Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lada t5 15. 3. 2018 14:06

Jsem na tom asi obdobně, také nejsem o správnosti svého úmyslu plně přesvědčen, ale doufám že se s čistým droidem dokážu sžít. Do IOSu se mi nějak nechce, ač nevím, proč vlastně, ale nějak mě to neláká.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 3. 2018 16:12

re: tombas
co se tyce mensich moznosti nastaveni, pure vs nadstavba
doma mam oba, rozhodne to neni prvni pure ani prvni s nadstavbou co sem mel,
jedinej kde ma nadstavba smzsl je note - protoze wacomm..
jinak maly priklad, emui 5.1 treba..
zmrseny smartlock, pulka voleb z pure chybi, zmrseny sifrovani…
Jejich slavny pseudoui ukoncuje procesy napozadi nekdy i kdyz proces ma vyjimku.Po uzamceni totiz usoudi ze sluzba x se muze ukoncit jenze ejhle, na ni je navazanej proces.Cim vic radku kodu, tim spis zavleces chybu.
Najit neco ohledne nastaveni co v pripade pure androidu nebude mit lepsi alternativu nez co ma nadstavba je defakto nemozny.Pure vzdy v tomto dava fleka.Jedina vyjimka je vychytavka pro fir. mail u samsungu.
Pure vs nadstavba, skore je tak 10:0 brat to jako sport.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 15. 3. 2018 19:23

Ber to tak, že někteří z nás drželi linii Nokie od Symbianu a k androidu ani nečuchli. WM10 končí, to je už jisté a tak hledáme alternativu. To je celé, sbíráme informace, nemusíš se do nás hned navážet.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 15. 3. 2018 19:54

Hele, já tuhle linii (od 3210 přes N86 do L1520) opustil před devíti měsíci, teď mám Huawei Mate 9 (ano, se zmiňovaným EMUI ve verzi 8 a s Oreem), a jsem nadšený, jak vše funguje a všechno jde...
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 15. 3. 2018 20:06

Lumiu stale mam, no mozete sa do mna pustit, stale ten telefon je na viac ako iba na zakladne veci, v store su stale spusty apiek, i ked sa neupdatuju, tak este chvilu vydrzim. era WP haterov uz opadla, a ked ma znami vidia co mam za telefon, tak len kukaju. mam nieco ine ako ma kazdy... samozrejme raz to pride, mobil sa moze pokazit alebo prestane sa dat pouzivat nejaka apka
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 15. 3. 2018 20:12

Za mě stručně: PDF bug byl poslední impuls přejít na Android, iOS jsem vyzkoušel, přijde mi téměř nepoužitelný. Nový telefon je Huawei Mate 10 Pro.

- ano, občas se mi zasteskne po věcech, které v W10M fungovaly lépe než v Androidu
- MS aplikace fungují lépe v Androidu než v W10M až na Edge
- samozřejmě, výběr aplikací na Androidu je neporovnatelně větší, většinou jsou i lepší než shodné v W10M
- přechod nebyl náročný, přihlášení MS účtem, kontakty, outlook, vše bezchybná synchronizace, včetně záložek v Edge
- bral bych Windows mapy s navigací v Androidu, přijdou mi lepší než Here
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 3. 2018 21:39

Čistě technická hoši, android one nerovná se pure android.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 15. 3. 2018 21:55

No ještě ke všemu... :roll:
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 3. 2018 06:54

PDF fix (15254.313) je venku.

https://mspoweruser.com/march-update-fo ... s-pdf-fix/

Jinak bugy jsou vsude, to je jako odchazet od iOS, ktery ted v poslednim update take nasazel celkem velke bugy, jako nadmerne vybijeni baterie, u Xka pri prichozim hovoru se nerozsvi displej, rozsviti se az po 10sek apod. Android jakbysmet. To by clovek nemohl pouzivat zadny OS.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 16. 3. 2018 08:26

V mém případě nejde o bugy, ale o stárnoucí a neaktualizované aplikace, některé přestávají fungovat úplně.
Zase na druhou stranu je W10M aspoň bezpečný, když tam mám banky apod. To se o androidu říct nedá.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 16. 3. 2018 09:12

Uiq: Jaky ma ted prosimte android konkrétní bugy, ktere brani používání telefonu? (jako v propade wm)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 16. 3. 2018 10:44

Jako ja uz nemuzu skousnout ani ten fotak. L950 XL jsem si poridil hlavne kvuli fotaku. Jenze udelat 10 fotek bez toho, aby se fotak nevyplnul je nemozne. Zitra jedu na strelecke zavody, chci fotit spousty fotek a jak debil musim prenastavit cas na vypnuti displeje na maximum, coz je 5 minut, abych mohl 5 minut fotit. Pak se vypne fotak a ja musim znovu fotak zapnout. Je toto normalni????? I tech maximalnich 5 minut je malo. Telefon ma slouzit mne, ne ja telefonu.
Ke vsemu zacal chrcet hovorovy reproduktor, takze ac nerad, tak pujdu do IOS. Droida jsem mel a uz ho nikdy nechci ani videt. Ten rok mi stacil.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 3. 2018 10:59

uiqjirka píše:PDF fix (15254.313) je venku.

https://mspoweruser.com/march-update-fo ... s-pdf-fix/

Jinak bugy jsou vsude, to je jako odchazet od iOS, ktery ted v poslednim update take nasazel celkem velke bugy, jako nadmerne vybijeni baterie, u Xka pri prichozim hovoru se nerozsvi displej, rozsviti se az po 10sek apod. Android jakbysmet. To by clovek nemohl pouzivat zadny OS.


Jirko díky, už to sosám.................... :-D
Snad bude lépe.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 3. 2018 13:29

Tak jo, PDF a Edge jsou opět kamarádi.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 4. 2018 19:18

Upozornuji se spozdenim na nove updaty.

AU - 14393.2189
CU - 15063.1029
FCU - 15254.369
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků