Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 2. 2018 14:42

Ne, tohle neni zasluha registru.Takhle to je defaultne ve W10M (i WP8.x) odjakziva.
Registry si muzes priradit napevno jednu jedinou aplikaci pro otevirani, to ti naopak vyrusi prave tento seznam.
Defaultne v zakladu ti to nabidne prave vsechny aplikace, ktere umi pracovat s PDF, to by jsi jako byvaly uzivatel mobilnich Windows mel vedet.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 16. 2. 2018 16:06

Mě to teda taky nikdy nenabízelo, spíš pak nechápu, proč se to ostatním nenabízí a jen Tobě ano :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 2. 2018 17:26

To tezko se ti to nekdy nemohlo nenabizet.Nabizi se to uplne u vsech aplikaci, pokud si doinstalujes např. druhy videoprehravac, take se ti objevi tato volba, ve kterem chces video přehrat.Toto neni nic noveho, system to ma v sobe uz od WP8.x
V novem buildu se nekterym projevuje prave tento bug, o kterem jsem tu psal a ktery microsoft slibuje napravit.Tento bug se neobjevuje u vsech.

Tady tu volbu u jineho uzivatele mas take na foru MS zobrazenou, tez na W10.

https://answers.microsoft.com/en-us/mob ... d428fc3fb9

Dokonce tam jednomu vadi, ze to nabizi ten seznam a pta se ho to v cem to ma otevirat.

Yes, this is very annoying. Every time I want to view a .pdf file from my Onedrive, Windows asks me if I want to open it with Adobe Reader or the Edge browser.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 16. 2. 2018 18:04

Bohužel Jirko, mám v telefonu Edge i nainstalovaný PDF Viewer Plus a nabídku variantních aplikací pro otevření PDF souboru telefon nenabízí. Viewer mohu použít pouze tak, že nejprve otevřu aplikaci a poté v ní soubor. Což je hodně pitomé.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 2. 2018 18:10

Ano, protoze jsi postizen tim bugem, co je popisovan na minule strance. Nejsou jim postizeni vsichni, takze si budes muset pockat na opravu, ktera bude za mesic. A pokud nezabere, nezbyde ti, nez udelat HR.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 16. 2. 2018 20:05

Mně to taky při otvírání PDF nenabídne v čem to otevřít, ale rovnou to otevře v Edge, ale tam to končí hláškou "Tato stránka má problém s načtením." :roll:
Jediný způsob jak otevřít PDF je spustit nainstalovaný Adobe Acrobat Reader a v něm se proklikat k požadovanému PDFku :/
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 2. 2018 10:15

Jak už je na predchzoi strane, ""Microsoft is working on a resolution and will provide an update in an upcoming release"
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 2. 2018 15:05

Microsoft Store opět začal prodávat Lumie, konkrétně modely Lumia 950, Lumia 950 XL, Lumia 550 a Lumia 650.

https://www.windowslatest.com/2018/02/2 ... ws-phones/
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 24. 2. 2018 16:26

Tak si nezapomen nejake do zasoby nakoupit. :D :tleskani

Ted vazne - za tohle by dnes vyhodil penize jenom blazen.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 24. 2. 2018 18:46

Vzadu v sklade našli ešte 10 paliet tak to skúšajú predať :D
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 24. 2. 2018 19:03

Super. Ide sa nakupovat...
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 2. 2018 16:14

399 doláčů za L950 8-D :shock:
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 2. 2018 16:25

Proč ne, i dle reakcí na zahraničních fórech je stále nadšení a chuť to objednat i za tyto peníze. Kdybych neměl zásoby, objednávám také. Stále tyto telefony a zejména jejich OS mají pro mne velkou hodnotu a užitek než cokoliv z ostatního mobilního světa. Časem jistě Microsoft naváže na tyto Lumie zcela novým HW s W10 a mobilními funkcemi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 2. 2018 19:52

Časem jistě Microsoft naváže na tyto Lumie zcela novým HW s W10 a mobilními funkcemi.

No, to jsem zvědav.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 2. 2018 08:27

Nabídka Lumií v Microsoft Store byla prý jen chyba eshopu
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/micr ... vuli-chybe
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků