Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 1. 12. 2017 00:25

Jde o to, že zabezpečení Windows 10 Mobile už MS příliš řešit nebude s aktualizovat bude maximálně jen největší jámy (ani ne díry). A pak muže být aplikace sebebezpečnější, když pod ní je koryto. Proto chápu, že se AB od W10M distancuje.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar










Odeslat příspěvekod romo.11 5. 12. 2017 08:39

Nick, vdaka, len si podporil moje tvrdenie. Manik to este nevydal, takze stale plati, ze WP je bezpecny. A maly pocet klikov na jeho projekt znamena to, co som pisal, ze "minoritna platforma je menej lakava nielen pre vyvojarov ale aj pre hackerov"
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 5. 12. 2017 13:20

Co si budeme povídat, čeká nás všechny Android. Za mě škoda. Ale už dnes se dá z Androidu udělat dobrý Windows telefon. Ještě dlaždice a Windows mapy a je to skoro komplet.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod BobTheBuilder 5. 12. 2017 15:10

Ne nutně Android, vytřepal jsem prasátko na iPhone. Ještě jsem nemusel, ale Air Bank oznámila, že od jara zařízne bankovnictví pro WM, takže jsem to zase tak moc nepředběhl. Škoda platformy, jediné, co mi doopravdy scházelo, byla aplikace Waze.
BobTheBuilder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 6. 12. 2017 22:40

Zdravím, v L950XL mi zmizely kontakty, dopoledne jsem si toho všiml :roll:.
Nejdřív jsem myslel, že zmizela jen telefonní čísla, ale vypadá to na celé kontakty (v telefonu zůstaly jen z facebooku). Na PC s W10 když otevřu aplikaci Lidé (která se nějak aktualizovala), tak tam kontakty také zmizely. Ale když se přihlásím přes web na outlook.live.com, tak tam kontakty naštěstí zůstaly (a raději jsem je hned pro jistotu exportoval do .csv).
Nevíte, v čem by mohl být problém, nějaká plánovaná odstávka či výluka MS serverů? :hm
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 6. 12. 2017 23:26

Nevím čím je to způsobeno teď, ale dříve jsem na podobný problém narazil opakovaně. Obvykle se kontakty vrátí po cca dni. Moje rada zní (a skutečně to nemyslím jako flame) vyexportovat kontakty a nahrát na google účet. Někomu může být nepříjemné poskytovat kontakty dvěma společnostem (i když já na tom nic citlivého nevidím), nicméně v telefonu není problém používat současně oba účty, kontakty spojit (to obvykle udělá i sám telefon, pokud názvy odpovídají) a když blbnou kontakty na outlooku nadále bude pracovat s těmi od googlu (a případně obráceně).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků