Windows Phone 8.x - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cwoook 20. 10. 2013 20:15

Díky za odpověď
1)O MPA jsem četl, zdálo se mi to krkolomné,ale už jsem to zkusil a je to v pohodě :-)
2)To jsem objevil, jde mi spíš o nějaké co nejrychlejší vypnutí zvuků i vibrací.
Jinak ještě k těm vibracím:Je to slabota (L920), při vyzvánění telefon 2x zavibruje a pak nic, už jen zvoní.Nemáte někdo tucha co s tím?
cwoook
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stein 20. 10. 2013 21:20

nejrychlejší vypnutí zvuků i vibrací


Úplně stejně, jen nejdřív běž do Nastavení -> Vyzváněcí tóny + zvuky a vypni si vibrace. Potom po zmáčknutí tlačítka hlasitosti se budeš přepínat mezi vyzváněním a tichým režimem (bez vibrací).
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmm. 20. 10. 2013 22:29

Musíš si nastavit krátké zvonění, abys vibroval více. Je to chyba operačního systému, bohužel to jinak nejde.
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod o.m.p 30. 10. 2013 00:17

Mám dotaz od nějakého času se mi ve STORU objevila čtvrtá položka se jménem T-mobile doporučuje (je tam samozřejmě hry, aplikace, nokia collection a teď i toto)a vubec jí tam nechci neví někdo co s tím
o.m.p
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 30. 10. 2013 08:26

Nu, pokud jí tam opravdu nechceš, nezbývá než změnit operátora. VF ani O2 tam zatím žádnou položku nemají :-)
mimonaut

Odeslat příspěvekod Wixty 30. 10. 2013 09:05

Zdravím, možná už to tu párkrát zaznělo, ale chci se zeptat zda jde na lumiích stahovat písničky - např. z mp3stahuj apod.? A nebo stahovat filmy z ulozta?
Wixty
Junior

Odeslat příspěvekod CageJ 30. 10. 2013 09:26

ide
PC: i5-3570K; 8GB RAM 1600MHz XMP 1,65V; SSD Crucial M4 64GB, 760GTX
NTB : Toshiba C850-178; i3-2310M; HD7610M, 4GB RAM
Lumia 820
CageJ
Junior

Odeslat příspěvekod Wixty 3. 11. 2013 10:07

Jde? A půjdou potom přehrát(v mobilu)? Třeba nějaký film, který si stáhnu?
Wixty
Junior

Odeslat příspěvekod CageJ 3. 11. 2013 13:56

Ide to ale sem-tam sa ti nemusi podarit captcha...
Ano i film, pokial je podporovany format.
PC: i5-3570K; 8GB RAM 1600MHz XMP 1,65V; SSD Crucial M4 64GB, 760GTX
NTB : Toshiba C850-178; i3-2310M; HD7610M, 4GB RAM
Lumia 820
CageJ
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 4. 11. 2013 15:18

Dobrý večer do Čech,

přemýšlím, že si pořídím nejspíš Nokii 1520.

Chtěl bych se vás majitelů zeptat, jaké Google aplikace jsou vestavěné či se dají doinstalovat?
Mě se jedná např.o Google Překladač, Disk,Gmail.
Pokud bych přešel z Androida na WP8.

Také by mne zajímalo, jaké videoformáty nativně podporuje vestavěný broswer IE na WP8?

Děkuji předem za jakoukoliv odpověď!

-- 4. 11. 2013 15:39 --

Zapomněl jsem ještě zeptat, zda-li jste měli problém při přesunutí MicroSD-HC karty z android.telefonu do Nokia, chce to po vás zformátovat kartu před použitím v Nokia Lumii či nikoliv?
Mám na kartě uložená videa, proto jsem se v předchozí otázce ptal na videoformáty v IE(ani nevím číslo verze IE).
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 4. 11. 2013 15:40

google drive pouze přes neoficiální aplikace: http://www.windowsphone.com/en-us/search?q=google+drive

překladač myslíš jaký? jako na web, nebo aplikaci? každopádně aplikací google překladače je dost

gmail normálně přidáš do systému a synchronizuješ kontakty, kalendář i mail..

Rozhodně ale doporučím si vyzkoušet alternativy ke google službám, které na WP poskytnou větší komfort, spolehlivost i jistotu funkčnosti do budoucna: skydrive, bing translator, outlook.com.

seznam podporovaných kodeků (audio u video) je zde:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... 05%29.aspx

A kartu určitě musíš naformátovat v telefonu, ve WP jsou soubory medií ve striktně dané adresářové struktuře, nemůžeš je mít jen tak poházené po kartě..
hledání po složkách ve WP v aplikacích není podporováno

EDIT: mohlo by se ti hodit - http://www.windowsphone.com/en-US/how-t ... dows-phone
mimonaut

Odeslat příspěvekod Refael 4. 11. 2013 15:56

Co myslíte, pomůže hodit videa, fotky i hudbu z paměťovky do PC, zformátovat kartu v Nokia smartfónu a znovu stáhnout z PC veškerá data zpět a po vsunutí karty do Nokia, už to po mne nebude chtít znovu zformátovat tuto kartu?

Existuje také nějaká aplikace na stahování videí z YouTube do telefonu?

Překladač jsem myslel na web i jednotlivá slova-na způsob Google Překladač, ten je asi nejuniverzálnější a asi s největším počtem slovn.zásobou.
Děkuji za předchozí a další odpověď.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 4. 11. 2013 16:18

stahovat videa z youtube umí spousta youtube aplikací: metroTube, SuperTube atd.. Nicméně takto stažená videa na kartě nenajdeš, ani nikde v telefonu. Jsou dostupná k přehrávání pouze v dané aplikaci.
Případně se dá prostřednictvím aplikace GetThemAll stáhnout video (i přehrát) nebo cokoliv jiného a dá se to uploadnout na skydrive, odkud si to můžeš kdykoliv sosnout, nebo odeslat do PC prostřednictvím serveru.
Překladačů, jak jsem již psal, je na store tuna. Některé využívají google, některé bing.
Naposledy upravil mimonaut dne 4. 11. 2013 16:22, celkově upraveno 1
mimonaut

Odeslat příspěvekod Lumcak02 4. 11. 2013 16:22

Mně se líbí jako překladač translator od microsoftu (teda myslím). Používá sice bing, ale dokáže rozpoznat text i přes foťák a rovnou text na displeji přeloží. Sice to nefunguje bezchybně, ale ušetří to dlouhé opisování textu do telefonu.
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZEchito 6. 11. 2013 11:32

Zdravím, mám dotaz ohledně messengeru. S přítelkyní jsme si oba koupili lumie, ona má 720 a já 920, zařídili jsme si nové tarify, ale už nemáme k sobě sms zadarmo a protože si poměrně hodně píšeme – měsíčně kolem 1000 sms tak na to hledám vhodný program. Zatím používáme integrovaný facebook, funguje spolehlivě, notifikace je bezproblémová, ale vadí mi že musím být pořád online tzn. že mi píše další spousta lidí a někdy už mě to otravuje, když se dám do skrytý, tak mi samozřejmě zpráva nepřijde, a když jsem delší dobu neaktivní tak mě pak přijde zpráva přez messenger a ještě sms z facebooku (což se dá samozřejmě vypnout ale nechci to dělat protože by mi pak nechodilo upozornění o tom že mi občas píše i někdo jiný)

Na netu jsem si našel že nejčastější aplikace jsou Viber, WhatsApp, ChatOn a IM+

To co požaduji je funkční notifikace, to aby aplikace fungoval i po aktivování FUP (tady bude asi problém s Viberem), malá náročnost na baterii a veliká výhoda by byla kdyby se dal messenger stáhnout i na pc abych nemusel být pořád online nebo na wifi i když jsem na pc. Zatím se mi v tomhle nejvíc zalíbil WhatsApp ale nevím jestli jde stáhnout na pc.

Díky za rady :-)
CZEchito
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků