Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod romo.11 10. 10. 2017 09:23

a co ako predviedol? Ze akcionari MS a Nadella nechcu tlacit miliardy do niecoho, co neprinasa zisk? Zial, neuspeli, tak skusaju inak - robia apky pre Android a iOS a mozno uvedu aj nejaky mini tablet s Windows for ARM, ktory bude mat SIMku a bude vediet aj data a aj telefonovat. Ved uvidime, ked to pride, ak to vobec pride. V com by mal byt problem?
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 10. 10. 2017 09:39

No, já se na eventuální surface phone na Andromedě, či jak to budeme nazývat docela těším. K windows mobile mám neemocionální vztah, prostě se mi dobře používá, Android je pro mě kostrbatější (leč samozřejmě jde to) Apple nepoužitelný. Ono udělat pomocí launcheru a appek z Androidu Windows je docela geniální a v dané chvíli asi jediné rozumné řešení. Ale nové zařízení na Andromedě bych bral.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 10. 10. 2017 09:54

romo.11:

Co jako provedl? Myslím, že más docela krátkou paměť, když si nepamatuješ, že 3x zaříznul svůj vlastní systém a počtvrté ho nechal vymřít. MS a WP nejsou pro mě také nic emocionálního, ale pár jejich telefonů jsem si koupil a byla to chyba, už bych to prostě po zkušenostech nedělal, zradí svoje vlastní uživatele klidně ještě nekolikrát, ale v hlavě mi te´d hraje jedna písnička od Eurythmics:

"...Some of them want to use you, some of them want to get used by you..."
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 10. 10. 2017 10:44

Zlu pamat teda nemam. Pred 950-kou som mal 640 a pred tym ZTE Tania. Telefony sluzili a ked dosluzili, predal som ich. Pocas toho, ako som ich pouzival, mali podporu a dostali aj vyznamne aktualizacie. Dopadol som teda uplne rovnako ako keby som mal nieco ine napriklad s Androidom, takisto by som bol zopar fonov vystriedal. To su iba haterske reci ;-)
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 10. 10. 2017 11:18

melipa píše:Upřímně, koupili byste si ještě něco mobilního od MS po tom všem, co předvedl?

Když bude telefon s plnohodnotným Windows 10, HDMI .... , tak jo :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romo.11 10. 10. 2017 18:35

Preco nie, len nesmie stat 999€
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 10. 2017 18:59

Upřímně, koupili byste si ještě něco mobilního od MS po tom všem, co předvedl?


Rozhodne ano, od WP8, pres 8.1 az po W10M dnes jsem spokojeny a vzdy akorat doslouzil dany telefon, model a s koupi noveho prisel novy system.Jedine cemu jsem se dlouho branil byly desitky pro PC, tam uz je dnes vse take dotazeno, vymazleno a je to radost pouzivat.Takze pokud do tech dvou let Microsoft vazne neco vymysli, krasne plynule prejdu ze soucasnych W10M bez jakekoliv ztraty, ujmy.

Preco nie, len nesmie stat 999€


I to jsem schopny akceptovat, o penezich to uplne neni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 10. 10. 2017 19:01

Tak po dnesni aktualizaci uz vsechny Trackery funguji. Aspon ty, ktere mam stazene a ktere prestaly fungovat.
Bohuzel ten nejvetsi pru.ser stale neni opraveny. Kamera fotoaparatu se porad vypina podle limitu, ktery je nastaven na zamknuti displeje.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 10. 10. 2017 19:21

Je to i o penězích. Čím dražší to bude, tím méně lidí i firem do toho půjde. Lepší je telefony rozlišit alespoň na dvě až tři cenové kategorie...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 10. 2017 19:27

Dnes pravidelné aktualizace..

TH1 - 10240.17643
TH2 - 10586.1176
AU - 14393.1770
CU - 15063.674

Na AU ma napr. na 950XL aktualizace 1.34GB, coz je velice slusny objem dat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 11. 10. 2017 06:44

Moc mi desítky na desktopu dotažené nepřipadají,angličtina v edge po poslední aktualizaci,ztráta volného místa na hdd a jiné.Jsem rád,že jsem před rokem od WM odešel,dnes stačí jen pro opravdu nenáročného uživatele.
Ještě by mě zajímalo,co vypovídá objem dat o kvalitě aktualizace.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 11. 10. 2017 07:02

Á, předběhl jsi mě :-). Zrovna jsem se chtěl zeptat, co má společného objem aktualizace s její kvalitou!?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 10. 2017 10:01

Jeden trol to oznacil, ze jen aktualizace meni cislo a nic vic nedela.
Dale to dokazuje, ze aktualizace jsou opravdu zasadni a neopravuji, neprinasi jen drobnosti.Chvalim Microsoft za prikladny pristup k aktualizacim.O kvalite netreba hovorit, ta je prikladna.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 11. 10. 2017 10:41

Tak chval dál,moc vás takových už není.S láskou vzpomínám na win7,to byl poslední systém bez výraznějších funkčních bot.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 11. 10. 2017 10:53

uiqjirka píše:Dale to dokazuje, ze aktualizace jsou opravdu zasadni a neopravuji, neprinasi jen drobnosti.

To ale neznamená, že obsah aktualizace je kvalitní pro koncové uživatele.

uiqjirka píše:Chvalim Microsoft za prikladny pristup k aktualizacim.O kvalite netreba hovorit, ta je prikladna.

Větší zaslepeneckou a neobjektivní poznámku jsem dlouho nečetl. Je to z tvé strany však záměrné a nic jiného bych už ani nečekal.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků