změna telefonu WP8

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod actionboyCZ 8. 6. 2014 17:31

Ahoj, měl jsem l620, ta se mi rozflákala. Nyní mám v plánu pořídit l920. Potřeboval bych data na sterém (l620) smazat a zálohu z něj použít na l920. Smazání myslím bude stačit HR, ale jde mi oto, zda po zadání MS účtu v novém telefonu půjde použít záloha ze starého. (apps, kontakty atd.)
actionboyCZ
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 6. 2014 17:40

Na tom starém telefonu, pokud to jde, se podívej do nastavení - zálohování a podívej se jestli máš zálohování zaplé a kdyžtak proveď zálohy toho čeho chceš.
Potom můžeš obnovit tovární nastavení.
Nový telefon ti pak po přihlášení nabídne obnovení z té zálohy.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod actionboyCZ 8. 6. 2014 17:49

Telefon má rozbitý dotyk,ale myslím že záloha se tam dělala nedávno, respektive bylo zálohování zaplé.
actionboyCZ
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 6. 2014 17:57

Jo ona se dělá ve výchozím nastavení sama a celkem často.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod o.m.p 8. 6. 2014 18:10

Od toho právě ten účet máš, že záloha je vázána na účet ne na telefon. Proto můžeš WP telefony střídal jak ponožky a když zadáš svůj účet do telefonu budou tam tvé věci. Rozbitý či prostě už nevyhovující prodáš atd. a někdo si tam nahraje vlastní účet a má telefon prázdný od tvých věcí.
o.m.p
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 6. 2014 17:42

Záloha se dělá automaticky, jak stará ale v tvém případě je lze těžko odhadnout, bude to řádově několik dnů. Koukám do svého telefonu a záloha je stará "asi dva týdny". Po zapnutí 920 si zadáš jen údaje k MS účtu a záloha se obnoví do 920.
Pokud nejde 620 smazat z důvodu rozbitého displeje, jde obsah telefonu smazat na dálku přes windowsphone.com
dejv

Obrázek
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod actionboyCZ 29. 6. 2014 16:31

Jo tak jsem si v nastavení pouze přidal nový elefon, na něm se přihlásil pod svým účtem a vše se udělalo samo :-) Na starém jsem provedl pouze hard reset.
actionboyCZ
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 6. 2014 18:47

Jak jednoduché..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků