Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 12. 10. 2017 17:22

Jiří, já se nechci hádat. Oproti tobě možná neznalec daného systému jsem, ale donedávna jej měla manželka. Kdybych osobně neviděl, že s několika app jsou problémy a není adekvátní alternativa, nehodnotil bych. Navíc jsem byl teď tři dny na Moravě s kamarádem, který stále mob. okénka používá. Jeho slova: Mě toho na tom oproti Vám (ostatní účastníci zájezdu s Androidem) moc nejde, ale mě to stačí, já to mám na volání, focení a natáčení videí.
A o tom to je, komu to stačí, ať v klidu užívá, ale tvrdošíjně tvrdit klamy, nevím, proč to máš zapotřebí.

Tím končím debatu z mé strany, nemá cenu se přít.

Egee, prosím tě, "netahej" sem stále křivdy z jiných fór. Díky
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2017 17:35

opasino:
Microsoft pracuje na novém mobilním zařízení s kódovým označením Andromeda.
Tato bude v příštím roce s verzí systému Windows 10 postavená na platformě Microsoft Windows Core OS.
Do této doby bude podporovat stávající uživatele W10M s opravami chyb a opravami prostřednictvím feature2.
Dále bude plnohodnotně zajištěna bezpečnost os - to je pro uživatele základ, a jedna z hlavních priorit pro umožnění vstupu do korporátních sítí.
InTune je cesta:
https://www.microsoft.com/cs-cz/cloud-p ... oft-intune
Nebo AirWatch MDM
Tady na konci je nejenom pro mne klíč.
Android není v mnohých korporacích možný používat od wifi až po firemní síť.
Lokální admini to na pokyn korporátu blokují, hlavně v zahraničí.
Důvody jsou po dotazu - bezpečnostní riziko.
anonymni

Odeslat příspěvekod Egee 12. 10. 2017 17:45

.... , ale tvrdošíjně tvrdit klamy, nevím, proč to máš zapotřebí

Snad si to Jirka vezme k srdci a začne se chovat jako diskutér. A bude vždy konkrétní když něco promlouvá a bude sto to obhájit.
Naposledy upravil Egee dne 12. 10. 2017 21:50, celkově upraveno 1
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 10. 2017 18:41

To je všechno hezké toto,ale pro mě jako běžného uživatele je priorita možnost používat chytrý telefon jako chytrý a to už w10 moc nesplňuje.Korporát je mi fakt šumák.Přešel jsem před rokem a nelituju.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod renek1 12. 10. 2017 18:56

uiqjirka píše:Kvalitni je, jelikoz to pouzivam a vidim vysledek.To ty jako neznalec a hlavne neuzivatel mobilnich Windows nemuzes logicky vedet, videt, natoz objektivne komentovat/posoudit.

No pokud do toho můžu vstoupit, tak jen tolik, že dva moji kolegové ten tvůj nejlepší systém používají a aktualizace jim taky chodí, ale to co uměl android před mnoha lety ten tvůj systém teprve nyní dává jako zásadní úpravy a zlepšení. To se potom nedivím, že to bereš jako kroky kupředu, ale ostatní tak fungují na androidu běžně již spousty let. Možná by sis měl android vyzkoušet. Ale ty bys stejně nikdy nepřipustil, že by ses třeba pletl.
Tím tě nikterak nepřemlouvám k přechodu na android. Měj si svůj WM, který je nejlepší na světě a proto jen ti nejlepší končí a nechce ho ani zakladatel Microsoft :tleskani
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 12. 10. 2017 20:57

Opasino: nemôžeš nikomu zobrať právo byť fanúšikom, ani Jirkovi. To máš ako v športe - môj tím je pre mňa najlepší, aj keď dnes prehrá zápas.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 10. 2017 21:22

Něco z fb

Bohužel, s WP Smart Box bohužel nenainstalujete. Windows Phone se již dále nebude vyvíjet, tudíž pro tuto platformu jsme se rozhodli appku nevytvářet. Pro prvotní instalaci je třeba zapůjčit si např. od někoho z rodiny telefon s iOS/Android.
Peťa, O2 Guru

Je dobré být fanoušek,ale je třeba být také realista.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 12. 10. 2017 21:50

Mě stačilo, když na tom nejlepším OS nešlo v libovolném prohlížeči ani vyplnit korektně tabulku v Doodle ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 12. 10. 2017 22:24

romo.11 píše:Opasino: nemôžeš nikomu zobrať právo byť fanúšikom, ani Jirkovi. To máš ako v športe - môj tím je pre mňa najlepší, aj keď dnes prehrá zápas.

Ale to já přece nechci. Jde mi jen a jen o zachování objektivity.

Edit; já si dokonce přál, aby se to s desítkami opět rozjelo, víc konkurence, lépe, navíc bych nemusel manže kupovat nový Phone, ale takhle to fakt nejde.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Egee 13. 10. 2017 09:17

Romo. 11
Rozlišuj fanoušek a fanatik. Mnoho z vás jsou normální uživatelé nemající potřebu všude vychvalovat svůj systém a lhát o jiném. Mnozí z vás jsou stateční a přiznaji smutnou pravdu jako Smety CZ třeba,nebo imperator. Viz. Budoucnost W10 aneb kam přejít. Takže žádné útoky žádné lži a pomluvy. Pak bude na fóru klid a normální pokec.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 10. 2017 13:14

Egee
A to píšeš Ty?
Pod nickem flastr, v popisu po upozornění příběh pro zamyšlení.
A to všechno na Windows mobile - obecná diskuze. :-)
Takže Egee novinka - opravili Runtastic Pro a nejenom to... Už to zase funguje ke vší spokojenosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod Egee 13. 10. 2017 13:29

Co je tobě do toho co píšu a kam Miloši. Já neprovokuji a nelžu. Starej se o sebe laskavě.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 13. 10. 2017 15:27

Medzi fanusikom a fanatikom je naozaj niekedy problem rozlisit. Ale podobne aj medzi kritikom a haterom. Lebo to co tu predvadzaju niektori ako egeee, melipa, oooo, je haterstvo jak vysite. Vidia niekde slovicka "Microsoft", "Windows" a "Mobile" a uz aj reaguju jako byci na cervene sukno. Haterska letka utoci... A uplne zbytocne. Microsoft si svoj mobilny OS dokaze zlikvidovat aj sam :-( Nemusite mu v tom pomahat. :-D
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 13. 10. 2017 15:44

romo. 11
Dokaž svá slova, mám rád slušné a férové lidi kteří dokáží obhájit svůj názor skutečnými fakty.
Takže haterstvo jsou i citace MS nebo samotných majitelů tvého systému? To se nesmí?
Pak teda samotné články na MM je haterstvo..... Protestuj proti tomu.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 13. 10. 2017 15:46

Tak já jsme prý hater :-) Tak mi normálně odpověz, jestli jde ve WM10 vyplnit v prohlížeči doodle a jestli správně počítá data, to je vše
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků