Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Buchtič 1. 11. 2018 07:32

si myslím, že můžeš bejt v klidu, mě to na Droidu hlásí podobně, že aplikace přestala fungovat a to jí ani nemám vůbec zapnutou tzn to máš prašť jak uhoď ;-) Zlatej Symbian!!!!!
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 1. 11. 2018 08:34

Buchtic: Nevim, jak ten droid provozujes, ale nic takoveho se nestává. Pokud appku vypnes, ani se Ti neaktualizuje, ani nepouští a nemůže tak přestat fungovat :-D
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 11. 2018 09:40

ziki: Tak to spis nejake nakopnuti, nedokonceni prenosu app po updatu. Tyto aplikace nebo vetsinu z nich pouzivam a funguji bez potizi, asi te ceka HR. I u reklamosystému se tohle obcas stane, nekdy pomuze odinstalace/reinstalace aplikace a nekdy az krajni moznost a to HR.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 1. 11. 2018 10:31

uiqjirka:

Jirko nekcej, NIKDY jsme já ani nikdo koho znám, nedělali na droidu HR po update kvůli apce, která nefungovala
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 11. 2018 12:20

Bohuzel realita a nejen vlastni zkusenost. Je jedno jestli je to droid, iOS, nebo Windows.
A to, ze ty nikoho neznas anebo, ze se ti to zatim nestalo neznamena, ze se to nedeje. Google je toho plny.

melipa píše:Buchtic: Nevim, jak ten droid provozujes, ale nic takoveho se nestává. Pokud appku vypnes, ani se Ti neaktualizuje, ani nepouští a nemůže tak přestat fungovat :-D


Taky neni pravda, interni aplikace email, zakazni a deaktivace a zacne tato aplikace nahodne hlasit, ze prestala fungovat. Povolis ji a nic takoveho uz nehlasi. Takze takove veci se deji. Android 8
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 1. 11. 2018 12:38

Tak já nic zakázanýho nemám, ono to jen zahlásí, tak to schodím a nic. Dyš jí chci, tak jí otevřu a normál funguje. Jen se asi někerý cítí důležítý, tak se občas zahlásí, aby se o nich jako vědělo. :mrgreen: ale asi to řešíme v jiným threadu ;-)
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 1. 11. 2018 19:31

Tak jsem chtěl trochu využít telefon s WP co se mi válí v šuplíku na aplikaci deezer.No tragédie.Vůbec se nelze přihlásit.Koukl jsem na recenze u té aplikace a je to hned jasný.Nejsem sám komu to nefungovalo.Takže jsem ji nainstaloval na Androidu a tam šlape super.Smutný ,že to ještě dříve neopravili a nechali to tak.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirik730 27. 11. 2018 19:57

Ahoj, mám Lumii 950 a zkoušel jsem mapy a nenajde mi to ani některé vesnice, jako třeba Jakartovice, o číslech domů ani nemluvě. Byl jsem zvyklý na HERE, jely skvěle, ale toto je totální tragédie. Telefon aktuální, testován přes otcupdater+aktualizace map i app. Máte podobné zkušenosti? Co s tím? Dík.
jirik730
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 11. 2018 20:01

Nic, musel by jsi do 950 dat max AU a zastavit update, coz lze.,
Az do AU jsou podklady od Here jako zaklad pro mapy, od CU az po FCU jsou zaklad pro mapove podklady od Microsoftu a ty jsou lepsi pro USA, ale pro nas region samozrejme horsi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirik730 28. 11. 2018 20:17

Dík, jaká je nyní nejlepší alternativa navigace, pokud nějaká je?
jirik730
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 11. 2018 09:53

Free nebo placena? Ve store je jich hned nekolik..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirik730 11. 12. 2018 19:58

Nejlepší z placených a nejlepší z neplacených. :-)
jirik730
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 12. 2018 20:07

Tu uz jsi prosvihnul, z placenych Navigon, ale tam mas smulu, je uz jen pro ty, kdo ho drive zakoupili a novacci uz ho koupit nemohou, zbyl Sygic a ten je tragicky na vsech platformach vcetne Androidu i iOS a v hodnocenich a vytkach je to zrejme, logika navadeni hrozna. A co se tyce free tak ne mapy od Microsoftu, ale Here Drive +, jen je potreba mit prvni verzi W10M a ne posledni FCU.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 17. 12. 2018 17:39

Po poslední aktualizaci u L640, která u mě proběhla někdy minulý týden, začaly problémy s Waze, spustí se, ale takřka okamžitě spadne. Někdy se stihne zabrazit mapa. Nepomohla ani nová instalace Waze. Nemá někdo podobný problém, nebo zkušenost, jestli pomůže hardreset?
Jinak asi o apku blíž k jinému systému :-(
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 12. 2018 18:53

Na 930, 830 i 925 bezi i po poslednich aktualizacich ok, takze teoreticky by mohl pomoci HR, ale bez obnovy dat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků