Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pan Kája 13. 10. 2017 15:53

Musím přiznat, že i mě uniká smysl zbytečných útoků na systém v téhle diskuzi. Její primární úloha byla spíš v řešení obecných problémů a možného vývoje. Ale tomu se velmi vzdálila. Nakonec se stalo spíš místem pro slaboduché a zcela zbytečné vyřizování účtů mezi uživateli.

Neštvete mě - jako by už nestačilo, že kam se po internetech podívám, narážím na duševně choré sympatizanty SPD (což je ale, doufám, pouze dočasný stav).

Systému od MS je škoda. Poslední verze W10M jsou příjemným systémem, který v lecčems dokáže konkurenci i překonat. Škoda, že zásadní roli hraje podpora aplikací (což je do značné míry i bariéra pro vstup nových nezávislých platforem), ale s tím člověk nic nenadělá.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 13. 10. 2017 16:00

Konečne som prešiel z Windows mobile na Android a musím povedať - luxus. Všetko lieta, na nič nečakám, inteligentne mi navrhuje Google karty, otvorím aplikáciu, pekne beží na pozadí, vratím sa kľudne k nej aj zajtra bez čakania, Google klávesnica mi inteligentne radí (práve teraz) namiesto tej od MS. Foto pekne synchronizované, nemusím sledovať či nenastala chyba v synchronizácí. Nastavenia prehľadné, uhladené.
Musím povedať, že Android sa od verzie 4.4 posunul neuveriteľne ďaleko.
MrFail
Junior












Odeslat příspěvekod Egee 15. 10. 2017 13:17

https://www.mobilmania.cz/clanky/tak-na ... fault.aspx
A jsem zvědavý co se bude psát.... Zadržím se komentářů. Co na to fanoušci a co fanatici.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků