Jakou navigaci na Lumii 830 bez netu?

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hotovyrado 21. 8. 2015 18:14

Dopravní informace, zvlášť v Praze? To jako fakt? Pokud chci mit aktuální informace, pustím si Radio City, jinak jedu podle sebe, ale navigaci k dopravním info mě nenapadlo nikdy používat :-)
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 8. 2015 15:44

Jasně budu čekat, až mi nějaký místní rádio ráčí říct kde je problém, když navigace toto ví online a hned nabídne případnou alternativní trasu (ne Here, ale navigace v autě, co je online, Here umí zobrazit problémy na trase, ale neumí na to reagovat).
Jinak s Here sem projel dost a problémy obecně aplikace takového rázu nemá.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek.P 23. 8. 2015 20:24

Hotovyrado:Základem dopravních informací je,že tě nepovedou tam kde je nějaká uzavírka a předem ti naplánujou jinou trasu.Když budu poslouchat rádio,tak těžko můžu změnit trasu,když to tam neznám.
Já bych to viděl taky na vadu v tel.
Pokud chceš levnější a spolehlivou navigaci tak se podívej na Aponii.
http://www.aponia.com/cs/Základní verze tě vyjde na cca 300kč. a máš tam i zkušební verzi.
U Sygicu pozor,neumí čísla popisná,pouze orientační a ještě ne všude.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 8. 2015 02:55

Marek.P > ale žádná navi nemá přesné info v reálném čase, Navigon v Praze vůbec ne... Díky za tip, ale Aponií bych čas neztrácel, mám zakoupen full Navigon, Navitel i CoPilot plus Yandex Navigator pro Rusko :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 8. 2015 05:07

Nevím co znamená "v reálném čase", ale pokud by ti šlo o dopravní informace, tak Waze,ale nevím jestli jsou i pro Windows.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 24. 8. 2015 06:33

620 - híry sů v oflajnu spolehlivé, do dánska a po dánsku naprosto s přehledem, buď reklamuj telefon alebo - měls vůbec stáhlé mapy do oflajnu? člověk kolikkrát zlamaří ani neví jak, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 8. 2015 12:14

Marek.P píše:Nevím co znamená "v reálném čase", ale pokud by ti šlo o dopravní informace, tak Waze,ale nevím jestli jsou i pro Windows.
Waze snad pro WP jsou ale nenašel jsem na něj snad jediný pozitivní koment :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MachrCZ 24. 8. 2015 12:34

tak se sygicem za vikend najeto 320km a naprosta parada :)) Mobil jsem mel pod celnim sklem, priste tam zkusim HERE drive, abych vedel zda byl problem v poloze mobilu a nebo v navigaci..
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 8. 2015 17:47

Vývoj Waze byl pod WP ukončen, tak nějak v době kdy Waze koupil Google (jak překvapivé). Aplikace je to vskutku tragická.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 8. 2015 14:24

Ale funguje, a z hlediska aktuální dopravní situace je nenahraditelná.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 8. 2015 15:57

To že aplikace jde spustit pro mne automaticky neznamená, že to je důvod k používání. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 8. 2015 22:50

Tak o tom nepochybuju. Tak nakonec - je zadarmo, s něčím takovým TY by ses nešpinil...
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsys 31. 8. 2015 04:47

Taky mi jednu dobu blbnula gps, spravil to až úplný reset a reinstalace. Pak zkontroluj jestli mas aktualizováno - 8.1 Update2

-- 31. 8. 2015 05:50 --

Zkus http://mapfactor.com mapy OSM
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod Pišta Hufnágl 20. 10. 2015 07:39

dejvidek píše:... Here umí zobrazit problémy na trase, ale neumí na to reagovat...


Já jel minulý týden z Nuslí na Žižkov, a pro srandu jsem zapnul Here+. Sunu si to svou oblíbenou a nejpřímější trasou a ejhle - paní mě furt naviguje oklikou. Tak jsem si o ní myslel svoje - než jsem dorazil k té uzavírce. Zjevně reagovat umí. Teď už je to zase průjezdný a okliku mi nenabízí.
L 640, W10 (.726)
Pišta Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 10. 2015 07:59

Neumí reagovat online, například trasu přepočítat na vhodnější.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků