youtube WP 7.8

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2016 02:59

Přeji hezký den, dlouhou dobu jsem spokojeným uživatelem Windows Phone 7.8. Před pár dny mi přestal fungovat youtube, jak v prohlížeči tak veškeré aplikace. Nelze přehrát žádné video. Odstřihl už tuto platformu google trvale nebo je chyba někde u mě. Videa z různých jiných video serverů fungují. Má někdo stejný problém nebo toto může potvrdit? Bude třeba se porozhlédnout po novém telefonu?
anonymni

Odeslat příspěvekod dejvidek 3. 2. 2016 00:06

Asi tu těžko najdeš ještě někoho s WP7.8...
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hammond45 5. 2. 2016 18:08

Mám úplně stejný problém, je to pár dnů co mi nejde přehrát žádné youtube video, a to v žádné aplikaci...předtím mi to šlo normálně a najednou nic...pokud by někdo věděl jak to rozchodit budu moc rád za jakoukoliv radu. A jsem rád že v tom nejsem už sám :) hrabu se v tom už pár dnů a pěkně mě to štve..
hammond45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmme 5. 2. 2016 18:23

Už čtyři a půl roku používám Omnii 7 s WP 7.8 i když teď už jen na přehrávání hudby přes Spotify :) A vlastně každý rok ji ještě mám jako navi při mých toulkách nejzazšími kouty Evropy :) Mocnej foun i systém. Ani ne o moc pomalejší než cokoli v dnešní době :) No a že tam už lecos nefunguje, je dáno stářím...
mmme
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 6. 2. 2016 00:30

jj, fantastickej a sympatickej strojek. Měl jsem jí moc v oblibě. Ani moje současná třiapůlletá lumia 920 ji nepřekoná, a to jsem s ní fakt dost spokojenej. Bohužel, opravdu již nepoužitelnej, hlavně z důvodů neaktualizací..
Tohle je prostě negativní stránka dnešní doby. Když budou "oni" chtít, "mi" to budeme muset přestat používat a koupit si něco nového, protože "to" na tom přestane fungovat.. :(
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod hammond45 6. 2. 2016 12:10

Chápu, nicméně jsem asi ze starého těsta když mě štve že mě nutí tento "systém" si kupovat nový telefon "už" po třech letech. Chápu že v této komunitě už jsem se asi naprosto znemožnil pouze tím že jsem přiznal že mám windows phone 7, nicméně se nějak nehodlám smířit s tím že to nefunguje (i když možná budu nakonec muset). Na WP8 a výše to tedy s microsoft aplikací běhá normálně? Proč to tedy nejde na těch 7? To dělá MS záměrně? Co jsem vyčetl tak MS bojoval několik let s Googlem aby vůbec youtube na jeho telefonech běhal a google mu házel klacky pod nohy a několikrát to blokoval. Už se mi stalo že ty videa z youtubu jednou neběhaly a po nějakém čase to zase fungovalo. Znamená to že tam něco povolují, zakazují, vylepšují, resp. že by to ještě někdy mohlo jít? Nečekám že mi na tohle někdo odpoví ale rád bych se o tom dozvěděl víc. Dík všem za příspěvky.
hammond45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 6. 2. 2016 12:24

MS se už udržování WP 7 nevěnuje a ano je to jeho politika.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hammond45 6. 2. 2016 13:21

na ofiko stránkách microsoftu je uvedeno že ta jejich aplikace běhá nebo má běhat i ve WP 7:

https://www.microsoft.com/cs-cz/store/a ... zdncrfj3dl

že by tedy již nepodporovaný prohlížeč?
hammond45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 6. 2. 2016 14:00

Podpora WP skončila již před více než 14 měsíci. Není to o politice MS neudržovat starý systém, je to o tom, že penetrace je již mizivá a nemá cenu ti držet při životě. Odstřihávání starých modelů je politikou spíše u většiny výrobců Android zařízení, takže přechodem byste si v tomto směru příliš nepomohl.
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 6. 2. 2016 14:11

hammond45 píše:Chápu že v této komunitě už jsem se asi naprosto znemožnil pouze tím že jsem přiznal že mám windows phone 7

Neznemoznil, proc take?! Kdyz ti vyhovuje jejich pouzivani, prece nebudes pouzivat neco jineho jen kvuli tomu, ze to pouziva vetsina ostatnich lidi.
Navic mozna by jsi se divil, kolik lidi ma v telefonu stare windousy, badu, nebo nema chytry OS vubec.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hammond45 6. 2. 2016 14:48

no právě, že mi ten systém vcelku vyhovuje, o to víc mě štve že to nefunguje..
hammond45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 6. 2. 2016 15:41

dj.mirRa píše:Podpora WP skončila již před více než 14 měsíci. Není to o politice MS neudržovat starý systém, je to o tom, že penetrace je již mizivá a nemá cenu ti držet při životě. Odstřihávání starých modelů je politikou spíše u většiny výrobců Android zařízení, takže přechodem byste si v tomto směru příliš nepomohl.

Až na to, že u androidu se neodstřihává, znám lidi, co v klidu jedou na 2.3. Tam je spíš problém že přestává stačit kapacita hw s tím jak aktualizacemi apky bobtnají.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 8. 2. 2016 11:51

Ale odstřihává, máti má tablet s Androidem 4.0 a spousta aplikací vyžaduje aspoň 4.1, 4.2, Google Sheets nejde nainstalovat, Opera se neaktualizuje.

Co sem tak zběžně zkusil hledat, problém s YT na WP 7.8 mají v posledních dnech i další lidé, bohužel žádné řešení.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 2. 2016 12:36

tak ono staci kdyz napisi app a vlozim android 4.2 a vyssi a uz ti na nizsich verzich nejde nainstalovat, jde to obejit editaci textoveho souboru pokud jedinej duvod je vlozeni tvurcem minimalni verze kterou mas ty nizsi, pokud ovsem app nevyuziva funkcionalitu kterou treba 2.3 nezna ,smula definitivni
jinak hodne lidi vklada podminku na verzi abys nezkousel provozovat app na telefonech typu htc wildfire atd, bylo by to u narocnejsi app utrpeni, mozna totez plati i tady.Provozuj ale na vykonejsim hw, novejsim os.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 8. 2. 2016 18:31

xtonda@ Je to ale problém třetích stran - vývojářů, ne jako to co udělal MS, kdy smázl data uživatelů, třeba těch z WM6.3. Napiš vývojáři ať si to opraví.
roy1
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků