji se predikovat, zda toho jsi ale ve své sebestřednosti schopen.

Z mé straně k Tobě vše, při čtení Tvých nářků mi klesá IQ....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 25. 3. 2016 09:03

hyky píše:Když chceš něco oficiálního ,proč se ptáš na fóru.Zeptej se Microsoftu

Opravdu geniální odpověď hodna vytesání do kamene. Na co poradny a diskusní fóra? Zrušit! Máš dotaz na konkrétní mobil? Zeptej se jeho výrobce! Máš dotaz na nějaké mobilní služby? Zeptej se operátora! Máš dotaz k Androidu? Zeptej se Googlu! Máš dotaz na WP? Zeptej se Microsoftu! Atd. atd. Ale co pak budou dělat diskusní odborníci? ;-)

hotovyrado píše:Z mé straně k Tobě vše, při čtení Tvých nářků mi klesá IQ....

Dle Vašich odpovědí, neustále a dokola omílajících furt to samé se velmi divím, že Vaše IQ má ještě kam klesnout.

Položil jsem jasný dotaz (a Insider to rozhodně nebyl), tak jestli nerozumíte psanému textu nebo jste neznal odpověď, tak jste neměl vůbec reagovat! Jakákoli diskuse s Vámi už postrádá smysl, poněvadž je to jako mluvit do zdi, poslouchat zaseklou gramofonovou desku a když nejsou argumenty, tak urážky postačí, že… ;-)

Edited: Upravena citace.
Naposledy upravil ziki dne 25. 3. 2016 09:12, celkově upraveno 1
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 25. 3. 2016 09:11

hele, jsou lidé kteří se dovedou postarat a W10M jim zpříjemňuje už pár měsíců život, jakože v řadě 920/25 běhá tento OS velice dobře bez nějakých bugů. A pak jsou lidé, kteří se zmůžou jen na nářky a litování sebe sama...

Ad "Položil jsem jasný dotaz"... Blbý dotaz, taky dotaz, že? Tím narážím znovu na to, že "oficiální" je pouze slovo pro pozéry, funkčně má i řada *20 dostupné OFICIÁLNÍ sestavení systému.

A to je celé, fňukej dál. Tvůj úděl Ti od srdce přeji. Já se mám důvod smát Tobě, ne Ty mi....

P.S.: On Tě zde někdo urazil? Nepovídej.... Vztahovačnost je zde "někomu" daná, co?
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cova 25. 3. 2016 11:10

Má, prosím, někdo zkušenosti, jak běhá W10M na 512MB RAM? Chci nainstalovat manželce na Lumii 635 a nerad bych, aby po mě potom něco hodila. V dohledné době jí stejně asi pořídím Lumii 650, bude se jí líbit minimálně stejně, jako se líbí mně...
Cova
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 25. 3. 2016 11:26

Nic moc, mám krom 920 i 620. Systém je sice bez bugů, ale je to hrozně pomalé, pro rutinní provoz nevhodné. Pokud koupíš L650 a 635 si necháš jako sekundární a cestovatelský mobil (v Desítkách si opět můžeš nahrát offline mapy na SD) budeš spokojen
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 3. 2016 12:09

Na L635 či 520 W10M neběží dobře a hlavně nepřinášejí oproti WP8.1 mnoho nového.
A za jiné prostředí je daň v podobě spotřeby, edge, fotoaparátu a někdy restartů prostě vysoká.
Za mne též nedoporučuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod gutp 10. 7. 2016 14:33

Je to trochu mimo mísu,ale po downgrade "Lumia 435" z W10 zpět na W8.1 mi nějak nabotnala systémová složka,1,8 g se teď drží skoro na 4 g,zřejmě jde o nějaké staré soubory po W10 či odpad po aktualizaci,nevíte jak to pročistit ?Běžné "udělátka" na čištění ze Store se jaksi nechytají.Dík za pomoc
gutp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 10. 7. 2016 16:10

Hard reset?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salmon12 29. 7. 2016 19:34

Po aktualizaci Lumie 735 na W10 mi nefungují data. Mobilní data mám samozřejmě zaplé a zkoušel jsem nastavit různé rychlosti, ale nic nepomáhá. Neměl někdo podobný problém, případně nevíte čím by to mohlo být?
Díky
Salmon12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 7. 2016 19:43

Zkus hard reset, obnovení továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salmon12 30. 7. 2016 19:40

vyzkoušel jsem a bohužel stále nic :( ale možná by to mohlo nějak souviset s tím, že jsem nejdříve přeflashoval mobil na českou verzi? Měl jsem brandovanou od polského Orange a update jsem stále neměl dostupný, tak jsem ve čtvrtek nejdříve nahodil českou unbrand verzi fw a updatoval z ní.. Volání a zprávy jinak v pohodě fungují, jenom tohle mě trápí.
Salmon12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miple 11. 8. 2016 17:27

Zdravím. Tak jsem aktualizoval WP 8.1 na W10M na Lumii 735 a zatím jsem zjistil tuto chybu. Nejde připnout aplikace ze seznamu aplikací na plochu. Když dannou aplikaci podržím otevře se nabídka Připnout na start, ale je zašedlá a neaktivní. Prosím kde je chyba
miple
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 8. 2016 10:20

Udelej obnovu tovarniho nastaveno a neobnovuj ze zalohy.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miple 14. 8. 2016 14:54

Už funguje. Ještě dotaz. Proč se mi na dlaždici lidé nezobrazují miniatury foto kontaktů? Jen tam běhají kolečka.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod milans74 6. 11. 2016 21:59

Zdravím, opakovane som sa na Lumii 532 pokúšal o upgrade na Win10 mobile a stále sa mi zobrazovala hláška, že je problém s pripojením so serverom + nejaký kód. Net a pripojenie do shopu mi ide OK.

Viete poradiť iný spôsob na prechod na Win10 mobile ?

P.S. poradca pre inováciu ma odporučil na ročnú aktualizáciu
BB Passport
BB Q5 -ex
Nokia E6 - ex
Nokia E52 - ex
milans74
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků