WP 8.1 - obecná diskuse, k dispozici 8.10.14226.359

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 23. 9. 2015 18:35

Už jsem to zkoušel... skutečně to vypadá, že problém je u prohlížeče Firefox. Je to zvláštní, protože jsem testoval i Firefox ve starší verzi běžící pod Linuxem a je to zase bez čísel. Přitom jsem se vždycky na outlook.com hlásil jen a pouze z Firefoxu.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 9. 2015 06:45

Nakonec tedy problém nebude u MS, ale u pseudoprohlížeče? Ehm....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xsys 24. 9. 2015 07:51

tak se zase vracime do doby pred 10 lety, kdy nektery weby fungovaly jen na jedne jedine verzi jednoho spravneho prohlizece na jednom spravnem OS [IE6 na Win XP]... To jsem doufal ze uz je za nami...
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 9. 2015 07:57

Firefox není prohlížeč, Firefox je přežitek. Zkoušel jsem to v Edge, IE, Chrome a Safari a všude to funguje.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 9. 2015 08:56

dejvidek píše:Nakonec tedy problém nebude u MS, ale u pseudoprohlížeče? Ehm....
dejv

Ale vzdyt v Edge to jde :smile:
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 9. 2015 09:13

Protože Edge není pseudoprohlížeč, proto to v něm jde. Ve Firefoxu to nejde, protože to je pseudoprohlížeč.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod dm52 24. 9. 2015 09:13

Není náhodou Edge taky od mikrosoftů?
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 9. 2015 09:15

Je. Proto je to kvalitní prohlížeč.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 9. 2015 15:13

Firefox pro WP 8.1 (ofiko verze od Mozilla Foundation) NEEXISTUJE!!!
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 9. 2015 18:55

Mno....jenže tady mluvíme o verzích pro desktop....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 9. 2015 19:01

A že hned neoznačíš tuhle debatu v tématu nazvaném "WP 8.1 - obecná diskuse, k dispozici 8.10.14226.359" jako "mimo téma"?

Rovní a rovnější? Ale čemu se vlastně divím....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 9. 2015 19:27

Proč bych to měl proboha označovat? Kdyby si radši sklapnul paty a přiznal, že si prostě bezduše plácnul, ostatní se tu baví prostě o něčem jiném.
Jestli se ti ta debata nelíbí, tak buď do ní nezasahuj a nebo jí napráskej a některý z módů se tím bude zabývat (třeba já, co já vím kdo bude rychlejší).
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod garioncz 28. 9. 2015 19:45

MgX: Jo, mám to stejně, taky na desktopu vidím tel.čísla jen při editaci. Taky používám Firefox. Jak na sedmičkách, tak na 8.1. Už jsem to tu hlásil, když mi u některých kontaktů zmizely čísla.
garioncz
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 5. 9. 2016 10:44

Zdravím vespolek.
Mám takový problém s Windows Phone a účtem Microsoft spíš obecně, proto to píšu sem. Kolegyně má 630tku a neví heslo k účtu Microsoft, při pokusech o obnovení nabízí Live.com odeslání kódu na tel. číslo, ke kterému již nemá přístup. Pak je tam druhá možnost a to zadání "nějaké" e-mailové adresy, po zvolení této možnosti web ovšem napíše:
"Vaše heslo se nepovedlo změnit, protože vypršela platnost relace. Zkuste to prosím znovu."
Zkoušel jsem to v pátek a dnes znovu a pořád to nejde, dělám něco špatně, nebo to touto cestou vůbec nepůjde? Na supportu MS jsem nic k tomuto problému nenašel.

Takže zvažujeme druhou variantu a to tovární reset telefonu a poté vytvoření nového MS účtu, jenže jak mám dostat kontakty z telefonu? (resp. účtu MS?) Data nejsou problém, ty jsem překopíroval do PC přes kabel, někdo mi poradil "Aplikaci Windows Phone klasické pracovní plochy", která ovšem možnost exportu či synchronizace kontaktů nenabízí.

Přiznám se, že jsem uživatelem Androidu a tudíž jsem zvyklý, že v jeho kontaktech dám prostě export na SD kartu/paměť telefonu do .vcf souboru a mám vyhráno, ovšem tel. seznam v Nokii nenabízí žádnou takovou možnost, ani například nasdílení všech kontaktů do jiného (např. Outlook) účtu.

Děkuji předem za cenné rady.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 5. 9. 2016 11:18

Ta emailová adresa je záložní email. Pokud si ho tam při registraci účtu vyplnila, tak tam tento email zadej a pokyny k resetování hesla přijdou na ten email. Pokud si tam žádný email nezadala nebo k němu již také nemá přístup, pak smůla a k účtu se nijak nedostane a bude si muset založit nový, pokud si nevzpomene na heslo.

Pro export kontaktů se používá právě MS účet, protože kontakty máš uloženy na něm a z něj je můžeš exportovat třeba co CSV. Pokud k MS účtu nemáš přístup, pak se budeš muset podívat po nějaké aplikaci (pro telefon), která ten export provede.
Bari007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků