Rada jaký telefon

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod home.virus 19. 7. 2014 08:46

Hezký den ve spolek...

Vlastním telefon Samsung Ativ S , a rád bych přešel na Nokii . Už i díky Nokia aplikacím a lepšímu fotoaparátu. Nemůžu si zas moc vyskakovat takže jsem si vyhlídnul dva telefony ale nevím který . Pokud se tu najde někdo kdo aspoň jeden znich měl/má uvítal bych postřehy které mě zajímají. 1. Fotoaparát ( kvalita fotek ) , 2. Výdrž při neustálém zapnutí mobilních dat , 3. Dojem telefonu jako takového ...... Jedna se o tyto dva telefony Nokia Lumia 925 a Nokia Lumia 1020 . Předem moc děkuji za vaše potřehy.
home.virus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 19. 7. 2014 09:40

Nej foťák má jednoznačně Lumia 1020,lepší v žádném jiném smartphone nenajdeš...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 7. 2014 12:54

1020 ma opravdu velky naskok (ve fotaku) a to uz celkem dlouhodobe.Sestrelit ji muze jen vlastni nastupce.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 19. 7. 2014 13:02

Pokud je priorita co nejvyšší kvalita fotek,vezmi Lumii 1020 :) Pokud chceš kompaktnější telefon s nadprůměrným foťákem,vezmi Lumii 925 :) Pokud nechceš Amoled displej,vem Lumii 920
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 7. 2014 00:55

Vem 1020.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod home.virus 20. 7. 2014 14:14

Takže u vás vede Lumie 1020? Ve výdrži budou oba telefony asi nastejno předpokládám.... Ta 925 vypadá taková honosnější když má toho kovu trochu na sobě,líbí se mi teda více,ale jde o funkčnost :-)
home.virus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 20. 7. 2014 14:28

Výdrž mají ± stejnou,nejde o funkčnost ale především o kvalitu fotoaparátu Lumie 1020 :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2014 16:14

Horší světelné podmínky je teprve hodně rozdělují...
Jinak výdrž je standardní - tzn.mizerná u obou :-) den v průměru a na navigaci v řádu hodin cca 4h.
Batteri pack v terénu nutný.V autě to dáš přes kouřák.
Já mám L1020 od O2 s 64Gb, a mimo baterie vše na max.spokojenost.
Jo a na sluníčku je display skvěle čitelný u obou.
Stylovka L925 je o.k.
Na luxus foto a video pro špatné světelné podmínky a makro L1020.

Neboj se vzhledu u L1020 - zkus bílou jako já...byl jsem vždy na černé,ale tahle matná bílá je velice luxusní pokud mohu poradit...a ten display je opravdu super...bílá 32Gb minimálně když už O2 64Gb nemá v nabídce a budeš spokojen...nic lepšího na foto či video než Nokia 808PV či L1020 jsem z mobilů neměl a obě tyto krasavice proto vlastním....
Naposledy upravil anonymni dne 20. 7. 2014 18:57, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod home.virus 20. 7. 2014 17:56

Vždy mi přišli mobily které měli kousek kovu takové luxusnější, je fakt že který mobil dnes není čistý plast...V mém okolí nikdo nemá 925 a ani 1020... Obávám se právě toho že ta 1020 bude budit dojem laciného plasťáku i když funkčně je o řád jinde než za stejné peníze konkurence s Androidem. Pokud si dám do srovnání zde na mobilmánii v katalogu můj Samsung Ativ S a ty Lumie 925/1020 tak po stránce vnitřností jsou skoro totožné, obrovské plus hrajou fotoaparáty pro Lumie které bych využil. Takže to vypadá že půjdu tedy do té L1020 . To že ani jedna nemá SD karty zatím řešit nebudu, hudbu,filmy,Hry nepraktikuji na mobilu.
home.virus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 7. 2014 20:13

1020 mi přijde luxusnější, než 925, u každého je to jinak. Bež je někam omrknout.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod home.virus 20. 7. 2014 21:28

a ještě otázka....kolega v práci má tu starší myslím L820 a tam při vypnutém displeji se mu ukazují hodiny (asi spořič) u mého Samsungu mi to nejde...Bude to mít také ta L1020 ?
home.virus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 20. 7. 2014 21:46

Glance Sreen-to je ta funkce a Lumia 1020 ji má :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod dimm 21. 7. 2014 13:30

Mám dotaz k těm co vlastní 1020,i já ji mám,ale na přímém slunci na Glance Sreenu horko těžko přečtu tak hodiny protože to jsou větší písmena ale notifikace vůbec,ale je fakt že mám na dipl.ochranou folii..je možné že tak zhoršuje čitelnost Glance Sreenu?protože jsem se nikde nedočetl že by si na to někdo stěžoval,jakou máte čitelnost na přímém slunci vy?
díky za odpovědi
dimm
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 7. 2014 19:06

Fólii nepoužívám a na sluníčku je displej čitelný, pochopitelně pod určitým úhlem kdy "odrážíš" sluneční paprsky přímo do svého "ksichtu" tak není vidět vůbec nic :-D Fólii nepoužívám, byť sem si jí kdysi koupil.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dimm 21. 7. 2014 20:51

Já nevím jak se mám pod ostrým svitem otočit,nebo schovat mobil do stínu abych vůbec něco viděl :-)
dimm
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků